320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kelle eest te üldse rohkem olete maksnud?

    Kommentaar


      Rui Costa ja Inzaghi maksid rohkem.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        jee, üks mängija maksab rohkem kui terve tuvide meeskond kokku

        Forza Grossi
        Tead, mis kõige tähtsam on. See, et sa oma juttu ise ka usud. Ja mina tõsiselt usun, et sina usud oma juttu. Sa oled siiski ac grossi oü pooldaja. Ja eks igaüks peab hädas olles uskuma ka kõige ebareaalsemat juttu või fakte. Antud juhul siis mingi jorri väärtus olema suurem, kui terve Lazio roster kokku....mis sest, et seis on laias laastus hoopis vastupidi.
        Aga edu. Tundub, et need 3kg grillvorste, apelsiinid ja mõned õlled, mis ma Grossi Toidupoest ostsin turgutasid teil omaniku rahakotti või seljatagust niivõrd palju, et te reaalselt ostsite ühe mängija. Muidu ikka ma kannan hiljem ära, kas 30 osamaksena saab etc teema. Respect Olegile või siis Berlule või oot Beele?
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Ohoo, make it rain! Berlu maksis omast taskust? Essien ja Muntari müüdi 30 milliga Qatarisse?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Ohoo, make it rain! Berlu maksis omast taskust? Essien ja Muntari müüdi 30 milliga Qatarisse?
            Kokku ikka maksis 30 miljonit?

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              Terve summa koheselt.
              vaevalt.
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Ohoo, make it rain! Berlu maksis omast taskust? Essien ja Muntari müüdi 30 milliga Qatarisse?
              48% müüdi nelja lotito_lazio (või kahe trahiire_interi kontrollpaki hinnaga).

              Berlusconi: "€150m for the transfer market campaign? I don't know how much will be needed, but we will spend whatever is necessary."
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Cash in random jpg

                Kommentaar


                  Kõlakaid siis:

                  Tuttosport kraaksub, et Paletta jääb ainukesena keskkaitsjana alles. Ülejäänud saadetakse minema.
                  MilanChannel andmetel on Ibrahimovic nõustunud Milani pakkumisega, milleks on 3-aastane leping väärtuses 7m € aastas. Nüüd jääb oodata ainult PSG seisukohta.

                  GdS teab rääkida, et Galliani on Kondogbia eest pakkunud 25m €, Monaco tahab 35m €, kokkuleppele võidakse jõuda 30m€ juures.
                  Tuttosporti ja GdS andmetel on Milan huvitatud Hummelsist ning on tema eest nõus välja käima summa, mis jääb ligikaudu 30 miljoni juurde (See on nagu eriti OP jutt )
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Ise ka usute?
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Beel pappi on, miks mitte uskuda.

                      Aga Ibra vajalikkust ma ei näe. Jacksoniga suhteliselt sarnased mängijad ja kumbki neist pingimehe kohaga küll rahule ei jää. Parem keegi noorem ja kiirem, aga mitte nii füüsiline ründaja tuua.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        Beel pappi on, miks mitte uskuda.

                        Aga Ibra vajalikkust ma ei näe. Jacksoniga suhteliselt sarnased mängijad ja kumbki neist pingimehe kohaga küll rahule ei jää. Parem keegi noorem ja kiirem, aga mitte nii füüsiline ründaja tuua.
                        4-1-3-2 formatsioonis oleksid mõelmad põhis. Ibra annaks kaigast laiskvorstidele trennis, see oleks hea.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Beel pappi on, miks mitte uskuda.

                          Aga Ibra vajalikkust ma ei näe. Jacksoniga suhteliselt sarnased mängijad ja kumbki neist pingimehe kohaga küll rahule ei jää. Parem keegi noorem ja kiirem, aga mitte nii füüsiline ründaja tuua.
                          El Shakiiira on olemas ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            El Shakiiira on olemas ju
                            Kuna El Shakiiira pole pmst 2 hooaega mänginud, siis ootusi väga suureks ei ajaks siin.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              vastupidi. Võtke seda kui tasuta täiendust. Noh nagu roma puhul Strootman ja Castan.

                              Kommentaar


                                Football manager täies hoos

                                Kommentaar

                                Working...
                                X