320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    sa pole ju ometi niiii naiivne?
    Ei.
    aga kaks aastat kikki ajamist lõi ikka valusalt raundhaus kikiga näkku. See on nagu mingi eit, kes õhtu läbi flirdib ja siis kui liikumine teise pessa algab teatab, et tal on päevad.
    Aga sellega on teema minujaoks ka kinni.

    Kommentaar


      Leidsin selle soccerneti pealehelt kommentaaride alt. Kas tõesti sellise pakkumise siis Berlusconi tegigi või on see kollane huumor?

      Berlusconi pakkumine:
      Mespahi sitased trussid(H&M), Maldini kantud CL särk 2002 aastast, AvtoVazi maastur mille Putin Berlule 2 aastat tagasi kinkis, 23 000 eurot ning Ferrari 550 Maranello starter(Bendix hiljuti) koos remonti vajava roolilatiga.
      23 000 eurot makstakse 3 osas.
      I-üleminekul althõlma Calderonile pihku
      II-juuni 2015
      III-detsember 2020
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Ei.
        aga kaks aastat kikki ajamist lõi ikka valusalt raundhaus kikiga näkku. See on nagu mingi eit, kes õhtu läbi flirdib ja siis kui liikumine teise pessa algab teatab, et tal on päevad.
        Aga sellega on teema minujaoks ka kinni.
        keskmine Milani fänn peaks nii karastunud olema juba!
        Milanista

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Leidsin selle soccerneti pealehelt kommentaaride alt. Kas tõesti sellise pakkumise siis Berlusconi tegigi või on see kollane huumor?

          Berlusconi pakkumine:
          Mespahi sitased trussid(H&M), Maldini kantud CL särk 2002 aastast, AvtoVazi maastur mille Putin Berlule 2 aastat tagasi kinkis, 23 000 eurot ning Ferrari 550 Maranello starter(Bendix hiljuti) koos remonti vajava roolilatiga.
          23 000 eurot makstakse 3 osas.
          I-üleminekul althõlma Calderonile pihku
          II-juuni 2015
          III-detsember 2020
          sa leidsin soccerneti pealehelt enda kommentaari üles?


          maimps1'lt õige point. ja helistamine + numbrite kokkulöömine peaks veel käima. 10 päeva tõeni.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            MIllised need sarnased olukorrad siis olnud on? Tevez? pffffff. Müügid (Kaka, Ibra, Silva)? pffffffff. Algusest peale teada olnud, et läbi lähevad. Kes veel?

            Kommentaar


              Niikuinii saate Kaka endale, kes viib teid Champions League'i. Võib-olla tulete isegi meistriks, oleneb kas Balotelli ka saate.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Niang, Flamini, Mexes, Constant - esimene kord, kui neli prantslast Milanil. kohe tuli vastus ka

                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                MIllised need sarnased olukorrad siis olnud on? Tevez? pffffff. Müügid (Kaka, Ibra, Silva)? pffffffff. Algusest peale teada olnud, et läbi lähevad. Kes veel?
                peale sheva parseldamist oleks pidanud süda katki olema. kui ei, siis Kaka oleks pidanud raudselt murdma. Thiago Silva ja Ibra oleks lihtsalt noa viimased pöörded. see preagune saaga on just selline "pfffff, kohe näha, et läheb teravaks kauplemiseks" ja ei tea, kas lõpuks toodab.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Me peame erinevaid asju silmas.
                  Sellist "ajame kaks aastat taga" janti pole enne olnud just emotsionaalsel tasandil. Mina -taga ajamine, Sina- müümine. Mina-tra, miks ei saa? Sina- miks nii nüüd läks? Mina-toereetiline jauramine, sina -praktiline tulemus. A mulle heidetakse pidevalt ette, et ei tee oma seisukohti piisavalt selgeks.


                  Kahesõnaga, pühapäeval on jälle must win. Või noh, Interi mänguni on kõik vs tabelis allpool olevad, et vaja munad pihku võtta ja CL lähemale ronida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Me peame erinevaid asju silmas.
                    Sellist "ajame kaks aastat taga" janti pole enne olnud just emotsionaalsel tasandil.
                    ma ei leia, et see väga emotsionaalne oleks olnud. üle kahe aasta janti tehti Ronaldinho ja Dzekoga. Ibrahimovicile pandi silm peale enne gobbit ja kui ta Moratti juurde läks oli tal ka kokku lepitud õhtusöök Berlusconiga.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ma ei leia, et see väga emotsionaalne oleks olnud.
                      No vähemalt minu jaoks oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Leidsin selle soccerneti pealehelt kommentaaride alt. Kas tõesti sellise pakkumise siis Berlusconi tegigi või on see kollane huumor?

                        Berlusconi pakkumine:
                        Mespahi sitased trussid(H&M), Maldini kantud CL särk 2002 aastast, AvtoVazi maastur mille Putin Berlule 2 aastat tagasi kinkis, 23 000 eurot ning Ferrari 550 Maranello starter(Bendix hiljuti) koos remonti vajava roolilatiga.
                        23 000 eurot makstakse 3 osas.
                        I-üleminekul althõlma Calderonile pihku
                        II-juuni 2015
                        III-detsember 2020
                        Kas müüte ka eraldi starterit ja remonti vajavat roolilatti?

                        Vaja oleks aint starterit.

                        Oleksin huviline!

                        Pakun Tottina kollast kostüümi + rahaline kompensatsioon.

                        minu mail: cavanda@hairypussyhairstyle.it
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Kas müüte ka eraldi starterit ja remonti vajavat roolilatti?

                          Vaja oleks aint starterit.

                          Oleksin huviline!

                          Pakun Tottina kollast kostüümi + rahaline kompensatsioon.

                          minu mail: cavanda@hairypussyhairstyle.it
                          Dear F.Totti

                          After our deal with Real crashed on Kaka (poop in estonian) i may take youre interest and offer in consideration. The starter is actually still molded on one of our players car. I cant say the players name but its defenetly not Mesbah.
                          As about youre offer:Is the yellow warming suit authentic and clean, are there any fart or poop stains, are there any snags? Is the color still fresh or is it faded? And lets talk about concrete numbers? Whats youre bid?
                          Is there any kind of interest on Mesbas underwear?


                          Best regards,
                          Mr.Galliani(bald faggot)
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Meh.
                            Eih, gräit tu häv ju päkk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Dear F.Totti

                              After our deal with Real crashed on Kaka (poop in estonian) i may take youre interest and offer in consideration. The starter is actually still molded on one of our players car. I cant say the players name but its defenetly not Mesbah.
                              As about youre offer:Is the yellow warming suit authentic and clean, are there any fart or poop stains, are there any snags? Is the color still fresh or is it faded? And lets talk about concrete numbers? Whats youre bid?
                              Is there any kind of interest on Mesbas underwear?


                              Best regards,
                              Mr.Galliani(bald faggot)
                              Kas trussikud on veel alles?

                              Kas kahe paari korral saab ka hinnas alla? On need trussikud alles selle inimese (Mesbah) jalas? Autogrammiga (nagu ma arusaan on tegemist väga kuulsa inimesega)?

                              Eelistaks tehingut käest-kätte, olen ennemgi teiesuguste Bald Faggotitega kokkupuutunud ja ei hakka riske võtma, et ma riskiksin nendest ilmajäämisega.

                              Asjaga on KIIRE!
                              -------------

                              Mis puutub Tottina kostüümi, siis see on korra seljas olnud(põhimõtteliselt Brand New), ennem Lazio Roma derbyt , mis lõppes 5-1 seisuga.Vaatasin toote üle ja tõesti allpool on mõned kollased laigud, kuid kollane ei paista kollase taustal just silma,seega ma ei näe probleemi.
                              Kui ma soetan trussikud, siis paraku saan starteri eest pakkuda ainult Tottina kostüümi, kõrvale saan pakkuda veel kastitäit banaane, Kevin Prince like bananas?.

                              (If you dont understand Estonian then call to Tarmo Kink, playing in Serbie B for A.S. Varese 1910 or just use Google Translate.)
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Meh.
                                Eih, gräit tu häv ju päkk.
                                Duubeldan. Kodune tunne tuleb kohe tagasi. Fakk juu Maarek , et pool aastat mu soccerneti elust röövisid. Nüüd lokusb kõik vaikselt paika.

                                A , teemasse ka, Milan on pededele!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X