320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kas ta pikka palli ette oskab peksta?

      Kommentaar


        Las ma arvan, tasuta?
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Las ma arvan, tasuta?
          Tubli, võta präänikut.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Hakkavad Hondaga vene keeles rääkima. Vizel oleks võinud ka joinida

            Kommentaar


              Kas Bochetti mitte hilja aegu Juventuse või Roma huviorbiidis ei olnud aga keegi ei suutnud venemaalt teda päris lõplikult ära meelitada ja nii ta seal jätkas. Mõni soliidne esitus vist kukkus ka Azzurri eest.
              Mitte küll next Nesta aga ka mitte nutujoru koht.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Kas Bochetti mitte hilja aegu Juventuse või Roma huviorbiidis ei olnud aga keegi ei suutnud venemaalt teda päris lõplikult ära meelitada ja nii ta seal jätkas. Mõni soliidne esitus vist kukkus ka Azzurri eest.
                Mitte küll next Nesta aga ka mitte nutujoru koht.
                Vahet pole, Interi ja Milani probleem pole kummalgi kes kaitses istub. See ei ole eliit muidugi, aga lihtsalt meeskonnamäng tervikuna on mõlemal täielik õnnetus - lihtsalt puudub oskus asju loogiliselt teha, teist käiku sisse lülitada, palliga mängitakse uniselt, siis ollakse ka taga unised, mängijad ei sobi ka kokku, eriti keskväljad jäävad selgelt lahjaks. Pinge on samuti nii suur peal, võimendab kõik probleemid kolmekordseks. Iga mängija on praegu enda eest väljas.

                Individuaalselt vaadates pole kummalgi tiimil nii madalale asja, kui nad on... kui vaadata eespool olevaid väiksemaid tiime, siis nad võtaks hea meelega vast 15-20 meest mõlema Milano tiimi ridadest lebolt oma algkoosseisu. Isegi need ülikehvad kaitsjad oleks Genoades ja Sampdoriates tõenäoliselt ühed esimestest nimedest algkoosseisus. Usutavasti ülejäänudki leiaks sealt rohkem kui paar nime, keda väga hea meelega endale tahetaks. Kindlasti Interist, Milani puhul ma ei tea, neil rohkem üle keskmise mängijaid aga vähem väga häid.

                Interil rünnakul Shaqiri, Podolski, Icardi, Kovacic eelmine mäng... ja suudetakse kodus Torino vastu sisuliselt 2-3 poolikut olukorda tekitada, sest lihtsalt veeretatakse palli ühe tempoga edasi-tagasi.

                Siin on mingid mustad jõud ja nõidused mängus.
                sigpic

                Kommentaar


                  Ruumor räägib, et Galliani pruut ütles talle jah.

                  Kommentaar


                    Milan Channel: Destro deal done
                    e,

                    Destro: ‘Milan for a new challenge’
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Teine ruumor räägib Tottenhami Paulinhost.
                      Ma ei tea premmist midagi, aga kasutades eika 28 aastat on brassi lõpp teooriat, tundub natukene hirmutav. Olgugi, et tegu on tegelt ka keskvälja mehega ning ehk oskab ka söötu jagada. lõppkokkuvõttes kaheks aastaks tasuta laenule võiks ju võtta (aga see on puhtalt ainsate faktide pealt mida ma tean-brass, keskväli, brass).

                      zelee võib teadmistega välja aidata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Teine ruumor räägib Tottenhami Paulinhost.
                        Ma ei tea premmist midagi, aga kasutades eika 28 aastat on brassi lõpp teooriat, tundub natukene hirmutav. Olgugi, et tegu on tegelt ka keskvälja mehega ning ehk oskab ka söötu jagada. lõppkokkuvõttes kaheks aastaks tasuta laenule võiks ju võtta (aga see on puhtalt ainsate faktide pealt mida ma tean-brass, keskväli, brass).

                        zelee võib teadmistega välja aidata.
                        No Bentalebid ja Masonid on Spursis temast paremini mänginud seega ega ta oma parimas vormis pole ja kas eales saabki võrreldes 2013 Maailmajagude Karikaga.

                        Kommentaar


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            See diil on lihtsalt nii ajuvaba et siin on raske midagi kommenterida. Kui sul on variant kas saata nahhu/ ebapädev treenerinäss ja plekkida talle palka miskine 5 milli või müüa Itaalia suurim ründelootus mitte millegi eest Serie B-sse... wtf. Kas tõesti oli keeruline tuua treener kes oskab Destrot kasutada? Palju õnne Jasper. Ehk see toob su foorumisse tagasi. Sabatini müügisokused on ikka päris p+tsis. Benatia anti tasuta ära, Destro kingitakse karbis ja nüüd on Garcia Stoortmani ka p*tsi ära vigastanud, niiet järgmised 9 kuud jälle väljas. Palju Õnne! Saame koos Serie B-s palli taguda kui hästi läheb, peaasi et Garciat ei vallanda, sest konnad on ägedad!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              28aastasse keskvälja brassi teooria juurde võis välja tuua Emersoni. Nii Romas, Juves kui Milanis mänginud. Ja no 30+ vanuses oli veel mängumeest küll ja rohkem.

                              EDIT: ja me ju kõik teame kuidas Paulinho nuttes premmi läks. Ega vägisi kedagi ikka mängima ei paneme, olgu palganumbrid kui tahes suured.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea kui vanalt see Emerson Milani küll tuli aga ta nägi välja ja mängis nagu 50 aastane, ehk mängumeest temast polnud.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X