320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitme aastaga Pato ja Silva AdrianoRonaldinhostuvad ja ennast Brasiiliasse tagasi joovad? Ma pakun, et ca 3 aastaga (kui keegi loll neid vahepeal ära ei osta).

    le edit
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Neymar ja Ganso on siis järelikult lukus. Uuuuuuhhhh. Veel nasty'm kui too nasty.
    Renteria peaksite ka ära tooma

    +
    Nüüd ma saan aru, miks vahepeal tekkisid need Amauri Milani jutud.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mitme aastaga Pato ja Silva AdrianoRonaldinhostuvad ja ennast Brasiiliasse tagasi joovad? Ma pakun, et ca 3 aastaga (kui keegi loll neid vahepeal ära ei osta).
      Pato kaua ei kesta ma pakun. Aga pean tunnistama, et Silva on liiga boss, et end kuskile juua.

      Edit: Aga tänan.. sain playlisti täna täiendada. Peab ka move'id ära õppima.
      sigpic

      Kommentaar


        Kusjuures ma päris pikalt arvasin, et Silva johtuvalt oma targas mängust on ka vabal ajal selline überkorraliktark düüd teeb doktorikraadi ja võitleb vihmametsade eest.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust

          Milani boyband, seekord ilma Printsist esilauljata, taaskord toodab.

          Ei imesta, et Zlatan roundhouse kickidega meeskonnakaaslasi kostitab. Ma peksaks ka, nii tosipiinlik shit siiski.
          zlatan, kill em all
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Kuuldavasti tahab Real ka Neymari

            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kusjuures ma päris pikalt arvasin, et Silva johtuvalt oma targas mängust on ka vabal ajal selline überkorraliktark düüd teeb doktorikraadi ja võitleb vihmametsade eest.
            Kuimaõigestimäletan, siis kord mõõdeti Milanello ees kiirust ja kõige suurema radari pani TS33 oma maseratiga. See oli muidugi enne kui Zlatan liitus:


            PS! Zlatani Porche(d?) on müügis, kui keegi on huvitatud.

            Kas keegi arvab, et tegelikult varastas hoopis MJ Kevinilt tema liigutused? Ja, et kas artist varem tuntud kui prints sai oma nime ka Boatengilt?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              On alles homokari....mängige jalgpalli mitte kloune. Näete ise mis ühest tuntuimast kokareklaamide ja ToiletDucki reklaaminäost on saanud....kuningal kellel perse katki ja mokk töllakil. Nii, et kui te ise ka selliseid kuningatest juustukotte ei taha lootke, et siht on vaid jalgpalli mängimisele suunatud.
              Ja mis puutub M.Jacksoni sammude vargusse siis usun, et Michael oleks hetkel hea meelega surnud kui näeks millised klounid teda jäljendavad.
              Peace
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Hah, 1,3 promillipealt tantsin need puujalad vabalt sellili

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Hah, 1,3 promillipealt tantsin need puujalad vabalt sellili
                  alcohol - helping white people dance since xxxx

                  Milan oskab hoolitseda oma meeste eest:


                  HQ - http://img442.imageshack.us/img442/6873/ibra101.png

                  Sky sports tegi ka oma klipi. Paremad kaameranurgad n'shieet, aga juustune muss
                  100 Goals Ibrahimovic in Serie A

                  Coverage from Sky Sport
                  Italian Commentary



                  ---------------------------------------------------------------------------------------
                  SOURCE: DVB-S / CODEC: XviD / FORMAT: AVI / AUDIO: MP3 128 Kbps
                  VIDEO: 640x368 1100 kbps / SIZE: 214 MB

                  ---------------------------------------------------------------------------------------





                  Kood:
                  http://www.fileserve.com/file/VmemkET/zlatan.avi
                  
                  http://www.filesonic.com/file/4030325994/zlatan.avi
                  
                  http://ul.to/awykj4b0/zlatan.avi
                  
                  http://www.uploadstation.com/file/JrmUfpU/zlatan.avi
                  
                  http://www.filejungle.com/f/2CdjDZ/zlatan.avi
                  Credits: Lewy
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Miks te nuss´ite Pippot?



                    Mees on lihtsalt ahastuse äärepeal juba, vana tahtis eilsel treeningul lihtsalt ärakustutada Zlatani, hea , et meeskonna kaaslased vahele jõudsid.
                    Ma väga tahaks loota, et nii hea ja geniaalne jalgpallur nagu PIPPO Inzaghi ei lõpeta kuskil kohalikus hullumajas sellepärast, et siin foorumis ja üldse Milani fännide seas toimub midagi enneolematut.
                    Ülistatakse Zlatanit, kes pole võrreldes Inzaghiga mitte hiirepiuksugi teinud ILANI heaks ja siis nüüd veel see kloun PRINCE, keda varsti ootab nagunii sama saatus nagu näiteks Quaresmat või Mancinit.
                    Ega oleme ausad muneb oma muned ära ja jokk...mehele kaagutamise jaoks enam aega ei anta...nii jääbki järelkasv sündimata ja berlu ja galliani lihtsalt korjavad veel haudumata munad Boatengi persse alt ära ja teevad nendest hommikuks ühe korraliku toitva omleti.
                    Prince Boateng mulle meeldis kui ta Ghana eest MM-il mängis, kuid nüüd Milanis äärmiselt ebasümpaatseks muutunud...ütleme otse välja mees on samasuguseks kukeks muutunud nagu Robinho-Pato-Ibra.
                    Itaalia liiga ei saali selliseid üraskeid, kes kogu struktuuri auguliseks uuristavad ja seejärel ära määndavad.

                    Kui te ei taha, et Pippot sama saatus ootab ja et ta Berlut peale tagasiastumist päris alasti ei kisu, siis tõmmake sellele ibra ja muu pasale vesi peale, mitte ärge jätke junne vee peale hulpima!

                    sigpic

                    Kommentaar


                      Mulle meeldib see:" Milanis on pesnsionärid, miks te vana meest platsile ei lase jutt".

                      paljju Aqual sööte kirjas on? Ja kas see oli nii, et peab mingi 20 mängu tegema hooajal, et Milan ta ära ostaks? Mulle meeldiks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Mulle meeldib see:" Milanis on pesnsionärid, miks te vana meest platsile ei lase jutt".

                        paljju Aqual sööte kirjas on? Ja kas see oli nii, et peab mingi 20 mängu tegema hooajal, et Milan ta ära ostaks? Mulle meeldiks.
                        9 söötu (s.h. ka reboundid) peaks olema.

                        Aquilani reveals transfer truths
                        By Football Italia staff

                        Alberto Aquilani says he’s delighted to be at Milan after being rejected by Juventus and refusing a move to Fiorentina.

                        The Italian international joined the Rossoneri in the summer from Liverpool following a loan stint at Juve last term.

                        Although he had a decent campaign in Turin, the club didn’t take up their €16m option to sign him on a permanent basis.

                        “I didn’t think that I would be transferred outright,” he told the Gazzetta dello Sport. “The buy-out fee was too high.

                        “Juventus offered me an opportunity and I made the most of it. The directors tried to get close to me again towards the end of the window, but then Milan arrived. It couldn’t have gone better.”

                        Italian champions Milan made a move for the Roman after he rejected a possible switch to Tuscan giants Fiorentina.

                        “There was no backwards step,” he added. “I spoke to then boss Sinisa Mihajlovic and I told him that I would have only accepted a definite move.

                        “I was offered on loan with a buy-out of €12m and I said no. That figure was too much and they wouldn’t have kept me.

                        Here at Milan the fee is set at €6m and will become mandatory after I play 25 games. It was more of a guarantee for me.

                        “And then you can’t say no to Milan. I always had the hope that I could become a Rossonero. I thought I could have been the ‘Mr X’ they were talking about.

                        “Milanello is a footballing paradise because it offers the very best facilities to work in. I’ve played for four great clubs, but there is no comparison with Milan in terms of structure and organisation.”

                        When questioned on his hopes for the season ahead, Aquilani surprisingly placed the Scudetto above the Champions League.

                        “I want the title,” he noted. “I was in the youth team at Roma when they won it in 2001 and I went close in 2008 when, for a time on the last day of the season, we were virtual Italian champions.”



                        -e-
                        Matt Barker
                        Alberto Aquilani: "Milan is always #Milan. I took a cut in wages to come here. I'm not sure I would've done that for any other club."

                        https://twitter.com/#!/matthew_barke...85241307766784
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Ma peksaks Pippo ammu nahhui ennem, kui päris tülli minnakse....rubentuss teeb del pieroga ka väga õigesti. No milleks maksta neid miljoneid vanale peerule. Nagu Lazio tegi Di Canioga. Nagu rioma ei tee rottiga.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Matt Barker
                            Alberto Aquilani: "Milan is always #Milan. I took a cut in wages to come here. I'm not sure I would've done that for any other club."

                            https://twitter.com/#!/matthew_barke...85241307766784[/I]
                            Yao Ming naerab.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kogu pask, mis siin eile avaldati, liikus Totti teemasse. Ajage oma jama seal edasi.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Kogu pask, mis siin eile avaldati, liikus Totti teemasse. Ajage oma jama seal edasi.
                                Ei saa küll väga hästi aru, kuidas minu viimane postitus mitte Milani teemaga seotud on...."Pippo, Inzaghi, Maldini, Silva" ... Väga ei ole kuskil isegi Francesco Totti nime sees. Kuid jah, samas võis jutt olla üldisest lojaalsusest ja proffesionaalsusest, sel juhul saan sinu liigutamistest aru, kui põhjuseks oli midagi muud, siis on raske siit peale milanitaride ees esinemise välja lugeda...vaene maareKukene
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X