320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas Jasper


    Amoroso pole sellisel tasemel mänginud.
    eelmisel aastal toimus Camp Noul Barca-Chelsea mäng. Rijkaard pani üllatuslikult vahetusest sisse noore Maxi, kes andis kohe resultatiivse söödu ja veidi hiljem ka võidu taganud kolli virutas tema. Ka tema oli kogemusteta.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas lorenzo


      Algselt postitas Jasper


      Amoroso pole sellisel tasemel mänginud.
      eelmisel aastal toimus Camp Noul Barca-Chelsea mäng. Rijkaard pani üllatuslikult vahetusest sisse noore Maxi, kes andis kohe resultatiivse söödu ja veidi hiljem ka võidu taganud kolli virutas tema. Ka tema oli kogemusteta.
      Äkki oleks ka pidanud siis primaverast Ardemagni kohale vedama.
      Ründajatel iseenesest polnud ju midagi viga. Gila suutis nii mõnelgi korral enda vabaks mängida ja Shevat juba naljalt Amoroso vastu ei vaheta. Amoroso on väga vähe mänginud ka esitiimi poistega, et mitte öelda pole mänginudki. Arusaam mängust eeldatavalt rabe nagu Gilalgi oli tulles.

      EDIT: Ja vahetustest tuli oodatud energiat juurde küll minu meelest. Värav jäi tulemata aga seda vaatasin-mehele-otsa-ja-ta-läheb-paneb oskab ainult Adres Sõber.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Muuseas mainimata on üks situatsioon, kus Maldini närvi kaotas. Mulle ei meenugi millal ta viimati nii agressiivselt vastast oleks tõuganud.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          no eks te muidugi fännid tea paremini oma tiimi meeste taset, kuigi ikkagi jäi arusaamatuks Ancelotti kaitsev hoiak, endal pingil ründaja võtta. ise arvan küll, et sellises seisus oleks pidanud treener riski võtma.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas lorenzo


            no eks te muidugi fännid tea paremini oma tiimi meeste taset, kuigi ikkagi jäi arusaamatuks Ancelotti kaitsev hoiak, endal pingil ründaja võtta. ise arvan küll, et sellises seisus oleks pidanud treener riski võtma.
            Väga kaitsvalt küll need vahetused ei mõjunud. Eesmärk oli elavdada rünnet ja seda ka tehti.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Devil


              Algselt postitas Daz Booob


              kui kõik muu on vallutatav, siis Ronaldinho küll mitte. Ilmselgelt kaitsemängijad kardavad teda - kukuvad rapsima ja aabitsat lehitsema. Sinisilmsena arvasin, et Milani mehed on ses osas täiskasvanud.
              Esimesel poolajal küll ronaldinhot näha pold, õigemini 2 hetke tal teisel oligi.
              Ronaldinho oli vaikne, kuid tegi oma töökese ära ja see õnnestus tal tänu sellele, et... ahvatlus palli kätte saada on lihtsalt suur ning see mees karistada oskab.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas lorenzo


                no eks te muidugi fännid tea paremini oma tiimi meeste taset, kuigi ikkagi jäi arusaamatuks Ancelotti kaitsev hoiak, endal pingil ründaja võtta. ise arvan küll, et sellises seisus oleks pidanud treener riski võtma.
                Üks poolaeg on veel mägnida ja poolajal ple ju mõtet täispangale veel minne riskides ise kõige kaotamisega

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Parimaid momente ka siis


                  Ja tagataustaks uudis, et meil on uus särgisponsor - Bet and Win. Diil allkirjastatakse järgmisel kolmapäeval. Siis vist saab summad ka teada. Ajaliselt oli vist leping neljale aastale ja leping kehtib nii Serie A-s kui Euroopa liigades.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas Jasper
                    Pirlo väljavõtmine oli liiga vara, sest minu arvates sai ta väga hästi hakkama. Seedorf puterdas rohkem.
                    Mina ootasin Pirlolt samas paremat partiid. Vähemalt seda, mida olen seni temalt näinud. Seekord seda ei polnud ning minumeelest oli vahetus igati õigustatud. Seedorf puterdas jah kuidagi eriti palju.

                    Kuigi raske loota, et Barca kodus nii libastub, siis lootma peab. Sheva meisterlikkus võiks asja ära otsustada.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Pippo treenib. Kuigi Messina vastu üles pole antud. Igatahes jah. Messina mäng tuleb suhteliselt keeruline, sest kardetavalt enamus on mõtetega juba Barca mängus. Amoroso saab arvatavasti võimaluse midagi tõestada. Samal ajal on keskväljal kerge probleem-Pirlo kaartidega väljas ja Vogel vigastatud. Keegi Bloudek on üles antud. Isiklikult ei tea sellist meest ja Primaveradest tean ka aint kahte meest. Eks näeb mis Ancelotti välja mõtleb, sest Lazio võitu usun mina küll.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Sandro Bloudek, sloveenlane. Kuskil noortes või reservis mängib, niipalju kui mina FM-ist mäletan.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          seedorfi ei valinduki basten MM esialgsesse koondisse

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Kahju jah mees ju vääriks kohta igati. Mina võtaks ta kyll Edgar Davidsi asemel. Teine juba suht alla käind.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas eestimees


                              seedorfi ei valinduki basten MM esialgsesse koondisse
                              Seedorf raksus ju Van basteniga. Suht ülbe ütlemisega ikka Seedorf.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Line-up siis põhimõtteliselt parim, mis panna oli. Rui võttis siis keskväljal koha Pirlo asemel. Kaitses Cafu, Nesta, Kaladze, Serginho ehk suht ründav. Ründesse ka Amorosot algul ei lasta. Egas midagi Messina ahju ja FORZA LAZIALE!

                                Muuseas gazzetta olli kirjutanud sellest kuidas Galliani on saanud kokkuleppele Favalliga. Nende sõnul on veel medical jäänud ehk loodame, et kukub läbi!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X