320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    no tal on õigus tegelikult, sest shveitslane ei ole etniline grupp (rahvus) vaid lihtsalt shveitsis elav inimene. 4 suurt kogukonda on sakslased, itaallased, prantslased ja.. üks oli veel mida ei mäleta.
    Kasper ei rääkinud oma meilis etnilistest gruppidest vaid Šveitsi koondise liikmest ja selle liikmed kõigi eelduste kohaselt on Šveitsi kodakondsusega. See, et shveitslane ei ole etniline grupp ei puutu ju antud juhul asjasse ja on 100% OT.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      OT muidugi, sest keegi polnudki väitnud (nagu ma ka vihjasin), et senderos on rahvuselt(!) shveitslane. lihtalt uurisin asja tiba edasi...

      Kommentaar


        sorri, et jätkan OT-d, kuid mis te arvate mida vastab Senderos, kui talt küsitakse mis rahvusest ta on? pole küll 100% kindel, kuid pakun küll, et ta ütleb end sveitslane olevat.
        olen siin töötades kokku puutunud paljude Sveitslastega ja keegi pole mulle öelnud, et tegelt on ta sakslane või prantslane näiteks. Sveitsi keelt ainult pole olemas. Ja ainult keelega ei saa ju paika panna rahvust. Kas siis ameeriklaste (usalaste) tegelik rahvus peaks ka olema inglane või, (pean siin silmas neid kes peavad emakeeleks inglise keelt, mitte latiinosid ja muid rahvaid)?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          no sa ei ütle ju eesti kodanikust eestis elava venelase kohta 'eestlane'...

          Kommentaar


            no rahvus on ikka midagi enamat kui ainult keel. kui eesti kodanikust eestis elav vene keelt kõnelev inimene tunneb end ikkagi eestlasena, ja mitte venelasena, siis ta on ju eestlane. küsimus on ju ikkagi integreerumises ühiskonda.
            ma ise elan Portugalis praegu. naine on brasiillanna. mis sa arvad mis rahvusest tulevased lapsed siis meil olema saavad? ma leian, et kui laps integreerub siinsesse ühiskonda, siis on ta tahestahtmata portugaallane. samas meil, kui lapsevanematel on võimalik muuta tema keskkonda, et ta tunneks end vastavalt eestlasena või siis brasiillasena. Sinu jutu järgi ta ei saaks ju kunagi eestlane näiteks olla kui ta elaks Portugalis. Keeruline värk, kas pole?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              sul on ilus naine vä?

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                no rahvus on ikka midagi enamat kui ainult keel. kui eesti kodanikust eestis elav vene keelt kõnelev inimene tunneb end ikkagi eestlasena, ja mitte venelasena, siis ta on ju eestlane.
                bollocks!

                kuidas ta siis eestlane on, kui ta ema ja isa on venelane?

                samahästi ma võin minna hiinasse ja hiinlaseks hakata? või aafrikasse neegriks?

                ja sinu lapsed, sorry vaan, pole portugallased, vaid eestlase ja brasiillase ristsugutised, muud midagi.

                OT, so shoot me

                Kommentaar


                  Kusjuures ma kahtlen, et sinu esi(esiesi)vanemad kõik puhtad eestlased on. Nagunii on kuskilt vene või saksa või mõnda muud verd sisse imbunud. Ristsugutis oled, mis muud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kusjuures ma kahtlen, et sinu esi(esiesi)vanemad kõik puhtad eestlased on. Nagunii on kuskilt vene või saksa või mõnda muud verd sisse imbunud. Ristsugutis oled, mis muud.
                    mine sitale. mis sa niisama pakud kui kindlalt ei tea

                    Kommentaar


                      nonii, nüüd siis jõuame siiani, et tegelt pole ka sellist rahvust nagu eestlane olemas.
                      ma näiteks tean tõesti, et mul on vanaisa kaudu sugulussidemed baltisakslastega, kuid seda oma 300-400 aastat tagasi. mis ma pean nüüd ennast sakslaseks pidama või?
                      ja kui meie laps peaks siin Portugalis üles kasvama, on portugali nimega, portugalikeelses koolis käinud, tunneb end portugaallasena jne, siis on ta ju portugaallane. Paljude väliseestlaste laste rahvus on eestlane? Ma pean siin silmas neid kes läksid kunagi Rootsi, Usasse ja Kanadasse. Kusjuures need vanemad inimesed veel peavad end eestlasteks, kuid nende järeltulijad ei pea ennast eestlasteks.
                      Üldiselt võime me end siis ju vist üleüldse aafriklasteks pidada juba ka praegu, sest nagunii on inimkond pärit aafrikast
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        samahästi ma võin minna hiinasse ja kollaseks hakata? või aafrikasse neegriks?
                        parandasin ära.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          eesti > eestlane
                          portugal > portugallane

                          lorenzole edaspidiseks eluks

                          Kommentaar


                            kuna ta ei oska portugallane kirjutada, siis järelikult ongi eestlane. ihren wihren buchtabieren

                            Kommentaar


                              Noh, lõdvamunnimehed, kas sellist tulemust ootasitegi? Werder nõelas parajal hetkel ning palju ei jäänud puudu, et peata kanad oleksid veel ühe sisse imenud. Eks kord pidi Schaaf ka oma sitast ühe saia vormima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Aga tegelikult ei pannud ju seda käega mängu tähele ka Milani väljakumängijad, ainsana protestis väravavaht Abbiati. Kui kõrval seisvad kaitsjad ei näe kätt, siis kümne meetri kaugusel olevatelt kohtunikelt on seda natuke imelik nõuda.
                                Inzaghi väravale protestis ainsana üks Interi mängija :süstipähesmiley:

                                A eile oli tip-top. Flamini näitas jälle taset ja Pippo tegi järjekordse goal of the seasoni. Kahju, et ta teine võimalus latti raksatas. Werder vääris vähemalt viiki ja kodupubliku meeletu kaasaelamise najal nad selle lõpuks välja ka pressisid. Diegot oli isegi Milani pooldajana hea vaadata.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X