320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millega tegelete? Tulete järgi ei tule?

    Kommentaar


      mängu ajal kommentaari kirjutamine on mage, aga see on liiga hea "How high do you want the goal?!?!?!? Abate lets fly from 20 yards and that ball is still rising now. Even if you are reading this Thursday morning, that ball is still rising."(@eurosport).

      Kommentaar


        Ulme lihtsalt. Sul on kõik olemas, olukorrad värgid-sägid ja siis jääb kas Leoni või värava konstruktsioon ette.
        Kogu mängu arvestades äärmiselt ebaõiglane seis. Aga selline on sport. Keegi peab ajalugu ka tegema.
        AILTON

        Kommentaar


          Õnneks magasin maha alguse ning õnneks suutsin seejärel leida üles kanali, mis näitas järjest kõiki 7 mängu. Õigemini mitte järjest, vaid korraga. See eriti ei tõmmanud ning seega tänast porri ei näinud.

          Ei leia ühtegi põhjust õigustamiseks, ükskõik kui mitu korda ka Milan väravaraame olevat tulistanud. Jaanuaris on vaja voolik tagumikku torgata ja julmalt klistiiri teha, muidu jätkub paisumine ning lõpuks toimub plahvatus, mistõttu kõik kohad on sitta täis.

          Gallianile ja co-le ilmselt ei meeldiks ennast täis sittuda. Palun ostke siis mõni fakin mängija. Kuulaku kasvõi Sarapi Aavo tänast sõnavõttu Postimehes. Midagigiiiiii, aga nii on Serie B ees ootamas.

          Kommentaar


            Iga kord kui ma Milani mängu vaatama hakkan,hakkab mul silme ees punane tuluke helkima ja kui punaste tulukeste arv jõuab kümneni siis läheb mul silme eest mustaks ja tekib selline tunne,et tahaks kellegi käe otsast raiuda.
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              Ma arvan ,et sveitslased tegid midagi sellist.

              Kommentaar


                Et siis Leonardol on jäänud vast viimased mängud Milani tooli otsas, kui sedagi ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Mina loodan , et see oli viimane . Tuua nyyd keegi õige mees ka treeneriks .. Krt nii kyll edasi ei saa minna ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Ma arvan ,et sveitslased tegid midagi sellist.
                    Murdsid San Sirole sisse ja tegid vajalikud liigutused
                    Nagu "Põgenemine" juba, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab



                    Mina aga loodan, et Leonartsil veel pikalt lastakse tegutseda
                    Võibolla temas siiski on peidus see, mida Milanil vaja. Tuleb lihtsalt oodata ja kannatada, sest äkki kunagi tuleb välja ka
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kuna siis Spaletti pukki tuleb. See kloun viib teid varsti täiesti uuele tasemele-Serie-B nimelt.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Kuna siis Spaletti pukki tuleb. See kloun viib teid varsti täiesti uuele tasemele-Serie-B nimelt.
                        Mis sa arvad,et Lazio seis on roosilisem?
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                          Mis sa arvad,et Lazio seis on roosilisem?
                          Sessuhtes Laziol on just vastupidi kõige s*tem seis , Milanil on Raha ja mehed kes mängivad, Romal on mehed kes mängivad aga rahapuudus, Lazio eest on platsil hunnik s*tta ja isegi raha neid ei päästa...
                          Teemasse ka : kui Spaletti on nõus teile tulema treeneriks, siis miks mitte, peaksite vähemalt hakama siis väravaid lööma - tema taktika seda eeldab. aind et lugesin uudistest et hr Galliani pooldab täiesti Leonardot ja tema tegevust, niiet teda vist ikka lahti ei lasta, ennem kui Milan tõesti serie B -s on...
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Pooled milani fännid kuhugi ära kadunud

                            Kommentaar


                              Esiteks, KUI milanil oleks raha siis oleks neil palju parem meeskond.
                              Teiseks, Laziol on tõesti kehvad lood, kuid kogu meeskonda ma maha ei kannaks. Selleks ootangi jaanuari, et täiendusi teha.
                              Kolmandaks, riommal EI OLE RAHA, ON PALGAD MAKSMATA, ON VÕLGADES JA NEIL ON VÄGA VANA JA VÄSINUD-RÄSITUD MEESKOND. Serie-A kõige kehvem kaitse. Palju õnne cock....sry count
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Esiteks, KUI milanil oleks raha siis oleks neil palju parem meeskond.
                                Teiseks, Laziol on tõesti kehvad lood, kuid kogu meeskonda ma maha ei kannaks. Selleks ootangi jaanuari, et täiendusi teha.
                                Kolmandaks, riommal EI OLE RAHA, ON PALGAD MAKSMATA, ON VÕLGADES JA NEIL ON VÄGA VANA JA VÄSINUD-RÄSITUD MEESKOND. Serie-A kõige kehvem kaitse. Palju õnne cock....sry count
                                Vaata ise mis tunne oleks, kui Lazio põhisse imbuks sellised tüübid nagu Cassetti, Tonetto (Riise) või Julio Sergio eksju, siis saad teada kui valus endal hakkab eksju, mina pole süüdi, ausõna!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X