320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ma olen ise ka selle peale mõelnud veidi. Kõigis suurtes mängudes, kus on toimunud äravajumine, pole me sel hooajal üheski taastuda suutnud (pean silmas just derbisid, CL). Kas see on kivi kapteni kapsaaeda? Ega ei mäleta küll sel hooajal ühtegi olukorda, kus Ambrosini oleks õigust taga nõudnud kohtunikult meeletult, omasid kaitsnud, isegi omade peale karjunud. Kas pole mees ehk end juhina tõestada suutnud?
    No 'õiguse'(loe penaltide) nõudmist ja omade kaitsmist on piisavalt olnud. Ja suurtes mängudes pole suutnud taastuda? Real, Roma. Hooaja alguses oli mänge, kus me tagant tulles võitsime hulgi. ManUtd vastu oli halb päev ja kui oskused ei näita eeskuju, siis karjumine ei kompenseeri ka. Lõppkokkuvõttes polnud viimases kohtumises kaptenit olemas, kuid muidu on okei. Eriti arvestades fakti, et Nesta on n-ö paelata kapten, kes joonist taga koordineerib.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Milan

      Väravavahid:Abbiati, Dida;
      Kaitsjad:Abate, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Oddo, Thiago Silva, Zambrotta;
      Poolikud:Ambrosini, Beckham, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf;
      Rüdajad:Adiyiah, Borriello, Huntelaar, Inzaghi, Ronaldinho;
      Vigased: Antonini, Bonera, Nesta, Onyewu, Mancini, Pato



      Chievo

      Väravavahid: Miskiewicz, Sorrentino, Squizzi;
      Kaitsjad: Jokic, Mandelli, Mantovani, Sardo, Frey, Morero, Yepes;
      Poolikud: Ariatti, Pinzi, Iori, Bentivoglio, Luciano, Marcolini, Rigoni;
      Ründajad: Bogdani, Granoche, De Paula, Pellissier.

      Kohtunik:Emidio Morganti

      Adiyiah siis esimest korda tiimis. Ambrosini peaks täna tegema oma 400 mängu milani särgis

      Kommentaar


        Kõva tiitlipretendent nagu Milan on, suutis mulle viigiga Chievo vastu kaks kombot perse keerata. Ostke oma mängijatele rulluisud või midagi, et nad liikuda ka suudaks....

        ja siis lõi Seedorf värava.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust

          ja siis lõi Seedorf värava.
          Ja hea värav oli ka.

          Tahtsin just Milani peale panna, kui Inzaghi seal kastis kaks korda koperdas, aga jäin hiljaks.

          Kommentaar


            HÄRRA FAKING SEEDORF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Aga jah tasub mainida, et suutsime koos T.Silva ja kolme kaitsepositsiooni mängiva mehega hoida taga nulli(eks oma osa ole ka kohtunikul kes vastaste värava luges suluseisuks mida vist polnud).
            Ulmevõimalusi raisati jah seal paar korda aga see selleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Kõva tiitlipretendent nagu Milan on, suutis mulle viigiga Chievo vastu kaks kombot perse keerata. Ostke oma mängijatele rulluisud või midagi, et nad liikuda ka suudaks....

              ja siis lõi Seedorf värava.
              YAS MIN!

              Clarence!!!!!!üks!!!!!!11üksteist-sadaükskümmenüks!!!!!!!!!

              A muidu, no Nesta, no party.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Värav oli super muidugi ja ülitähtsal momendil, aga esitus pikemas perspektiivis (ma mõtlen scudetto materjal) oli kohutav..aga Meistrie Liigast eemalolek annab vist jõudu juurde kindlasti..

                Ma ei saa aru, miks Flamini nt ei saanud täna mänguaega, on ta ju viimasel ajal väga hästi esinenud..Gattuso-Pirlo-Ambro-Seedorf(värav väravaks, aga kaua võib?) on lihtsalt nii vanad, et mingu juba homme pensile...

                Chievolt rööviti värav, aga linesmanile võis see tõesti liiga kiire ja liiga napikas olla..

                Aga siiski 1 punn Interist, Serie As läheb põnevaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Kõva tiitlipretendent nagu Milan on, suutis mulle viigiga Chievo vastu kaks kombot perse keerata.
                  Ma kaotasin Juve ja Roma pärast..

                  Almeria, Villarreal, Real M , Lille, Anderlecht, Brugge läksid täppi

                  oleks 5k tulnud

                  Kommentaar


                    Üldiselt olen see hooaeg õppinud seda, et Juve peale ei tasu hetkel küll mitte panustada.

                    Aga need tiimid keda sa kasutasid olid mul endal ka kasutuses täna edukalt.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Väga kahju



                      AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.


                      Kommentaar


                        Becksi hooaeg on läbi kahjuks.



                        AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.


                        Kommentaar


                          Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
                          Väga kahju



                          AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.
                          ükshaaval meie vanurid nüüd saavad vigastada, nukker.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Kõva tiitlipretendent nagu Milan on, suutis mulle viigiga Chievo vastu kaks kombot perse keerata. Ostke oma mängijatele rulluisud või midagi, et nad liikuda ka suudaks....

                            ja siis lõi Seedorf värava.
                            üldiselt oota ikka mängu lõpuni enne lõplikku kriitikat

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
                              Becksi hooaeg on läbi kahjuks.



                              AC Milan have confirmed that David Beckham has broken his left achilles tendon, and will be out for a minimum of three months.
                              Mina igatsen teda ka.

                              Teine kord siiski leia õige teema.

                              Kommentaar


                                Väike taga utsitamine aitab alati. Ja oleme ausad, see kriitika on ikkagi üsna asjakohane.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X