320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    c*unti rahustuseks postitus milani teemasse.

    ja noomitus sellele, kes mu kõigi aegade kõige emotsionaalsema postituse kustutas
    OT: ausalt ka sellesse teemasse viimane sel nädalal...aga ... närvivapustuse äärel ülimalt ebastabiilne oribtaaljaam teeb mul ainult südame soojaks. tõsiselt. jõulud tulid täna. ja tänu sinule! jasper pole veel shokist üle saanud, ka see oleks mu üks suurim kink kui ta mõne youtube video postitaks
    Ja Maarek,kui viitsid, siis äkki saad mulle postkasti saata selel originaalpostituse, nagu jõulukaardiks või nii
    Itaalia jalgpall on IMELINE!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      OT: ausalt ka sellesse teemasse viimane sel nädalal...aga ... närvivapustuse äärel ülimalt ebastabiilne oribtaaljaam teeb mul ainult südame soojaks. tõsiselt. jõulud tulid täna. ja tänu sinule! jasper pole veel shokist üle saanud, ka see oleks mu üks suurim kink kui ta mõne youtube video postitaks
      Ja Maarek,kui viitsid, siis äkki saad mulle postkasti saata selel originaalpostituse, nagu jõulukaardiks või nii
      Itaalia jalgpall on IMELINE!
      Häid jõule count. Siin on sulle laul - http://video.libero.it/app/play?id=7...1187b064c02f8f

      Õpi laul pähe ja laula jõulutaadile:
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Gremio president Paulo Odone has revealed that the club have agreed terms with Milan playmaker Ronaldinho.

        Kommentaar


          Cassano tuleb, Ronaldinho läheb. See näib üsna selge olevat. Küsimusmärk jääb Pato kohale- kas Antonio tulek tähendab seda, et vigastustelaineharjal sõitvat Patot pole enam vaja. Eriti arvestades seda, et kuidagi peab Zlatani välja ostma ja Berlu erilist kulutamistahet pole enam aastaid näidanud (kui überpalgad välja arvata).

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Cassano tuleb, Ronaldinho läheb. See näib üsna selge olevat. Küsimusmärk jääb Pato kohale- kas Antonio tulek tähendab seda, et vigastustelaineharjal sõitvat Patot pole enam vaja. Eriti arvestades seda, et kuidagi peab Zlatani välja ostma ja Berlu erilist kulutamistahet pole enam aastaid näidanud (kui überpalgad välja arvata).
            bläh. See, et 2011 aasta/suvi läheb investeerimiseks on ammu ära räägitud. Enne oli vaja lepingud normaliseerida. Ehk 7,5milli dinho out - 3milli cassanata sisse. Küsimus ongi, kas Robinho ja Zlatan tulid juba selle investeerimisplaani kohaselt või tuleb suvel uus pidu. Kui Pato müüki läheb, siis tuleb Mario sisse ja läheb selliseks paugutamiseks, et hoia mütsi. Umbes nii:
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Aga Cassano-Zlatan-Mario ründeliin + vahetuses virila näoga Robinho oleks vist kõige tuleohtlikum ründeliin läbi aegade. Ja mitte ainult selles positiivsest mõttes. Hambakaitsmed oleksid treeningutel kohustuslikud.

              Kommentaar


                Jaanuari kuu on tulemas pealtnäha kerge:


                18’ round – Thursday 6 January 2011, 15.00: CAGLIARI-MILAN
                19’ round – Sunday 9 January 2011, 15.00: MILAN-UDINESE
                1’ return round – Sunday 16 January 2011, 20.45: LECCE-MILAN
                Quarter finals of the Italian Cup - Thursday 20 January 2011: MILAN-BARI
                2’ return round - Sunday 23 January 2011, 15.00: MILAN-CESENA
                3’ return round - Sunday 30 January 2011, 15.00: CATANIA-MILAN

                Kommentaar


                  kui Mario võrdub Balotelli ja see kloun peaks Milani saabuma, siis muutub see meeskond täiesti pasaks ja kolin Parma teemasse ümber.

                  Salvestada.

                  Kommentaar


                    Balotelli: "One day I'll play for Milan"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Aga Cassano-Zlatan-Mario ründeliin + vahetuses virila näoga Robinho oleks vist kõige tuleohtlikum ründeliin läbi aegade. Ja mitte ainult selles positiivsest mõttes. Hambakaitsmed oleksid treeningutel kohustuslikud.
                      Ongi noh. Most bad-ass bat-shit-crazy frontline ever. Mingist hetkest läheb kõik käest ära nagu ülepaugus härra Montanal. A meil on pohhui, sest ... push it to the limit.

                      Push it to the LIMIT!!!




                      Alex Pato on Antonio Cassano's arrival at Milan: "It’s like having another Brazilian in the team"

                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        kui Mario võrdub Balotelli ja see kloun peaks Milani saabuma, siis muutub see meeskond täiesti pasaks ja kolin Parma teemasse ümber.

                        Salvestada.
                        tsaupakaa, pehmo.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          eika: "One day I'll spämm for Milan topic"

                          Kommentaar


                            Mind muidugi teeks Cassano puhul kahtlustavaks kaks asjaolu. Esiteks see, et Beppe Marotta ütles kohe "no-no" Cassanole. Ja Marotta võinuks olla just esimene, kes Antoniot soodushinnaga suurklubisse tõmmata tahab. Tähendab mingid aknearmid mehe juures on.

                            Ja teiseks asjaolu, et tänavu pole Sampdoria Cassanoga mängides sugugi edukam olnud kui Cassanota.
                            Doria Cassanot 3-4-2
                            Doria Cassanoga 4-4-1
                            Lisagem siia veel Pazzogol statistika (Cassanoga mängides 1 värav, Cassanota mängides 5 väravat), siis ei pruugi lihtsalt ühte palli kõigile jätkuda. Olgem ausad, Milani süsteem praegu toimib ja sinna tulirebase lisamine ei pruugi meeskonda tugevemaks teha.

                            Kommentaar


                              Lisaks eikale, et absoluutselt kõik Interistad soovisid Cassanot, aga MM&Branca pintsaklipslaste kombo ei näitanud samuti sellist huvi välja mida me tegelikult ootasime. Balo-Piruka-Adri olid head õppetunnid tundub.

                              Aga Cassanata Milani lepingus pidavat juba hunnik klausleid sees olema, ala 'milan way or the fckn highway'

                              Kommentaar


                                pehmo?
                                see on mingi tundmatu internetiväljend?
                                Kui õhte meeskonda koonduvad järjest pallurid, kes on ebasõmpaatsedm siis ma ei näe põhjust, miks ma peaks alla neemala. ma valin välja sülitamise

                                Kommentaar

                                Working...
                                X