320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Mida sitem pre-season, seda parem päris hooaeg."

    Itaalia vanasõna.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      "Mida sitem pre-season, seda parem päris hooaeg."

      Itaalia vanasõna.
      Milani puhul see eriti ei toimi, kui eelmist hooaega arvesse võtta.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Härrased, sõnad on üleliigsed.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          "Mida sitem pre-season, seda parem päris hooaeg."

          Itaalia vanasõna.
          Eip.. Roma kaotas eelmine pre-season suht kõik mängud, ka Spursile 0-5 ja hooaeg tuli veel sitem kui pre-season..





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            Sry, aga tõesti, peale mängu oli nii masendav olla. Tagantjärge vist üle pika aja kui minu silmad nägid mismoodi Pirlo karka sisse lõi, proovinud on ta neid küll palju.Kui Reali puhul räägitakse sitast vormist preseasonil siis no ma ei tea kuidas seda kutsuda, Täpu või Pupu (loe kas täitsa- või puhta....s). Ja ma ei saa aru kuidas on Ronny nii ära vajunud, et isegi ei julge mehi ette võtta, ometi juu langetati kaalu aga ikkagi see ei saa olla põhjus.Isegi ei ürita enam. Patogi on tiba julgust kaotanud. Selles mängus nagu ei näidki vist või ei paistnud silma aga huvitav kas see Owu või mis see uus must kutt endast kujutab.Interiga mängus mees püüdis küll .Tea tunne nagu peaks tõesti Beckyt ootama poole hooajapealt, et vähemalt kukkumisest pääseda alla poole.
            Ma ei tea kas Milan ei näe , praegu saaks Realist säästukeskvälja peaaegu koos mõne pikema ründajagi.Suhted nagu peaks olema juu alles, võtke või laenukski.
            Muidugi lootus sureb viimasena ja ka aega akna sulgemiseni on veel.........
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Kus on need Galliani lubatud alla 23-aastased staarid? Zigoni ja Beretta? Miks Paloschi Parmasse jäeti, kui endal ründajate valik nii sitt on? Praegusel hetkel ühineks hea meelega ultratega ja läheks jälle pärast Audi turniiri Milanellosse meelt avaldama.

              Kommentaar


                Dannari kuldmunnide eeskujul jagan välja sellesuvise Kuldpussy, peaosatäitjaks Adriano Galliani ja tema faking saamatus:


                Last edited by Saarlane; 30.07.09, 20:07.

                Kommentaar


                  Algkoosseis täna Boca vastu olevat olnud:

                  Storari; Oddo, Onyewu, Silva, Antonini; Abate, Gattuso, Ambrosini; Ronaldinho; Borriello, Pato

                  Mina sekkusin mänguga praegu, kui käimas on 70. minut

                  Kommentaar


                    Pato siis ei suutnud pennut sisse lüüa :S

                    Kommentaar


                      Seekordne suhuvõtt Bocalt, kes üsna lõpuminuteil lõi viigivärava, kui mees pääses tsenderduse järel kastis peaga löögile.

                      Milanilt aga kaks eksimust penaltilöömisel. Väravavaht-Pato on muidugi suur mees ka, aga siiski...

                      Kommentaar


                        palun seletage lahti mulle, mis imeasi too MilanLab on? Peale Ancelotti ja nüüd Demichelise tulekut jahutakse sellest päris palju....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                          palun seletage lahti mulle, mis imeasi too MilanLab on? Peale Ancelotti ja nüüd Demichelise tulekut jahutakse sellest päris palju....
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            As the Silvio Berlusconi's Milan continue to struggle for funds amidst the current financial crisis, it seems work is currently underway for Adriano Galliani to mount a takeover bid.

                            According to Tuttosport, the man affectionately known as 'Uncle Fester' is planning to head a group of Israeli businessmen who are ready to invest a substantial sum in the Via Turati club.


                            The club shall be mine!

                            lol





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              palun seletage lahti mulle, mis imeasi too MilanLab on? Peale Ancelotti ja nüüd Demichelise tulekut jahutakse sellest päris palju....
                              Mille ma maha magasin?

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X