320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui vaadata statistikat, siis viimase kahe mängu pealelöökide arv on korralikult vastasest üle. Sellel hooajal pole seda varem täheldanud.

    Kommentaar


      kui sa suudad 16 aastaselt lina puhtana hoida, siis see väärib märkimist ka välismaises meedias.


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Kui vaadata statistikat, siis viimase kahe mängu pealelöökide arv on korralikult vastasest üle. Sellel hooajal pole seda varem täheldanud.
      pisut parem on olnud jah. esimene poolaeg oli siiski suht steriilne, aga peale väravat oleks pidanud nii mõnegi veel lööma. (looking at you Kuco + Bacca/Cerci)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Mdea, mulle see kucka üldse ei meeldi, samas aga mida ma ka tean, ma ju mänge ei vaata.

        Aga kutid, mis arvate, toome scudetto ära?
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Aga kutid, mis arvate, toome scudetto ära?
          Kõik märgid näitavad, et üsna kindlalt

          Fiorentina - Milan 2-0
          Inter - Milan 1-0
          Milan - Napoli 0-4

          Aga kuna hetkel TOP5 tiim Sassuolole ikka tegite ära, siis kõik võimalused olemas
          Järgmisena Lazio ja Atalanta skalp ning ongi vähemalt TOP6 käes
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust

            Aga kutid, mis arvate, toome scudetto ära?
            See aasta tuleb võibolla jah Finantsscudetteo (miinusega)

            Kommentaar


              Mina usun Jasperit ja Orbitit! Seetõttu läheb ka panus Milani vähemalt kaheväravalise võidu peale!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Mina usun Jasperit ja Orbitit! Seetõttu läheb ka panus Milani vähemalt kaheväravalise võidu peale!
                miks nussid? või noh, miks sa traktoriste ei nussi?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  miks nussid? või noh, miks sa traktoriste ei nussi?
                  Uuu on mind üksi jätnud ja tuvisita sisse raha kasvama pannes väärtust ei saa. Dima laulab pea 9 kordse laksu välja.
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Uuu on mind üksi jätnud ja tuvisita sisse raha kasvama pannes väärtust ei saa. Dima laulab pea 9 kordse laksu välja.


                    ei teagi kas vaatan nüüd. pole erilist mõtet, aga karta on, et kannatan ikkagi.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Mina usun Jasperit ja Orbitit! Seetõttu läheb ka panus Milani vähemalt kaheväravalise võidu peale!
                      Tü*a sa mind ei usu?
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Ma ei pea ennast küll Mihajlovicist paremaks treeneriks ning ei taha siin targutada, kuid kas see järjepidevalt raiutav 4-3-3 töötab ka? Kas platsil on näha, et kõik liigub õiges suunas? Mulle pole seni selline mulje jäänud. Mängijad on olemas, et teoreetiliselt väga edukalt mängida 4-3-1-2 skeemi. Kas keegi oskab seletada, mis on treeneri eelistatav mängustiil?
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Ma ei pea ennast küll Mihajlovicist paremaks treeneriks ning ei taha siin targutada, kuid kas see järjepidevalt raiutav 4-3-3 töötab ka? Kas platsil on näha, et kõik liigub õiges suunas? Mulle pole seni selline mulje jäänud. Mängijad on olemas, et teoreetiliselt väga edukalt mängida 4-3-1-2 skeemi. Kas keegi oskab seletada, mis on treeneri eelistatav mängustiil?
                          4-3-1-2 ei võtnud väga vedu. kolm mängu 4-3-3 tagasi töötavate äärtega on pisut ilusam olnud küll. (a noh see vaid kolm mängu ja vastased ka ehk nõrgemad)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            De Jong eelmine hooaeg meeskonna parim vms polnud?
                            Ja nüüd tõesti väljakule ei mahu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Ma ei pea ennast küll Mihajlovicist paremaks treeneriks ning ei taha siin targutada, kuid kas see järjepidevalt raiutav 4-3-3 töötab ka? Kas platsil on näha, et kõik liigub õiges suunas? Mulle pole seni selline mulje jäänud. Mängijad on olemas, et teoreetiliselt väga edukalt mängida 4-3-1-2 skeemi. Kas keegi oskab seletada, mis on treeneri eelistatav mängustiil?
                              + pole keskele panna kedagi kes palli ilusti ründajateni viiks
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Mina usun Jasperit ja Orbitit! Seetõttu läheb ka panus Milani vähemalt kaheväravalise võidu peale!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X