320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Beckham ründajate taga tõotab tulema ... midagi muud. Loodetavasti oli see kõigest sõnakõlks, aga iial ei tea. Tuli ju mees suure tormiga, äkki hakkab seal ka kriitikute suid lukustama.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kaka ei saa juba korda? Mis dinhol viga on üldse? Jõi jälle või See see algkooseis
      Abbiati
      Zambrotta, Bonera, Senderos, Maldini
      Flamini, Pirlo, Janku
      Beckham
      Pippo, Pato

      ...kõlab kuidagi naeruväärselt. Beckham AMF? LOL





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        Kle mingis mängus vee jasper vist postitas formatsiooni kus Becks Pippo taga oli...Reaalselt see vist platsil nii ei olnud? Aga eks oma silm on kunn ja peab vist vaatama mängu.

        Kommentaar


          Algselt postitas flameas Vaata postitust
          Kaka ei saa juba korda? Mis dinhol viga on üldse? Jõi jälle või See see algkooseis
          Abbiati
          Zambrotta, Bonera, Senderos, Maldini
          Flamini, Pirlo, Janku
          Beckham
          Pippo, Pato

          ...kõlab kuidagi naeruväärselt. Beckham AMF? LOL

          Ootame ja veendume. Omalajal oodati Pirlolt läbilööki maailma vutti trequartista positsioonilt(noorte tasemel omas ta seal vasakule ja paremale) ja viimastes mängudes on ta täitsa edukalt sinna ette trüginud. Võib-olla on nende meeste positsioonid ikka erinevad või mängitakse 4-4-2 äärte, mitte rombiga.
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kle mingis mängus vee jasper vist postitas formatsiooni kus Becks Pippo taga oli...Reaalselt see vist platsil nii ei olnud? Aga eks oma silm on kunn ja peab vist vaatama mängu.
          Mina pole kirjutanud, pole olnud ka.

          (tegelt nii veendunud pole. viimasel ajal mälu ei tooda eriti medaliväärseid teadmisi)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            whos da man? ma küsin Whos da man?

            Di Vaiot ei tohi pakkuda

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              whos da man? ma küsin Whos da man?

              Di Vaiot ei tohi pakkuda
              SULUSEISUTERMINAATOR! Tulevad meelde ajad, mil orbitaaljaamaga halleluujat laulsime siin foorumis.

              Becks mängis igal pool ja fantastiliselt. Nagu brasiillane. Lisaks veel tööd kaitsefaasis. Midagi Diego sugust, aga kindlasti mitte trequartista positsioon.

              Ja Abbiati on hetkel Itaalia parim. Tema save'id olid ka kübarast võetud.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ega kerge mäng polnud jah, aga raskel ajal sai kaks tükki ära löödud, sest ma olen enam kui kindel, et ilma Pippo kahe viimase kollita oleks lõpus niiehknaa vähemalt üks pall sisse imetud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  whos da man? ma küsin Whos da man?
                  Juventusest kunagi väljapraagitud härrasmehed lammutavad päris korralikult jah

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    whos da man? ma küsin Whos da man?

                    Di Vaiot ei tohi pakkuda
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      whos da man? ma küsin Whos da man?

                      Viudez



                      (kui mu striim juba ainult häält edastas tegi mees debüüdi. pikkuseks - loetud sekundid) veits igamehenalja kah
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Oli näha jah kuidas kõik ta üle nalja tegid

                        Kommentaar


                          Rääkisin hooaja algul juba ,et milan ei teinud korraliku suurpuhastust ja uut verd on vaja ,aga siis aint sõimati ,et ma midagi ei tea.Nüüd olekski paras teile kui jälle cli ei saa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                            Rääkisin hooaja algul juba ,et milan ei teinud korraliku suurpuhastust ja uut verd on vaja ,aga siis aint sõimati ,et ma midagi ei tea.Nüüd olekski paras teile kui jälle cli ei saa
                            Vau. Tee kiirelt paberid ära ja võib-olla Milan ei saaghi CL-i, Ancelotti saab kinga ja saame sinu võtta. Palk on hea. Nii, et mõtle. Kõik ootavad, millal messias maandub. Nostradamus teeb ka teises ilmas korduvaid enesetappe.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ta ei saa tulla, karl15'l on juba eellepingud tehtud juhuks kui Klinsi liigavõitu koju ei too bayernile. Deem kas te goal.comi üldse ei loe, see on seal juba ammu bayerni uudiste all olemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Ta ei saa tulla, karl15'l on juba eellepingud tehtud juhuks kui Klinsi liigavõitu koju ei too bayernile. Deem kas te goal.comi üldse ei loe, see on seal juba ammu bayerni uudiste all olemas.
                                loen aint Milani seal.

                                miskipärast on mul meeles, et see karl-troll oli 54(?) :skizo:
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X