320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PRINCE is back!
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      shaolin
      ...ma tean miks Ibrahiimovputsist ainult suvalise pildi postitasid mitte tema värava"lööki" nagu Lits-Boatengil...mul oleks ka häbi

      aga jah nagu arvata oli, siis Milaanus s*ttus ennast totaalselt täis ja ainult läbi kahe kobaduse suutis võistluses püsida , või noh vähemalt skoori järgi, mänguliselt oldi nii all , ja Barca ei mänginud isegi mitte 50% võimsuse peal...
      Allegri ja tema tähtsad mängud...milline taktik

      e:
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        jasper, miks kataloonlaste kapten juus ette jäi/tegi?
        ma olin sunnitud ta mängu vaatama.
        Algselt postitas count Vaata postitust
        ...ma tean miks Ibrahiimovputsist ainult suvalise pildi postitasid mitte tema värava"lööki" nagu Lits-Boatengil...mul oleks ka häbi

        aga jah nagu arvata oli, siis Milaanus s*ttus ennast totaalselt täis ja ainult läbi kahe kobaduse suutis võistluses püsida , või noh vähemalt skoori järgi, mänguliselt oldi nii all , ja Barca ei mänginud isegi mitte 50% võimsuse peal...
        Allegri ja tema tähtsad mängud...milline taktik


        -e- kõva taklaus + pilt c_unti'le


        HAHAHAHAHAHA. peale 50-kordset postitamist on paint'is valminud uus pilt. ei, tõsiselt - kiitusvimpel.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          oivitt, tevez on vist soolas. me olime juba enne kõige badassim meeskond, aga mis sellisel juhul saab? tooooo nasty. ametlikult on võimalik leping vormistada alates jaanuarist?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            mis ta ikka. murelapseks jääb ikkagist keskväli, eriti LCM positsioon. tagumine aeg oleks mõned miljonid mõne kickass tüübi peale maksma panna.

            lisaks Zambrotta aeg on paratamatult möödas ning mingil põhjusel Maxile tajevoo väga ei istu. how now brown cow?

            Kommentaar


              Ma poole silmaga eilset mängu vaatasin, ja kui Nesta vigastuse tõttu sai mängu Bonera, tekkis küsimus, et kus Mexes on? Ikka katki? Ja kuidas Taiwole läheb? Nii tähtsates mängudes ei julgeta mängu panna?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma poole silmaga eilset mängu vaatasin, ja kui Nesta vigastuse tõttu sai mängu Bonera, tekkis küsimus, et kus Mexes on? Ikka katki? Ja kuidas Taiwole läheb? Nii tähtsates mängudes ei julgeta mängu panna?
                Mexes polnud üles antud. Ei tea miks. Treeningupiltidel on ta kipsiga figureerinud, kui ma õigesti mäletan.

                Taiwod ei usaldata jah. Ei siin CL-is ega ka muidu. Chievo vastu võiks ju proovida minu meelest, eks näis ...
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Mexes polnud üles antud. Ei tea miks. Treeningupiltidel on ta kipsiga figureerinud, kui ma õigesti mäletan.

                  Taiwod ei usaldata jah. Ei siin CL-is ega ka muidu. Chievo vastu võiks ju proovida minu meelest, eks näis ...
                  Pidi vasaku käe opi tõttu väljas olema paar nädalat. See küll pidi toimuma oktoobri viimasel päeval ja platsil taheti teda näha Fiorentina vastu, aga ju siis puudub veel usaldus või kerged komplikatsioonid.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kas keegi on selgusele ka jõudnud miks Nesta kollase sai kui AA18 tegi vea. Berlusconi käis ennem mängu vist kohtunikuga sellest rääkimas, et vehkigu oma kollastega aga ära punastega vehkima tule muidu saadan maffia peale vms.
                    JUST DO IT.

                    Kommentaar


                      kuu aega väljas

                      A.C. Milan comunica che Alessandro Nesta è stato sottoposto oggi a esami medici che hanno evidenziato una distrazione muscolare del muscolo otturatore interno dx.

                      La prognosi, salvo complicazioni, è di circa 1 mese.

                      http://www.acmilan.com/it/news/breaking_news_show/17689

                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mh, nagu lugeda oli, siis läks vahepeal kõik perse.
                        Pohui.
                        Jasperile tänu sõnumite eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Zlatan on valmis, Robinho valmistub hüppeks - https://www.aftonbladet.se/webbtv/sp...cle13966783.ab



                          Cassano on jah elumees nagu ... lehetäi.
                          Tekkis küsimus,et kui Cassano on nagu lehetäi, kas siis tema südameoperatsiooni viis läbi mõni kohalik Androloog, kes on kõrgelt haritud ja ümiseb viisijuppi: sitikumid, kotikumid nämm...nämmm. Et reaalselt sellisel kingloomal või viburil on üsna ohtlik sellisel mikro tasandil operatsioonidel osalemine, aga tundub, et tehnika ja inimvõimed on arenenud.
                          Samuti nagu on Ibra arenenud:



                          Nüüd ma saan aru, miks Jalgpall enam ei huvita ja midagi ei paku ja miks mehe süda ei olnud juba Milaniga lepingut sõlmides puna-musta triibuline.

                          Eks need jalaga löömised mis meediasse videomaterjalina lekkisid, olid lihtsalt hetked, kus Ibra ei suutnud oma kirge varjata, vaid tema ise teab mitu järjestikust giga-orgasmi mees oma bokserite sisse jättis ja mitu terabaiti oma ajumahust ta nendel hetkedel jalgpallist mõtles või sellest,kas keegi tema löögi tagajärjel invaliidiks ja vigaseks võib jääda.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            @ Boatengi fb: Ecco la formazione per oggi: (4-3-1-2) Amelia, Abate, Thiago Silva, Yepes, Antonini, Aquilani, Ambrosini, Nocerino, BOATENG, Pato, Ibrahimovic.

                            Võiduga tõuseksime teiseks. Forza!

                            Kommentaar


                              Millal wolfman Gattusot näha saab? Chievo võtab 1 sanga ikka btw
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Eks need jalaga löömised mis meediasse videomaterjalina lekkisid, olid lihtsalt hetked, kus Ibra ei suutnud oma kirge varjata, vaid tema ise teab mitu järjestikust giga-orgasmi mees oma bokserite sisse jättis ja mitu terabaiti oma ajumahust ta nendel hetkedel jalgpallist mõtles või sellest,kas keegi tema löögi tagajärjel invaliidiks ja vigaseks võib jääda.
                                Vähemalt on riomma ka väga õnnelik tiim,neil on olemas omaenda Zlatani wannabe, jah te kuulsite õigesti Zlatani wannabe,vahet pole,et ossipurikas kõlbab ainult mängima serie c tasemel,aga samas pohhui,ülejäänud vennad pole seal ka kõrgema tasemega.Aga asume asja juurde,kuuldavasti üritab ossivaldo teha samu trikke,mis zlatan,igastahes olevat ta lamelat näkku löönud,küllap lootis,et Zlatan sai ka Milani oma madistamisoskuste eest.
                                Soovin suurimat edu ossivaldole,loodan,et suudab roma juhtida ära relegatsioonist,vbolla saab siis kuskile paremasse klubisse,nteks bolognasse või
                                värki....
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X