320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balo on cool - “I don’t know who Wilshere is, but the next time I play against Arsenal I will keep a close eye on him. Perhaps I will show him the trophy and remind him that I won it.”


    Siin juba praegu tundub testosterooni olema rohkem kui liiga eest koos Cassanoga.
    Pato võiks ka igaljuhul jääda aga kahjuks ei usu, et kunagi Balo ja Pato koos mängivad.

    Lisaküsimus oleks ka, et kuigi me juhime liigat ja värki, ning Cl-is ka sees, siis mulle ei ole Allegri ikka mingit muljet avaldanud. Mille poolest on ta parem kui näiteks Leonardo?

    Kommentaar


      Allegril on munad.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        pehmo?
        see on mingi tundmatu internetiväljend?
        vastupidi. see on just testosterooniväljend trenniplatsidelt. internetis öeldakse harden the fuck up.
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kui õhte meeskonda koonduvad järjest pallurid, kes on ebasõmpaatsedm siis ma ei näe põhjust, miks ma peaks alla neemala. ma valin välja sülitamise
        meil kõigil on post-maldini stress, aga see on paratamatus. tulid burgerid ja ilusad poisid - ei vedanud välja; nüüd tulevad vähemalt mängumehed. ja ega seal parmas paremad pojad ei ole, lihtsalt no-name'id. bojinov? : puke:

        Cassano puhul on hea, et ta võeti konkurentide eest ära ja kui persse läheb, siis kahest millist investeeringust on võimalik paar milli kasumit teha. Raske on teda muidugi kuskile sisse toppida ja kogu itaalia hakkab nõudma oma koondise peamehe mängitamist. Eks näeb, mis juhtub.




        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Allegri polegi parem kui Leonardo...Balo-ibra-cassano oleks täitsa koom..nagu mingid maffiavennad koos...otsjen agressiivo aga Milan taltsutab kõik seepärast ta ongi parim.Loodan,et Pato jääb ja ei ole vigastatud nii palju.Meie kaitseliin on küll lahjakene ja ei pea meistrite liigale vastu.
          Milanista

          Kommentaar


            Cassano kohta pole arvamust. Ma olin ka Robinho suhtes skeptiline, ning vaatamata faktile, et ta on olnud üks paras puujalg, teeb ta siiski kõvasti tööd väljakul ning selle eest talle kiitust.
            No aga anaalbreikar...

            ahjaa, ja Parmas on Crespo . tegelt on ta lihtsalt pärast Milani mu jaoks teine klubi Itaalias
            Ning häid jõule ja eks uus aasta toob selgust.
            Päkapikke

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Allegril on munad.
              Näita
              ...

              Kommentaar


                Kommentaar


                  trmv, eika. päkapikud on soki sisse kinder mune toonud?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Chievost on siis soetatud Kevin Constant. Pole mehest küll varem kuulnud, aga Galliani reeglina pahna ei osta

                    E: Ahjaa, häid pühi!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                      Chievost on siis soetatud Kevin Constant. Pole mehest küll varem kuulnud, aga Galliani reeglina pahna ei osta

                      E: Ahjaa, häid pühi!
                      Selle uudiskillu allikat paluks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                        Selle uudiskillu allikat paluks?


                        Kommentaar


                          Tundub küll mõttetu mees ja ega vist pole vaja ka. Laske Strasser väljakule raiuma, Gattuso väsib niikuinii ühel päeval ära.

                          Kommentaar


                            ei tea jaaa aga noorem kui meie enamus
                            HÄID JÕULE milanistad
                            Milanista

                            Kommentaar





                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                F. Totti, count ja teised Roma fännid on meie koduka umbe lasknud selle pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X