320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    valgus hakkab paistma...
    Milanista

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust




      Tegelt võik ikka aru saada, et Milani peale ei tasu see hooaeg raha panna.
      Noh eks see terve pilet lotomäng oli, aga seda enam ajab närvi, koef. oli 476.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Noh eks see terve pilet lotomäng oli, aga seda enam ajab närvi, koef. oli 476.
        Ai.
        viis

        Kommentaar


          Balotelli võrdleb ikka Seedorki Mourinhoga või peale tänast fartvõitu võrdleb juba Eltoniga?
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Grazie Moratti! Brasil 2014!



            daidaidai
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              See on üsna lihtne trikk, aga muidugi oleks päris efektne olnud kui kaitja jaole poleks saanud.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Klassikat



                -e-
                Teretulemast.

                Kommentaar


                  Ma ei tea kas Seedork tegi survet, aga Milan tahab Marchettit juba nüüd ära napsata. Lotito vaevalt alla 20M midagi annab nii, et avage oma räbaldunud, kusesed rahakotid ning otsige oma krediitkaardid välja. Lotito tahab raha, me prostituute ja kloune vahetuseks ei taha.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Lotito tahab raha, me prostituute ja kloune vahetuseks ei taha.
                    Täpselt, viimaseid on teil juba niigi liiga palju.
                    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                    Kommentaar


                      Jah. Selle hooaja probleemid peituvad ründes. Sellepärast ongi vaja taga ajada wingereid (kuidas need eesti keeles on? ääremängijad?). Sest kaitses on ju kõik ok. Sinna pole kedagi vaja. On olemas alamotiveeritud ja minema kippuv Mexes, udu Bonera, 99% ajast vigastatud Interist tulnu, kelle nimegi ma ei mäleta, veel arusaamatu Rami ning üle kahe mängu ok esitusi tegev Zapata. Aga kaitses on muidu kõik korras.

                      Kommentaar


                        Kuna Vaarao poissi on tagasi oodata?
                        "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nutella Vaata postitust
                          Kuna Vaarao poissi on tagasi oodata?
                          Märtsi lõpp-aprilli algus.

                          Kommentaar


                            Pole siin veel mainitud, et tõenäoliselt antakse Zaccardo kuueks kuuks laenule Fulhamile ja vastu saadakse kuueks kuuks laenule Abel Taarabt, kes tegelikult on Fulhamis laenul QPRist. Ühesõnaga mingi ebaloogiline skeem, mis on jällegi võimalik ainult Itaalias.

                            Kommentaar


                              Niipalju kui ma Taarbtist mäletan, oli ta jonniva ja sita iseloomuga. Ühesõnaga sobiv Milani.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Niipalju kui ma Taarbtist mäletan, oli ta jonniva ja sita iseloomuga. Ühesõnaga sobiv Milani.
                                Taarabt umbestäpselt aasta tagasi: "Milan aren’t going through a glorious period now, and they’re no longer a part of the top clubs. However, if I joined Milan then it would open up the doors for me to great clubs like Real Madrid and Barca."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X