320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas Devil


    Algselt postitas Rein


    Meeskond kus mängib Cattuso ei saa enam kunagi finaali.

    Olgem realistlikud. Barca käes on trumbid ja neid ta käest ei anna.



    Arsenal CL võitjaks!!!
    Arsenal ei võida elu sees, ime või raikardil lahti aga ei võida! PS! Finaal toimus täna ära.
    0-0?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Devil


      Algselt postitas Rein


      Meeskond kus mängib Cattuso ei saa enam kunagi finaali.

      Olgem realistlikud. Barca käes on trumbid ja neid ta käest ei anna.



      Arsenal CL võitjaks!!!
      Arsenal ei võida elu sees, ime või raikardil lahti aga ei võida!
      kindlasti riputasid sa ka Milaanile eelmisel aastal enne finaali kuldse medali kaela.


      Koomik


      :P
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Hea mäng oli, Milan peaks vist alati 0-1 taga olema siis mänguilu ikka jätkub.Barca oma headuses,kus tõesti ka teised mängijad väga palju ära teevad peale teate küll keda (Iniesta- väga kõva tulevik ootab).Milani puhul muidugi häiris, et nii mõnigi mees,kes kartis oma kollasega finaalist eemale jääda, jättis nagu enda sooritusest tiba hambutu mulje. tea kas neil ei pure loogika, et sitta, kas ma olen finaalis aga klubi peab olema finaalis ehk siis ennassalgavaid oghverdusi väga ei näinud. Samas mõni ikka oli ka selline , kes vaatamatta oma east pani maksimumi. Kuigi on juba jõutud halada, et Stam ja paremäär siis ise üllatusin , et mida kiirust vahepeal selline latt arendab, küll mitte kauaks aga ikkagi. Võibolla ma ei jaga skeemi nii palju aga miks just Pippo ära võeti, kui Sheva oli selgelt kehvem? Või on Gila ja Pippo liiga ühesugused? Ise Serie A mänge palju pole näind see hooaeg ja sestap oskagi nagu arvata. Aga noh, veelkord, ilus mäng oli ja see väikene jõu säästmine ,mis mulle tundus Milani poolt tuleks nüüd ärarealiseerida koduses liigas.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Sheva väravat ei loetud, sest oli... sulg või viga?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            puyol arvas, et tehti talle viga, mida barca mees arvas nii merk vilistas...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              kas ainult mulle tundus et Milan ei lainudki seda mangu voitma, et oldi juba ette kaotatud? seda siis vaadates mangueelseid kommentaare kui ka valjakul toimunut.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas lorenzo


                kas ainult mulle tundus et Milan ei lainudki seda mangu voitma, et oldi juba ette kaotatud? seda siis vaadates mangueelseid kommentaare kui ka valjakul toimunut.
                Nagu juba Liverpooli mängu järel öeldi siis meie ei tahtnud võitu. Ka eile ei tahtnud me seda. Turismireisist poisid siiski ära ei ütle. MIS KURADI ETTE KAOTANUD? Kuidas saab sellisest asjast üldse rääkida kui mängu algminutitel rügab Seedorf tööd nagu Gattuso(kuigi kunagi sai räägitud, et Ringhioga võrreldes on kõik mängijad passiivsed)? Kui juba esimesel minutil luuakse ohtlik olukord. Kui vastaste ründaja on sunnitud markeerima meie äärekaitsjat. Kui Barca sunnitakse Nou Campil mängima kaitsetaktikaga. Ja mis mängueelsed kommentaarid?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Algselt postitas Jasper


                  Algselt postitas lorenzo


                  kas ainult mulle tundus et Milan ei lainudki seda mangu voitma, et oldi juba ette kaotatud? seda siis vaadates mangueelseid kommentaare kui ka valjakul toimunut.
                  Nagu juba Liverpooli mängu järel öeldi siis meie ei tahtnud võitu. Ka eile ei tahtnud me seda. Turismireisist poisid siiski ära ei ütle. MIS KURADI ETTE KAOTANUD? Kuidas saab sellisest asjast üldse rääkida kui mängu algminutitel rügab Seedorf tööd nagu Gattuso(kuigi kunagi sai räägitud, et Ringhioga võrreldes on kõik mängijad passiivsed)? Kui juba esimesel minutil luuakse ohtlik olukord. Kui vastaste ründaja on sunnitud markeerima meie äärekaitsjat. Kui Barca sunnitakse Nou Campil mängima kaitsetaktikaga. Ja mis mängueelsed kommentaarid?
                  pressika sonad- Carlo Ancelotti and Clarencee Seedorf told the press at the Nou Camp on Tuesday that Milan have come to win the game, though they both accept that Barca represent a tough task for them. Both of them agreed: \"we\'re hopeful of a win, but it would be no disgrace to lose to this Barca\".

                  voib olla olen toesti ulekohtune, aga enesekindlusest jai nagu puudu. eks see ole minu nagemus, ei loodagi et keegi siin nous oleks minuga
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    see on respekti jagamine

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Miskipärast eeldan, et see on tuntud sõnade kontekstist välja tõmbamine pressi poolt. Kindlasti püüti aanda mõista, et vastats respekteeritakse. Mingist eneseusu puudumisest Seedorfi puhul kindlasti ei saa rääkida. Tema ütlused on, et \"me olime selgelt paremad\", mis minule tundub liigse enesekindlusena.
                      Rijkaard rääkis ka pressikal fantastilisest Milanist, aga see ei tähenda, et tal puudus eneseusk.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        ma tean mis on vastase respekteerimine, aga see viimane lause on veidi... voib olla toesti otsib press ainult teatud valjendeid pikast tekstist, kes seda teab
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Seedorf on jälle platsis 180-minutes-better-team jutuga, mida siia kopida ei viitsi. lorenzol on võib-olla Chelski pressikatega arusaam enesekindlusest muutunud.

                          Iseenesest mina jagan ka seda arvamust, et praegusele Barcale kaotamine ei ole häbiväärne tulemus. Veel vähem on see viisil, mis meid auti lükkas.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Jasper


                            lorenzol on võib-olla Chelski pressikatega arusaam enesekindlusest muutunud.
                            selles suhtes voib sul isegi oigus olla:P ei tulnudki ise selle peale:P

                            ei, broo, riispekt Milanile! edu serie a-s!
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Highlights


                              Mida rohkem vaadata seda kibedam see otsus näib. Selgelt näha kuidas Puyol ajab ise oma jalad sõlme. Muidugi see 20 seki enne poolaegade lõppu viled olid ka müstilised. Eks see dannari karma lahendab asja finaalis ära.

                              Anyway on siis ees mäng Livornoga. Lucarelli viimase vooru hat-trick peaks poisid teravana hoidma. Samal ajal kohtub Juve Sienaga, mis on täis Juve mehi. Loodame, et vandenõuteoreetikud eksisid ja Siena tõestab ennast Gobbide vastu.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Mida te kiunute. Tunnistage, et parem võitis. Sitad olete ja arenguruumi on. Selleks,et võitjaks tulla on vaja kõiki võita. Lollide vabanduste taha pugemine ei aita.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X