320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas rikas moeklubi on ostnud ka kedagi või olete kellegi pigem hoopis rahaks teinud? Kuigi ma ei tea, et teil üldse kedagi väärtuslikku oleks. Samas teile on pool miljonit ka juba suur suur raha.
    Eestlasesest jalgpalluri jaoks on aeg niipalju edasi läinud, et kui aastaid tagasi vaatas Ragnar Klavan oma seina peal postrit, kuidas Gennaro Gattuso hoidis CL karikat õhus ja unistas selles meeskonnas olla siis nüüd on kõik upside down. Nüüd vaatab hoorakeppar Berlusconi Ragnari pilti ja mõtiskleb "huvitav, kas see solid eestlasest cb tuleks grossi, kui ma talle oma noksi näitan ja pai teen".
    Tervitused pealinnast, te olete officially nii perses, et isegi Trahiir printerist itsitab(kuigi jah printer on ka õudus kuubis.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      sul on vist tõsine alaväärsuskompleks

      Kommentaar


        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
        sul on vist tõsine alaväärsuskompleks
        Värske õhu mürgitusest oled kuulnud? Kui sa ikka 2x aastas saad pellerist välja värske õhu kätte, siis tõmbab sõgedaks küll.

        Kommentaar


          ma ei tea kuidas nimetada seda sündroomi, Lazio wannabe ultra vist kuid mul on selle kuti tuttavatest kahju. ei tea millist kadedust/viha/pettumust/mõnitamist peavad nemad taluma pärast enda meeskonna peksa saamist või konkurentide hästiminemisel...

          Kommentaar


            maybe deal... http://www.football-italia.net/61165...rentina-destro

            Kommentaar


              Milan Channel ütleb, et Pazzo jääb ning ründajat ei otsita. Hea lüke. Ehk pannakse nüüd tähelepanu sinna, kus vaja- keskvälja mehele, kes suudaks palli kaitsjatelt ründajatele viia, või kaitsjale , kes standardolukordades pallist mööda ei hüppaks.Mõlemat nagunii pähklite eest ei saa.

              Kommentaar


                No keegi polegi õnnelik Kboatengi ja Lazio saamise üle?

                Kommentaar


                  Kuna erinevalt Grossist püüab Lazio liigas CL kohta siis võib arvata, et moepealinna vastu pannakse välja enamasti B-meeskond. Ehk siis kõik jääb jälle Piolinwa aka juustuhabeme õlgadele kuna Lazio B-meeskond on endiselt tugevam, kui grossi A-meeskond. Kuna mäng või mängud toimuvad?
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Kuna erinevalt Grossist püüab Lazio liigas CL kohta siis võib arvata, et moepealinna vastu pannakse välja enamasti B-meeskond. Ehk siis kõik jääb jälle Piolinwa aka juustuhabeme õlgadele kuna Lazio B-meeskond on endiselt tugevam, kui grossi A-meeskond. Kuna mäng või mängud toimuvad?
                    liigas/Roomas 24.01. coppas/Milanos 27.01.

                    ühisvaatamine? või on juba tunda juustukoti haisu ...
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      liigas 24.01. coppas 27.01.

                      ühisvaatamine? või on juba tunda juustukoti haisu ...
                      Markku on peast nii piss, ta ei julge tulla.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Ma tõsiselt kaalusin derbyks tulla, aga operatsioonist taastumine on olnud keerulisem, kui arvasin....ja see pole nali. Lubama midagi ei hakka. Võit on nagunii käes....miks mitte natukenegi kaaluda selle ühisvaatamist.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Võit on nagunii käes....miks mitte natukenegi kaaluda selle ühisvaatamist.
                          juustuvalik minu poolt.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Päris huvitav. Kahe Serie A kõige rohkem unustustesse vajunud rott-klubide fännid saavad ühes kohas kokku. Teil on palju millest rääkida. Kumba Crespo oli vägevam, kas 20 või 10 aastat tagasi. Mitme karika lõhna oli tunda 15 aastat tagasi. Nesta oli ju nii lahe säga. Kuidas elus edasi liikuda praeguses väga alandavas juustuses seisus. Kumb laseb vägevama peeru, kas Anderson või Cerci? Mida toob tulevik? Miks on Klosett ja Putzini kooselu seaduse poolt? Mida järgmine nädal Säästumarketist söögiks osta? Kas Walter on parem õlu? Milline peldikupaber on ikkkagi see kõige pehmem? Kas Kalli-Jaani on seniilsem kui Lotildo? viis aastat tagasi oleks saanud midagi paremini teha või on Tauni kloaak juba lootusetult suureks rebenud? Miks oli Poli FM-is kunagi üks kõige lootvustandavamaid staare ??? Kas Metroliivio on paremini Azzurri meeste kingi viksinud kui Kubemenägu-87?? Tulevikuplaanid Serie B-s?
                            Küsimusi nii palju. Loodan et saate kõigile ka vastuse!





                            FORZA ROMA 1927!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Andesta, kui solvasin sind, kui ütlesin, et sinu suur iidol, kuningas, onamaterjal, unisexist sukelduja on tegelikkuses maailma jalgpalli orkestris esimese viiuli asemel hoopis saali nurgas väikene kõveraks vajunud riidenagi. Andesta mulle sõber, näen, et see ajurünnak on sind murdnud, sind viinud sügavasse agooniasse. Saame koos üle! Või noh tegelt proovi ise üksi üle saada ja ole kuss lihtsalt.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Kvaliteedile annab juurde järgmistes mängudes zapata ja mdscilio pikad vigastused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X