320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Ei saa küll väga hästi aru, kuidas minu viimane postitus mitte Milani teemaga seotud on...."Pippo, Inzaghi, Maldini, Silva" ... Väga ei ole kuskil isegi Francesco Totti nime sees. Kuid jah, samas võis jutt olla üldisest lojaalsusest ja proffesionaalsusest, sel juhul saan sinu liigutamistest aru, kui põhjuseks oli midagi muud, siis on raske siit peale milanitaride ees esinemise välja lugeda...vaene maareKukene
    Mis krdi esinemisse. Kui hakkavad Milani teemas mingid segased siin Totti teemal halama, siis ei puutu see ju asjasse, sest sellel vennal ei ole ja ei saa kunagi mingit asja olema Milaniga!
    Jah, ei pannudki sinu postitust tähele, sest see uppus pasa sisse ära.
    Ära pikka viha pea. Kui tahad, liigutan selle postituse sinu poolt soovitud teemasse.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Kaua need legendid siis mängima peaksid? Niikaua kuni ise otsustavad lõpetada, või hetkeni kuni on näha, et meeskonnas on pallureid kellest rohkem kasu on, või võiks tulla kui on legendidest? Kelle asemel see Inzaghi hetkel Milanis ründes siis mängiks? Ibra? Pato? Või läheks 2-4-4 taktikaga mängima, sest T.Silva suudab ka Boineroga kahekesi kaitses hakkama saada? Nagu tegelt ka....
      Ning jah, mina eeslistan tõesti turvalises eduseisus noore mängumehe platsile panemist. Pigem jäägu seis 3-0 peale vahetusi, aga tulevikumees saab 20 minutit palli taga ajada, kui minevikumees lööb kasvõi veel 2 väravat.
      Keegi ei ole unustanud mõne mehe teeneid ja saavutusi, aga no päris Gullitit ju ka tagasi kutsuma ei hakka?
      Kui teil midagi vastata on, siis kirjutage konkreetselt, mitte a la Peeter "Riigikogu" Võsa stiilis metafoore kasutades.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kaua need legendid siis mängima peaksid? Niikaua kuni ise otsustavad lõpetada, või hetkeni kuni on näha, et meeskonnas on pallureid kellest rohkem kasu on, või võiks tulla kui on legendidest? Kelle asemel see Inzaghi hetkel Milanis ründes siis mängiks? Ibra? Pato? Või läheks 2-4-4 taktikaga mängima, sest T.Silva suudab ka Boineroga kahekesi kaitses hakkama saada? Nagu tegelt ka....
        Ning jah, mina eeslistan tõesti turvalises eduseisus noore mängumehe platsile panemist. Pigem jäägu seis 3-0 peale vahetusi, aga tulevikumees saab 20 minutit palli taga ajada, kui minevikumees lööb kasvõi veel 2 väravat.
        Keegi ei ole unustanud mõne mehe teeneid ja saavutusi, aga no päris Gullitit ju ka tagasi kutsuma ei hakka?
        Kui teil midagi vastata on, siis kirjutage konkreetselt, mitte a la Peeter "Riigikogu" Võsa stiilis metafoore kasutades.
        Ma tõingi konkreetse näite Totti kohta, 35 aastane mees otsustas Derby saatuse SERIE A kõrgeimal tasemel, see ju teile ei sobinud ja leiti, et on vähe seost milaniga ja Inzaghiga paralleele tõmmates, selles asemel sina orbikas tegid omale samovari sees vene tuusja kombel kuusekäbidest tumeda kastanitee tõmmise, jahutades selle toatemperatuurile ja mekkisid toda käbijooki ülemiste hingamisteede raviks nagu Prince Boateng ennem Moonwalki lavale astumist lauldes laulu Happy Birthday.


        Ma üldiselt mõtlesin seda, et Inzaghi ennem vigastust oli vägagi heas hoos, et miks mitte teda mõnel korral kasvõi vahetusest sisselasta ja näha, kas mehes on veel potentsiaali väravate löömiseks, leian, et ei ole just eriti suur kulu, kui tööjõu eest on nö. raha makstud.
        Lihtsalt pani imestama, et kui see samune Inzaghi näiteks on võimeline lööma vahetusest 2 kolli , siis milleks on vaja uusi ründajaid tiimi a la MAXI LOPEZ.
        Lihtsalt need noored kuked trennides võivad küll vägevalt panna, kuid reaalselt mingis tähtsas CL mängus jalg väriseb ja jäävad tähtsad momendid realiseerimata.
        Tahtsin Inzaghi puhul just seda kogemustepagasit väljatuua, mis mingis tähtsas mängus just möödakülge maha ei jookseks.Mina annaksin mehele vähemalt veel ühe võimaluse, see hooaeg väärikalt lõpuni mängida, kasvõi vahetusest sekkudes.
        sigpic

        Kommentaar


          täna 21.45 ootab Merkel Marassil. pealikud räägivad:


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Mis krdi esinemisse. Kui hakkavad Milani teemas mingid segased siin Totti teemal halama, siis ei puutu see ju asjasse, sest sellel vennal ei ole ja ei saa kunagi mingit asja olema Milaniga!
            Jah, ei pannudki sinu postitust tähele, sest see uppus pasa sisse ära.
            Ära pikka viha pea. Kui tahad, liigutan selle postituse sinu poolt soovitud teemasse.
            Allpool minu Milani foorumist Totti foorumi transporditud post , ehk siis mida helvetit teeb see seal, kui ma pm ei maini isegi F tähte oma lauses ?



            I quote myself : UUuuiuiuiuiui Di Canio????? Huumoriklassika ! Tõeline tipp. Ühes postituses toda natsikoomikut ja Del pierot ja SuperPippot mainida on ajuhälve kõrgem, ehk avastamata pilotaaz !!! Sind ei päästa ka kiiritusravi enam , kotkapoisu.

            Pippo ja Del Piero hooramist oma koduklubides on tülgastav vaadata. Kui lühike võib olla mälu, kui lühike võib olla respekt....
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              if you aint good enough, then you are out. Kedagi ei pea mängitama, kuna ta oli kunagi hea.
              Kes õigel ajal ei lõpeta selle lõpp ongi üks paras lõputa vindumine.

              Kas ma olen millestki ilma jäänud ehk mis teemal siin põrkamine käib?

              Kommentaar


                Ei mõista seda kriitikat,pigem võiks öelda,et Milan liialt austab oma legende ja ei suuda nendest õigel ajal lahti öelda.
                Vaadates selliseid titaane nagu Real jt siis on see kriitika ikka väga kohatu.
                Inzaghi on juba mingi 38,Seedorf 36 või rohkem ja ikka platsil,Maldini ja Costacurta olid kuni 40 rivis vist.
                Võiks ju anda võimaluse aga tulevikule peab ka mõtlema,vana rasva pealt kaua ei ela!
                Milanista

                Kommentaar


                  Keegi rääkis siin noortele võimaluse andmisest ja tulevikust jne jne. Kes see terve mõistusega jalgpalligeenius paneks Inzaghi asemel Robinho platsile? Või olen ma millestki väga tähtsast ilma jäänud ja tegelikult Robinho tase on ....ei Inzaghi tase on nii sitt juba, et isegi Robinho on parem platsile tõugata??? Päris kohutav jutt. loodan et vaesed Pippo silmad seda ei näe...101% täielik disrespect tõelise jalgpalluri suunas!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Milan (4-3-1-2): Amelia; Abate, Yepes, T. Silva, Antonini; Aquilani, Ambrosini, Nocerino; Boateng; Robinho, Ibrahimovic.

                    Kommentaar


                      Gaasi, gaasi, pisargaasi.

                      Kommentaar


                        Paluks kahte gifi rubriigist nagu kaks tilka vett. Robinho vs Fiorentina ja Robinho vs Genoa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Paluks kahte gifi rubriigist nagu kaks tilka vett. Robinho vs Fiorentina ja Robinho vs Genoa
                          vs Barcelona ei mõtle?

                          Liiga liidrid, libud!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kaladze on endiselt lojaalne... ja Malesani on täislammas, et Merkel ei olnud algkoosseisus, aga muidu lahe mäng oli

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              vs Barcelona ei mõtle?
                              Võibolla tõesti. MIngist ülevaatest jäi silma.

                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Liiga liidrid, libud!
                              Jah, ja kui ma homme ärkan, siis pole Milan mitte ainult valitsev meister, vaid ka liiga liider, ja sama seis pühapäeval ärgates.
                              Mis puutub esmaspäeva, siis see on nagunii gay päev ja siis ei koti tabeliseis kedagi.

                              Järjekordne resultatiivsus ning taga null teeb rõõmu. Aga üldine mängupilt oli mu meelest kuidagi puine. Genoa oli kaitses ka suht ok ja kompaktne, v.a. Kaladze

                              Kommentaar


                                eeldatavasi miss of the season on juba selgunud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X