320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas lorenzo


    kuulge kas Ancelotti on...et Pirlo vahetab valja ja Maldini asemele ja pealegi kaotusseisus? voi on tegu supertaktikuga?
    supertaktik, tõsiselt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Zaeka


      Algselt postitas lorenzo


      kuulge kas Ancelotti on...et Pirlo vahetab valja ja Maldini asemele ja pealegi kaotusseisus? voi on tegu supertaktikuga?
      supertaktik, tõsiselt
      kui see ka tosi on, siis tosi, ta pidi ette nagema, et Barca loob veel varavaid..aga mang oli ju suht vordne tegelt..Amoroso?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        pirlo oli sitt, vahetati maldini vastu, kes läks vasakusse äärekaitsesse, et serginho saaks tõusta vasakuksääreks ... lihtne loogiline, ennemgi seda siin maininud. väga hea vahetus.

        mabro gattuso asemel sisse, et oleks tiba rohkem kratiivsust sama ka cafu ja stamiga.

        aga jah väsisime ... värav murdis, kõik veel ees, nou campil 2-1 ja võõrsilväravatega edasi ... ok.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Devil


          pirlo oli sitt, vahetati maldini vastu, kes läks vasakusse äärekaitsesse, et serginho saaks tõusta vasakuksääreks
          a kusjuures kas serginho vist oli kunagi poolik ju ikka?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas lorenzo


            Algselt postitas Devil


            pirlo oli sitt, vahetati maldini vastu, kes läks vasakusse äärekaitsesse, et serginho saaks tõusta vasakuksääreks
            a kusjuures kas serginho vist oli kunagi poolik ju ikka?
            isegi vist oli WF?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas lorenzo


              Algselt postitas Devil


              pirlo oli sitt, vahetati maldini vastu, kes läks vasakusse äärekaitsesse, et serginho saaks tõusta vasakuksääreks
              a kusjuures kas serginho vist oli kunagi poolik ju ikka?
              äärepoolik vs äärekaitse vasak on ta koguaeg olnud ... ytleme siis DML...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Nooh torbikud, mis teil Milani kaitseks on öelda?!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Algselt postitas Rein


                  Nooh torbikud, mis teil Milani kaitseks on öelda?!
                  Inisemised ja oleksid on mõtetud. Poolaeg on veel ees ja edasipääs pole otsustatud. Võitjale tuleb au anda ja seetõttu muudan oma allkirja.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Täitsa nõus sinuga Jasper!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      mind jäävad ikka need Ancelotti vahetused kummitama..kas Amoroso on teil vigastatud?

                      aga respect rossioneridele!
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        kui kõik muu on vallutatav, siis Ronaldinho küll mitte. Ilmselgelt kaitsemängijad kardavad teda - kukuvad rapsima ja aabitsat lehitsema. Sinisilmsena arvasin, et Milani mehed on ses osas täiskasvanud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Olge palun realistlikud. 2-0 ei kaota Barca kohe kindlasti kodus.

                          Milanil on väga kusine seis ja kui nad sellest välja tulevad (milles ma kahtlen), siis pole maailmalõpp enam kaugel.

                          PS!!! Gattuso on maailma mõtetuim jalgpallur. Mul läheb süda pahaks kui ma teda mängimas näen.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Daz Booob


                            kui kõik muu on vallutatav, siis Ronaldinho küll mitte. Ilmselgelt kaitsemängijad kardavad teda - kukuvad rapsima ja aabitsat lehitsema. Sinisilmsena arvasin, et Milani mehed on ses osas täiskasvanud.
                            Esimesel poolajal küll ronaldinhot näha pold, õigemini 2 hetke tal teisel oligi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              mind jäävad ikka need Ancelotti vahetused kummitama..kas Amoroso on teil vigastatud?

                              aga respect rossioneridele!
                              Amoroso pole sellisel tasemel mänginud. Cafu, Maldini ja Ambro on kõik aga väga tugeva psüühikaga. Kõik ju põhimõtteliselt kaptenid. Pirlo väljavõtmine oli liiga vara, sest minu arvates sai ta väga hästi hakkama. Seedorf puterdas rohkem.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Algselt postitas Rein


                                Olge palun realistlikud. 2-0 ei kaota Barca kohe kindlasti kodus.

                                Milanil on väga kusine seis ja kui nad sellest välja tulevad (milles ma kahtlen), siis pole maailmalõpp enam kaugel.

                                PS!!! Gattuso on maailma mõtetuim jalgpallur. Mul läheb süda pahaks kui ma teda mängimas näen.
                                2-1 sobib ka täitsa. Miks ei või Milan teha seda mida suutis Atletico.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X