320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no omad liikumised ja söödud tal ikka on. Minu jaoks on vähemalt positiivne üllatus.

    Kommentaar


      Ega ma teilt härra Uuu midagi muud ei lootnudki kuulda.

      Et ma väga offtopicusse ei läheks panen tänased highligts-id pildis siia, et veel härra Uuu haavadele soola raputada:

      Kommentaar


        Ma ei ütleks, et Becks täna väljakul pussy oli.. Becks oli ju hoopis üleplatsimees, kes jõudis nii oma trademark tsenderdusi andma kui lappis pidevalt kaitse paremal tiival kellegi paska? Ühesõnaga kui on selline suht aeglane mängutempo nagu 2 poolaeg oli siis on ta ju lausa Milani mootor kuni Gattusot pole

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          , et veel härra Uuu haavadele soola raputada:
          Vaata härra Mask, ega see nüüd nii suur üllatustulemus ka ei olnud, ma ei või kõigi eest pead anda aga enamus Lazio fänne on isegi veidi õnnelikud, et nö. saun tuli, oleks mingi napp 0-1 kaotus tulnud, oleks Rossi jälle midagi kokku jutustanud ja oleks samamoodi edasi läinud, millest oleks kahju olnud, sest juba pikemat aega on näha, et midagi peab muutuma ja asendamatuid inimesi selles rohkem kui 100 aastases klubis ei ole!

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Vaata härra Mask, ega see nüüd nii suur üllatustulemus ka ei olnud, ma ei või kõigi eest pead anda aga enamus Lazio fänne on isegi veidi õnnelikud, et nö. saun tuli, oleks mingi napp 0-1 kaotus tulnud, oleks Rossi jälle midagi kokku jutustanud ja oleks samamoodi edasi läinud, millest oleks kahju olnud, sest juba pikemat aega on näha, et midagi peab muutuma ja asendamatuid inimesi selles rohkem kui 100 aastases klubis ei ole!
            See oli lihtsalt härra piripilli provotseerimiseks, mis mul ka edukalt õnnestus. Ega mul Lazio vastu pole midagi.

            Vaatasin ,et Senderos on ka platsile saanud. Kuidas mängis?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Vaatasin ,et Senderos on ka platsile saanud. Kuidas mängis?
              90 minti horrorit. Nagu kõik mängud Milani särgis.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                midagi peab muutuma ja asendamatuid inimesi selles rohkem kui 100 aastases klubis ei ole!
                Selles suhtes ikka sama vana asi ka Milanis. Võidu järel ülistab Galliani Carlitot taevani, mingisuguse sitakult saadud kaotuse järel on madalam kui muru. Aga tundub, et tema on meil asendamatu

                Samas täna pole eriti põhjust viriseda. Kaka lõi taaskord värava ning koos on tal neid sel hooajal väga palju. Mõned kiirrünnakud ja 1-1 olukorrad oleks küll võinud ära lüüa ju. Kripeldama jäid Kaka postilöök ja veel üks võimalus.

                Beckham tõepoolest üleplatsimees. Rünnakul jagas Slowdorfi andmata jäänud sööte ning kaitses oli tõesti mitu korda paremal äärel Zambrotta tööd tegemas. Itaallase küllaltki kahvatu mängu tõttu ka tema asendamine noore Darmianiga.

                Tavaliselt on Zambrotta ka keskväljal kergelt mütanud ja äärte kaudu rünnanud, kuid täna oli selgelt tema ülesande peal väljas Jankulovski. Temal oli kasutada ka esimene võimalus, paraku oli Muslera enesekindlus siis veel hea.

                Üldiselt polnudki Muslera nii kehv, kui eelmisel hooajal tema kohta väideti. Kordan ennast uuesti, et väljatulekutes oli ta hea... nagu Barthez omal ajal.

                Milan-o-meter
                ("Juvemeetri" väljendi järgi) näitab linnarivaali suhtes -6 ja Juve suhtes juba +1. Nüüd oleks aeg kandu näidata. Captain Beckham to the rescue!

                Kommentaar


                  Milanomeeter -6
                  Juventusmeeter -7
                  Ja kõige tähtsam Uuulastekodumeeter on -6.

                  Kuradi palju meetreid

                  Kommentaar


                    COPPA UEFA 2008/2009: LA LISTA UFFICIALE
                    01/02/2009
                    MILANO - La lista è di 25 giocatori.
                    PORTIERI: Dida, Abbiati, Kalac
                    DIFENSORI: Maldini, Kaladze, Zambrotta, Jankulovski, Favalli, Senderos, Bonera, Darmian, Pasini, Antonini, Nesta
                    CENTROCAMPISTI: Gattuso, Pirlo, Ambrosini, Flamini, Beckham
                    ATTACCANTI: Pato, Inzaghi, Seedorf, Kakà, Shevchenko, Ronaldinho.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Veidi murelikke uudiseid ka siinkohal...

                      Paar mängu kenasti põhikaitsjaid asendanud Senderos on enda sõnade järgi tasapisi enda normaalse taseme leidmas. Noooh...meelsamini võiks jätkata nüüdses vormis

                      Kommentaar


                        Loodetavasti saatse suvel ikka Senderosi täieõiguslikeks omanikeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                          Veidi murelikke uudiseid ka siinkohal...

                          Paar mängu kenasti põhikaitsjaid asendanud Senderos on enda sõnade järgi tasapisi enda normaalse taseme leidmas. Noooh...meelsamini võiks jätkata nüüdses vormis
                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Loodetavasti saatse suvel ikka Senderosi täieõiguslikeks omanikeks.
                          Mis huumorit te siin teete?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Mis huumorit te siin teete?
                            Nähtavasti üritame ridade vahele jasperlikku irooniat külvata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                              Nähtavasti üritame ridade vahele jasperlikku irooniat külvata.
                              Muuseas, Blue Rock, kunagi kuskil küsisin, aga sellest Brian May-eestlased ei lekkinud mingit klippi netiavarustesse?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Muuseas, Blue Rock, kunagi kuskil küsisin, aga sellest Brian May-eestlased ei lekkinud mingit klippi netiavarustesse?
                                Mult on seda ka varem küsinud, kuid ma pole seda klippi leidnud. See hetk jäi Love of My Life`i ja "39" vahele, kuid keegi pole seda nähtavasti filminud või vähemalt pole youtube`i riputatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X