320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmine mäng Lonaga näitab milleks Milan võimeline ja tähtsam on hooaja teises pooles vormis olla
    Milanista

    Kommentaar


      Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
      Järgmine mäng Lonaga näitab milleks Milan võimeline ja tähtsam on hooaja teises pooles vormis olla
      vs LAN

      gtfo
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        vs LAN

        gtfo
        yeah Barcelona !!! mõistad ??
        Milanista

        Kommentaar


          Ma isiklikult ei saa kuidagi moodi aru, kuidas on võimalik, et südamerike, veel kaasasündinud, avastatakse nii hilja. Jalgpallurid läbivad ju hooaja eel meditsiinilised uuringud, lisaks hooajasisesed ülevaatused. Samuti mehe nagu Cassano puhul, kes mitmeid kordi klubisid vahetanud, arstlik läbivaatus enne lepingut. Kas nagu vägisi pigistatakse silm kinni; et mehe ikka uue leivaandja rivistusse saaks või milles on asi?

          Kommentaar


            “The cause was identified as the presence of a patent foramen ovale septal heart, detectable only with sophisticated specialized investigations.

            Kommentaar


              Ei taha halba soovida, aga see on vaid vesi konkurentide veskitele.
              Jaanuaris tuleb Makinwa vist pealinnast ära tuua.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                kurb värk.




                __________________________________________________ ______________________

                illustratsioonid soetamise aegsetele postitustele.
                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Huvitav kas ta hooaja lõpus ka niiviisi naerab ja itsitab nagu väike plika

                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ibral on pildil juba silmad kinni ja "tra, see Cassano jahub ja naerab" nägu ees. Jääme kickboxi lahingut ootama. Kuigi Cassano Mortal Kombati skill on rohkem särgiga viskamine.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  [/IMG]


                  Ma loodan, et see on vastasamaja, muidu oleks nagu hullarisse pistetud.
                  "Räägitakse paarist kuust". Loodame, et see on tõsi.

                  Kommentaar


                    Mingi hullar paisab jah rohkem. Või fekaalide ümbertöötlusjaam.
                    Aga ok...kuna see tsirkus pole läbi siis loodetavasti ta saab ikka terveks...minug kasvõi aasta. Kurb kui tuleb teade, et peab ikka katki jätma.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Ja kui juba postitamiseks läks, siis võrdlus eelmise aastaga http://www.acmilan.com/en/news/show/136943


                      -e- (spekulatiivne info) ning liidritega, ehk Lazioga, oli sel hetkel -5 vahe (või midagi sellist).

                      Kommentaar


                        Räägitakse jaanuaris Cassanole asenduse toomisest. Nimekirja eesotsas juve muidusööjad. Et nagu mida? Andku mingile oma noorele võllile parem võimalus, nii sitt see ründajate seis ka pole, et peaks mängupraktikata ülemakstud junne importima. Ja kui ma õigesti aru olen saanud, siis jaanuaris saab mingid joped lisada CL mängivale meeskonnale, ei?

                        Kommentaar


                          Saab neid lisada kes pole veel Cl-is mänginud või ülesse antud(? EL läheb ka vist arvesse). koduse kasvatusega mängijate arv peaks ka tähtis olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Räägitakse jaanuaris Cassanole asenduse toomisest. Nimekirja eesotsas juve muidusööjad. Et nagu mida? Andku mingile oma noorele võllile parem võimalus, nii sitt see ründajate seis ka pole, et peaks mängupraktikata ülemakstud junne importima. Ja kui ma õigesti aru olen saanud, siis jaanuaris saab mingid joped lisada CL mängivale meeskonnale, ei?

                            http://vodpod.com/watch/15438655-ste...rawy-v-udinese
                            Stefaan loodetavasti teeb nüüd tõusu tõesti. Aga keegi tuleks konkurentsi tõstmiseks tuua. Kuallirella kiidan ma heaks, kuigi selline lüke pikaajaliselt stabiilsust ei taga. Koeratoni ja Amauriboinikov on samas suht ossid, keda võib võtta ainult siis, kui gobbi peale maksab.

                            -e- Kas mitte ei saa teha vahetusi? Ehk keegi peab kohast loobuma ka. Nende piiriks on vist 3, kellest üks võib olla EL üles astunud mängija(näiteks ... Forlan). Aga ma ei tea, kas me oleme Nocerinoga selle EL mängija kvoodi juba täitnud või ei. Need reeglid on suht perversselt kirja pandud.

                            Ehk peaks sexmehe tagasi tooma.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                              Ehk peaks sexmehe tagasi tooma.

                              Tooge, tooge, toooogeeeee!!!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                El Shaarawy and Pippo Inzaghi were left off the UEFA list, so cannot take part in the Champions League until February.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X