320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Nüüd võib juba uue ründaja ostmise kohta diskussiooni pidada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Tevez, kes siis veel.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Devil


        Tevez, kes siis veel.
        kes see sinna Serie B-sse ikka tulla tahab.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Loll jutt suhu tagasi, siukest asja ei juhtu 100%.
          Aga see selleks.

          Kuradi naised raisk .

          Some reports in Italy on Thursday claim that Milan are ready to sell, but only if the player signs a statement insisting that the decision to leave was one made by him and not the club.

          Shevchenko is believed to be looking for a change of environment at the request of his wife, who reportedly fancies London life.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'


            SHEVA: \'Thank-you, Milan\'
            26/05/2006

            Andriy Shevchenko has said good-bye to Milan after seven seasons as a Rossoneri. After a long meeting, Andriy Shevchenko and Adriano Galliani held a press conference in the trophy room at the club\'s Via Turati headquarters. Andriy had this to say: \'I’m leaving for family reasons, I want to thank the club for what they have done for me, there is no problem in terms of relationship and this isn’t about money.\'
            Adriano Galliani said: \'It was a victory for the English language over the Italian one. I did all that I could do to convince him to stay. This is the most difficult separation since I have been at Milan. We will now start negotiations with Chelsea, but they won’t be easy.\'


            Ja nii ongi .

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Täielik suss. \"Keelt õppima\" my ass. Hirmsalt tekib tunne õpetada ise talle fraasi, mida väljendatakse keskmise sõrmega. Aga kui mees on ikka üle 200 kolli meile löönud, siis väärib austust. Aga nüüd peavad läbirääkimised ka vilja kandma. Raha tuleb piisavalt peaks vist ütlema.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  ANDRIY SHEVCHENKO will sign for Chelsea next week in a £35million deal after being put up for sale by AC Milan last night


                  Onu Roman & Sheva

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    mis siis ikka need perekondlikud põhjused on?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Oli ka aeg edasi liikuda.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Perekondlikud põhjused ongi, et poeg õpiks inglise keelt ja samamoodi ka Sheva. Suht masendav selgitus minu meelest. Aga raha pärast see ka ei kipu olema, sest Galliani pakkus ka palgatõusu 5-aastase lepinguga. Naljakas on meenutada Sheva kommentaare talvel a´la \"Ma tahan olla nagu Maldini ja Baresi ning lõpetada oma karjääri siin!\". Lihtsalt vahemärkusena võib märkida, et Baresi oli mees, kes Milaniga Serie B-s mängis ja kannatas ka palgavähenemise ära.
                        Muuseas, kes on need Milani treenerid, kes sina Citycampile tulevad?

                        Ja 35 milli on ilmselgelt vähe. 35 + Gallas on juba mõeldav aga siiski usun, et sealt annab rohkem välja imeda.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Algselt postitas Silver


                          Oli ka aeg edasi liikuda.
                          tegelt jah tema vanuses tuleb juba edasi liikuda kui tahad kogeda ka teisi liigasi

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Jasper
                            Perekondlikud põhjused ongi, et poeg õpiks inglise keelt ja samamoodi ka Sheva. Suht masendav selgitus minu meelest
                            Tema naine on ameeriklane ja loomulikult on ingliskeelses keskkonnas temakesel märksa parem. Vähemalt ei nõudnud, et mees MLS-i mängima oleks läinud.

                            Minu meelest üsna mõistetav põhjus, aga ei saa ka mina aru, miks kurat oli vaja rääkida alles hiljuti juttu stiilis \"Milan minu viimane klubi\", \"olen ilgelt rahul ja ei kavatse kuhugi lennata\" jne.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas Jasper

                              Ja 35 milli on ilmselgelt vähe. 35 + Gallas on juba mõeldav aga siiski usun, et sealt annab rohkem välja imeda.
                              Mängija, kes uuel hooajal juba 30 on? Milani ja Sheva õnneks on ainult Abramovich võimeline sutsu ajuvaba ostuga stiilis 35 + Gallas (ostuhind 6,2 milj. naela), mis minu hinnangul on selgelt üle pakutud.
                              Ütle mulle peale Chelsea mõni muu tippmeeskond, kes viimasel paaril hooajal on mängija eest sellise numbri välja käinud, eriti veel kohe 30 aastat vanaks saava mängija eest.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Minu meelest on ilmselge, et ta läheb Chelseasse. Seega pole mõtet otsida \"muud võistkonda, kes sellise numbri välja on käinud\". Hetkel ei meenu ka ühtegi samast klassist meest(hiljutine Ballon D\'or ja Cl top scorer), kes oleks viimasel ajal klubi vahetanud. Seega ei oska võrrelda.
                                Võib-olla on minu arvamus liigselt tingitud kuulujuttudest, mille järgi oli algselt laual 50 milli ja ka Henry eest olevat olnud 50 milli. Eks näeb, mis juhtub. Mina veaks kihla pigem suurema summa peale kui 35 milli. Muuseas ma mainin, et ma räägin euridest mitte naeladest, sest 35m £ ongi umbes-täpselt 50m €.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X