320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et vähemalt kaks varianti selle nimega sallist oleks veel hullemad olnud kui võtta arvesse nii klubi kui saabunud mehe mineviku arvesse,
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Veel üks Deulofeu tuli laenule. http://www.bbc.com/sport/football/38723830
      Nii see läks jah.


      Hakkab mängima numbriall 7. Väidetavalt läks tema laen maksma 750 K eur ning raha ei tulnud mitte L. Adriano siirdumisest venemaale, vaid Fininvest maksis selle raha ja SES maksab siis tagasi kui ülevõtt teoks saab.
      Ma tõesti loodan, et ta on võimaline mängima mõlemal äärel. Hetkel tundub, et teda tahetakse juba homseks mänguks Juventusega Torinosse kaasa võtta. Suso on mingi lihasehädaga ilmselt väljas ning alustab Honda. Aga eelkõige oleks Deulofeud vaja ikkagi vasakule äärele Ninagi asemele, kes on hetkel täiesti väljas ning eile ilmussid jutud, et saadetakse üldse Genoasse laenule nign sealt tuleb vastu Ocampos. Niang ise polevat vist sellest väga vaimustuses. Ocampose kohta on null ettekujutust. Kohe lendas muidugi ka Mihailovic laivi, et andke poiss mulle Torinosse, aga Milan tahab mingit mängijat vastu ning Torino polnud jälle sellega nõus.
      Misasi see Ocampos üldse on?
      Hetkel tundub, et see pooleaastane vahetus võib isegi teoks saada, sest Montella eelsitab Nonaventura ründesse toppida ja anda järgi keskväljal kui Niangi platsile panna. Kes on ikka ülsihalb olnud. Ilmselt surutakase see vahtusdiil ikkagi läbi.

      Kommentaar


        Ocampose mängijaõiguded kuuluvad ju üldsegi Marseille`le. Oleks mina Eyraud või Zubi, siis ma küsiks küll, et kuulge poisid, te tahate vahetusdiili teha meie mängija osalusel, aga mis kasu meie sellest saame?
        Aga Ocampos oli Marseille` aegadel üks frustreerivamaid ründemängijaid üldse. Ta võis mõne rünnaku puhul eelnevalt kõik õigesti teha, aga viimase liigutusega keeras ikka kõik pekki. Tundub samas, et Genoasse liikumine on talle pigem kasuks tulnud. Talent, oskused, tehnika jne peaks kõik olemas ja paigas olema, aga jah, olulistel hetketel kippus valesi otsuseid vastu võtma. Positsioonilt on ta (vasak)äärepoolik, aga Marseille`s topiti teda eelmine hooaeg teise tipuründaja puudumise tõttu tihtipeale ka tippu, kus ta muidugi eriti hakkama ei saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ocampose mängijaõiguded kuuluvad ju üldsegi Marseille`le. Oleks mina Eyraud või Zubi, siis ma küsiks küll, et kuulge poisid, te tahate vahetusdiili teha meie mängija osalusel, aga mis kasu meie sellest saame?
          Peremeesklubiga pidi kokkulepe olemas olema. Ei tea, võibolla visati ka mingi raha selle eest. Samas - kui mängija osutub saiseks ja selle läbi oma hinda kergitama, siis ka see on juba kasu. Olgugi Milan täna see, kes ta on ,sisi mängija resümees näeb pool aastat Milani ikka parem välja kui Genoa.


          -e- üldiselt tundub, et Niang jonnib ning ootab huvipakkuvamaid variante. Inglismaalt on ääriveeri huvi tuntud, aga ostu vastu. See vaevalt läbi läheb, kuna asendusostuks aega ei oleks. Ning vaid mõned päevad tagasi ütles MOntella, et Niang pole müügiks.

          Algselt postitas Stok
          Kas Deulofeu on üldse kunagi vasakul mänginud? Puhas paremäär ju.
          Ise on ta öelnud, et vahet pole kummal äärel mängib, peaasi, et mängu saab. Ja ksukilt jäi ka silma lause, et paremal ääres mängides on parem sööta, keerulisem väravaid lüüa. Samas kui vasakus ääres on vastupidi. Et eks näis. Hetkel näeks teda ikkagi vasakul mängimas. Paremal on Suso, keda ta vaevalt välja puksib ning Honda.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Peremeesklubiga pidi kokkulepe olemas olema. Ei tea, võibolla visati ka mingi raha selle eest. Samas - kui mängija osutub saiseks ja selle läbi oma hinda kergitama, siis ka see on juba kasu. Olgugi Milan täna see, kes ta on ,sisi mängija resümees näeb pool aastat Milani ikka parem välja kui Genoa.


            -e- üldiselt tundub, et Niang jonnib ning ootab huvipakkuvamaid variante. Inglismaalt on ääriveeri huvi tuntud, aga ostu vastu. See vaevalt läbi läheb, kuna asendusostuks aega ei oleks. Ning vaid mõned päevad tagasi ütles MOntella, et Niang pole müügiks.
            Ma ümber nurga üritasin sellele vihjata, et ühe Niangi võtaks Gomisile vahetusmeheks küll, aga ilmselt on Genoaga sellised kokkulepped tehtud, et poole hooaja pealt Ocampost tagasi kutsuda ei saa (et siis teoorias Ocampos-Niang otsene vahetusdiil toimuks hoopis OM-i ja Milani vahel). Ühesõnaga Genoa ei oleks nõus ja ei tea ju kas Garcia üldse Niangist huvitatud oleks. Lihtsalt minu poolne mõttearendus, kuna OM-is on hetkel korralik ründajatepõud.

            Kommentaar


              Maskile - Niang pole vist päris see ründesuuna täiendus, mida OM vajaks. Niangi viimane värav jääb oktoobri algusesse/keskpaika ning pärast seda on tema esitlused järjest ja järjest halvemaks läinud. Oleks see siis nii ,et ei saa pallile pihta, okei - sitt periood. Aga ta isegi ei viitsi enam. Seetõttu on ta ka oma koha koosseisus täielikult kaotanud.

              Stokile - Montella oskab väga hästi noorteni kohale jõuda ning neid mängima panna. Ehk ka antud noormehega. Eks kui isetsema hakkab, siis saab meeskonnakaaslastelt lõuga ja istub pingil edasi.

              -e- Montella ütles, et Niangi ei kutsuta isegi Coppa mängule kaasa, et too saaks rahulikult oma tuleviku üle otsustada. Ilmselt on minek.

              Kommentaar


                Algselt postitas Obritaaljaam
                Maskile - Niang pole vist päris see ründesuuna täiendus, mida OM vajaks. Niangi viimane värav jääb oktoobri algusesse/keskpaika ning pärast seda on tema esitlused järjest ja järjest halvemaks läinud. Oleks see siis nii ,et ei saa pallile pihta, okei - sitt periood. Aga ta isegi ei viitsi enam. Seetõttu on ta ka oma koha koosseisus täielikult kaotanud.
                Noh, võibolla keskkonna vahetus ja nö koju naasmine teeks motivatsioonile just head. Aga see kõik selline teoreetiline jutt, sest OM-i poolset huvi ju reaalselt pole. Tiba kahju, et tüüp on oma talendi raisku laskmas. Kunagi, kui ta Caenis pead tõstma hakkaz, peeti teda ikka väga talendikaks ja lootust andvaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Noh, võibolla keskkonna vahetus ja nö koju naasmine teeks motivatsioonile just head. Aga see kõik selline teoreetiline jutt, sest OM-i poolset huvi ju reaalselt pole. Tiba kahju, et tüüp on oma talendi raisku laskmas. Kunagi, kui ta Caenis pead tõstma hakkaz, peeti teda ikka väga talendikaks ja lootust andvaks.
                  Ta on kaks korda oma Milani karjääri jooksul keskkonda vahetanud - korra Montpellieri ja siis Genoasse. Pole väga kasuks tulnud nagu näha. Minu jaoks on suurim probleem see, et ta on lihtsalt rumal - nii väljakul kui ka väljakult väljas. Küll on ta politseile valetanud, oma identiteedi kohta, kui lubadeta sõidauga vahele jäi, siis see avarii kus jala murdis ning kuskilt katuseltbasseini hüppamised.

                  Viimastel tundidel on tulnud jutud, et saadab Genoa nah ning tekkinud on ka jälle müügijutud inglismaale. Eks näis. Aega asenduse leidmiseks ei ole, isegi kui tema eest 12-15 mil käte saadaks nagu räägitud on.

                  Kommentaar


                    Õhtul coppa vs Juventus
                    Eeldatavad.


                    Zapata? wtf? Dude pole mänginud kuid ja siis Juve vastu mängu, mkay.
                    Calabria jälle?
                    Da fukk?


                    Ja iga üleminekuaken on ikka om printsess - seekord siis Niang, kes Genoasse ei taha vaid inglismaale. Crystal Palace, Liverpool ja Westham on läbi käinud nimekirjast. Milan mõtleb ka variandile raha eest pooleks aastaks laenule ja siis müüki. Aga vaevalt ta väärtus hetkel ajas kasvab, et ehk võiks ikka kohe nah siis juba saata kui võimalus tekib.

                    Kommentaar


                      Niang mängis ju eelmine hooaeg korralikult?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Niang mängis ju eelmine hooaeg korralikult?
                        No nii ja naa jah. Oli üks tähtsamaid ning kui avarii organiseeris ja välja langes, läks ka Milan alla mis päädis Miha vallandamisega. Minu meelest oli ka hooaja alguses üks meeskonna parimaid, aga ei oska kommenteerida, mis ta peas toimub, et stabiilsust ei leia ning lollusi tegema hakkab. Aga okeist mängijaks klassiga mängijaks ei saa ta ilmselt kunagi. Balotelli 2.0

                        Soovijate nimekirja on Lisandunud Watford - hooaja lõpuni mil eur laenule ja ostuvõimalus.

                        -e- ma muidugi ei saa aru sellest tema PRemmi lembusest. Palju serie a mängijaid seal läbi on löönud? Või üldse kes?
                        Zola pidas pikalt vastu. Sheva oli käkk, Balotellil üks hea hooaeg, Darmian pole silma paistnud, Crespo polnud suurem asi.
                        Või on mu mälu väga lünklik (Milani keskne)?

                        Kommentaar


                          Ehk ma tahtsin selleni jõuda, et eelnevalt pool hooaega laenul Montpellier's ja hooaeg Genoas ei mõjunud ju talle negatiivselt, kui eelmist hooaega Milani särgis silmas pidada. Et ära tema suhtes veel päris alla anna. Parajalt noor ka. Ehk tuleb mõistus millalgi p**sest pähe. Premmi poleks võibolla kõige parem koht kuhu hetkel minna. Kasvõi selle sama Balotelli näitel võib tal seal katus veelgi rohkem lendu tõusta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            -e- ma muidugi ei saa aru sellest tema PRemmi lembusest. Palju serie a mängijaid seal läbi on löönud? Või üldse kes?
                            Zola pidas pikalt vastu. Sheva oli käkk, Balotellil üks hea hooaeg, Darmian pole silma paistnud, Crespo polnud suurem asi.
                            Või on mu mälu väga lünklik (Milani keskne)?
                            Kaks Arsenali meest...

                            Kommentaar


                              Coutinho
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Viimane vist tuli PList Asse pigem.

                                Lisaks minu mõeldud prantslastele (teine pole jätkuvalt Flamini) on ka kaks hollandlast sellega hakkama saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X