320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Eks rahakott paneb asjad jällegi paika, Galliani peanupul on nii mõnigi vemp soolast eritist laiali hõõrutud, et selliseid mehi tiimi püüda, mis te muidu arvate, et vanakese juustepagas on sama tühine kui roma transfer fund.

    Oleme ausad ilma selle suve täiendusteta oleksite olnud hunnik sitta, mille sisse isegi tagumise otsa tiimid oleksid hoidunud sisseastumast, kaua Berlusconi kingi aka muid asju noored neitsikud poleerida jõuavad.Poisi puravikul on ammu seeneniidid juba juurest alates läbikülmunud!
    Ära aja paska. RM, Barca, Chelsea, Bayerni, ManC-i tasemel transfereid pole me teinud. Ühe 15-20M transferi per season teeb iga nn keskmine suurklubi hooajas.

    See, et te end 2008 ja varem aastate jooksul oma finantsid perse kukutasid, pole just meie süü. Berlusconi aitab, vaid palkade maksmisega, kui sedagi.

    Kommentaar


      Teil ikka pappi on, et mustlane hooaja lõpus ära osta ?
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
        Teil ikka pappi on, et mustlane hooaja lõpus ära osta ?
        ehki ma pole rikas, siis vähemalt ühe nendest mustlastest, kes Helsinkist ära saadeti saaks küll endale osta. Palju nad seal maksid-laevapilet plus mõnisada eurot?

        Kommentaar


          milan ac peab ikka õppima selliselt suurklubilt nagu riomma asilt. Transferid peavad olema tehtud ratsionaalselt ja selge sihiga. Hea näide on Adripirukas....ta saadi ju täiesti TA-SU-TA. Mees on osalenud treeningutel, saab 4 miljonit hooaja peale. On isegi mängu sekkunud(loe: veerenud ringi)
          F.Simpsico. Saadi järjekordselt nagu riomalased ütlevad TA-SU-TA. On löönud ühes haledas viigimängus 2 väravat ja 15 vooru peale pole ma temast muud kuulnud. Aga ta tuli ju TA-SU-TA.
          Krt te vist ei ostnud kedagi juurde rohkem....totti vist langetas palka mingi 5.2 peale? Super respect oma pankrotis klubi kohta ju.
          Ma ei arva ilani kohta midagi, igatahes nad on rütmi leidnud. Aga tõesti loodan, et failite riomma vastu. Kuigi vaevalt seda juhtub.

          Ma ei ole jälginud milani koosseise, aga kas Nesta on esimeses 11. tihti sees?
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Alati, kui terve on.

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Ära aja paska. RM, Barca, Chelsea, Bayerni, ManC-i tasemel transfereid pole me teinud. Ühe 15-20M transferi per season teeb iga nn keskmine suurklubi hooajas.

              See, et te end 2008 ja varem aastate jooksul oma finantsid perse kukutasid, pole just meie süü. Berlusconi aitab, vaid palkade maksmisega, kui sedagi.
              Jh tõesti mingeid erilisi transfere te ei teinud, aga siiski mitme maailma tasemel tippmängija laenul hoidmine ei saa ka väga odav lõbu olla, kindlasti on Ilani jaoks see selline jootraha mustale poisile kuskil kuurortlinnas.

              Nuh selge on see, et järgmine suvi tuleb teil ikka üle 15-20 milli korralikult välja käia, et impotentsusest ründeliinis pääseda.Ei maksa ju varjata, et te järgmine aasta korralikult oma hoiupõrsaste õõnsusi läbiotsima peate.

              Ronaldinhost, kes hooaja alguses näitas müstiliselt head minekut, nüüd pingil turtlesi multikaid vaatab ja milani õukonna daame berlusconit ja gallianit lõbustab, tema palganumbrist ja üldse ILANI palganumbritest ei hakkaks rääkima.

              Et kui teil 2 korda suurema palganumbriga päss pingil kuivab ja tilli külmetab, siis ärge palun Adripiruka kohta rohkem sõna võtke.

              Transferid tõesti läksid perse koos don Sensi hinge heitmisega ei saa salata ja eks tema ajalgi tehti mõned väga valed otsused mängijate ostmisel ja müümisel, kus jäi korralikult kahjumisse.Lähemalt ei hakka neid haavu lahti rebima.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                milan ac peab ikka õppima selliselt suurklubilt nagu riomma asilt. Transferid peavad olema tehtud ratsionaalselt ja selge sihiga. Hea näide on Adripirukas....ta saadi ju täiesti TA-SU-TA. Mees on osalenud treeningutel, saab 4 miljonit hooaja peale. On isegi mängu sekkunud(loe: veerenud ringi)
                F.Simpsico. Saadi järjekordselt nagu riomalased ütlevad TA-SU-TA. On löönud ühes haledas viigimängus 2 väravat ja 15 vooru peale pole ma temast muud kuulnud. Aga ta tuli ju TA-SU-TA.
                Krt te vist ei ostnud kedagi juurde rohkem....totti vist langetas palka mingi 5.2 peale? Super respect oma pankrotis klubi kohta ju.
                Ma ei arva ilani kohta midagi, igatahes nad on rütmi leidnud. Aga tõesti loodan, et failite riomma vastu. Kuigi vaevalt seda juhtub.

                Ma ei ole jälginud milani koosseise, aga kas Nesta on esimeses 11. tihti sees?
                Ma arvan, et Totti on Romale andnud palju rohkem tagasi kui see 5,2 milli hooaja peale.Sealt nagu tagalat õõnestada ei ole mõtet, uuu sinu ussimürk ei mõju seal.Hernanes on alles pisike seemnerakk tema kõrval, oma teekonna alguses, eks näis kas ta üldse ellu jääb ja suudab edestada miljoneid konkurente ja ei põle läbi, sest esimese hooaja 14 pelaga on vara järeldusi teha.

                Nagu nägid siis eelmine season oli ka Romal analoogne periood Lazioga, lihtsalt võideti ja sõideti täisgaasil scudetto poole, Printeritel lihtsalt kõhutuule abiga tehti see viimane spurt viimasel sajal meetril.

                Roma kaitseliin: Juan,Burdisso,Mexes,Riise,Cassetti,Castellini,Cici nho,Rosi,G.Burdisso,Antunes- sellise kaitseliiniga siis kuulume sisselastud kollide arvestuses ühte puuri Brescia, Cesena,Bari ja Leccega, ehk siis tabeli lõpuossa.
                VÄGA HALE!!!

                Lazio on meist lasknud 8 kolli vähem sisse ja asetseb 7 enampunniga tabeli teisel real ja kelgutab isuga ILANI persepaunade peal, puuduvad veel hernesupp ja seajalad.Kolle oleme löönud samapalju, võitsime teid DERBYS, seega scudettost ei räägita meie puhul niisama.Ilan nagunii komistab hooaja lõpus ja kõik teised lihtsalt veerevad mööda, nagu uuu juba ilmekalt ütles veerevad ringi!!!

                See näitab, et meil on potentsiaali kõvasti ja Tinkerman võiks oma hüüdnime järgi ka nüüd tegutseda, et kaitses muudatusi teha, mis toimiksid.Kui uued omanikud tooks transfer raha, siis oleks jaanuar viimane aeg, et tagalat tugevdada, rohkem nagu polekski vaja.

                Igatsen Mancini ,Montella, Delvecchio ja Giuly aegu, kui ka veel Totti noor oli ja chippis ja tillitas kõiki liiga väravavahte ja võttis alussärgi väele kirjaga UNICA.See oli aeg, kui kõik tiimid sõid meil hambutuna peost kiirhelbe puderit, käisid pissil plastmassist laste toolil ja teised suutsid tiitleid võita vaid CALCIOPOLI abiga, kurb, et see kõik ära situti meil.
                sigpic

                Kommentaar


                  Pea neid Totti-monolooge palun oma teemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Pea neid Totti-monolooge palun oma teemas.
                    Vabanda aga ma tõesti mõtlesin, et see läheb sulle natukenegi korda, aga tõesti ei uskunud, et sa nii isekas olla võid, üritasin küll nagu ääri-veeri ka MILANIST juttu teha, et mitte kõigil põssadel kärsad kärna ei läheks, lobi nagu oli piisavalt vedel.

                    Mõtlesin, et Saarlane on Itaalia mees aga ka sina oled ühe klubi poolt äraostetud.Saarlane sa ikka tahad korralikult sõnavabadust piirata, et jumala eest Milani teemas ei oleks mainet halvavat ja salvavat texti.

                    Niipalju pean sulle tänulik olema, et sa mu poste läbi korstna ei lasknud, ilmselt see tuli sellest, et külm pakane natukene järgi andnud ja viimati kootud käpikud ja villased sokid mis ma sulle kinkisin, oled neile nüüd rakendust leidnud!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      tra no, ilani :lol: tase. inspiratsioon tuli siis, kui neelamine ununes?

                      -e- pühendusega F.Tottile:
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Juba vana trikk
                        http://www.youtube.com/watch?v=ipvabHpfsME

                        Kommentaar


                          Ehk lõpetaks selle Roma loba?


                          Seni on Serie A-s meist rohkem väravaid löönud vaid Juventus(!!!)

                          Ülehomme on väidetavalt ka mingi mäng, aga eriti nagu ei koti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            tra no, ilani :lol: tase. inspiratsioon tuli siis, kui neelamine ununes?

                            -e- pühendusega F.Tottile:

                            Andesta Jassu aga ma võtsin eelmine nädal UUU käest vuti iroonia keele tunde, tema prantsuse lütseumi keldrikorruse ateljees, midagi on siiski külge hakanud.
                            Poiss saatis mu siia alafoorumisse praktikale, aitah uuu aga teiste silmis tegid sa minust nüüd lazialade jüngri.Soovitan sellele petisele võsa võ pealtnägija kolmeraudset.Kuniks Roma-Milani Derbiny FIN minu poolt siin teemas.

                            Oleme ausad, et see aasta võib küll rahulikult tõmmata võrdusmärgi nende kahe vahele IBRA=MILAN , ka fännid räägivad juba selles keeles.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Suvised ostud on ära tasunud,kujutan ette mis oleks meil Borriello ja Hunteriga ... igatahes kohustuslikud 3p. peab ära v6tma siis oleme Itaalias bossid.südantsoojendav on vaadata ka kuidas Zlatanit kahekesi peale v6etakse aga tema ikka külmalt ära lööb
                              Milanista

                              Kommentaar


                                Mingisuguse teisejärgulise mängu algkoosseis:

                                Amelia;
                                Bonera, Yepes, Silva, Antonini;
                                Ambrosini, Pirlo, Flamini;
                                Seedorf;
                                Robinho, Ronaldinho

                                Noortele võiks rohkem võimalusi anda.
                                Pink selline: Roma, Abate, Papastathopoulos, Boateng, Merkel, Strasser, Ibra

                                Kommentaar

                                Working...
                                X