320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Kriis!

    Nägin Porto mängu muidu ning nii selle kui paljude mängude põhjal ütleks, et Adriano tuleks hetkel maha müüa, kui veel suurt pappi saab. Ei ole mõttet hoida, kui on näha, et ta pole rahul siin. Kaugel on eelmise hooaja algusest. Oi kui kaugel. Väga hea mängija, aga probleem on selles, et ta ei taha mängida siin.

    See hooaeg on vaatamata, suht väikesele punktivahele igatahes läbi. Täitsa metsas on mäng. Poolkaitses puudub meil \"geenius\" nagu Kaka, Ronaldinho, Ballack vms. Liiga palju käib mäng läbi Figo.

    Mihajlovic & Cruz!
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      PS! Porto naga on juba bänni saanud Materazzile küünarnukiga löömise eest?
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        SUper hooaeg! Lazio mängu ründetegevuse eest paneks kümne punkti skaalal 2 hindeks meestele. No kurat koguaeg jooksti sinna keskele, eriti herr Figo, ning seal karistusala joonel kümnet mängijat hõlmav segadus lõppes alati pallikaotusega. Lisaks sellele üritati koguaeg palli üle Lazio kaitseliini \"chip\"ida, kuid kummalisel kombel satus see iga korra järel kas helesinise või valge särgiga mängumehele. Kuid, mis mind kõige rohkem närvi ajas oli see, kuidas nt 3 vs. 3 olukordi lahendati. Kui keegi sai kontra jaoks keskväljal palli, siis otsustati üksi kuni karistusalani jooksta ilma, et tähele panna mõned perfektsed söödumomendid, millest oleks kindel väravavaht vs. ründaja olukord tekinud. Muidugi braavo Martinsile, kelle koperdamistega terve õhtu möödus ning närv must magama sai mindud. Muidugi special thanks to mr. Domenico Messina. Kuidas ta oma kohtunikulitsentsi üldse sai. Nii sita vilet ei ole ma elus näinud. Näeb ta ainult seda, mis toimub viie meetri raadiuses.

        Bye-bye Serie A. Iseenesest on võiduvõimalus veel alles, kuid vot need mehed, kes seal on lootust ei anna. Mancini rotatsiooni taktika käib jätkuvalt pinda. Ta on juba 4 aastat treener olnud, peaks juba nagu piisavalt nutikas olema, et sellest aru saada. Nii palju kui mina olen tähele pannud ei suuda tema võistkonnad just stabiilselt mängida. Eelmine aasta tundus, et on õpinud, kui uuel hooajal on täpselt sama jama.

        PS! Siiski sisetunne ütleb, et pärast pausi hakkab paremini minemine. Aga ehk võit ühel detsembrikesksel päeval võiks asja parandada.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Paar kindlat võimalust Martinsil värava eest sisse lüüa, kuid just enne löömist mees koperdas mõlemad korrad, mis krdi butsasid ta kandis siis, väljak oli ka täielikult märg:s

          PS! Cruz koondises :P
          ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas SoccerWorld


            Paar kindlat võimalust Martinsil värava eest sisse lüüa, kuid just enne löömist mees koperdas mõlemad korrad, mis krdi butsasid ta kandis siis, väljak oli ka täielikult märg:s

            PS! Cruz koondises :P
            Eriti selle teise olukorra ajal. Kui kaitsjad libastusid hakkasin ma juba püsti kargama, kuid siis selle asemel, et palli lüüa kukkus ta pikali. Oleks mul sel hetkel pall käepärast olnud oleks ma ilmselt majas kedagi üles äratanud.

            Aga Cruziga on ka ikka superjuhtum. Löögu ta ükskõik palju väravaid, aga ikkagi peab alati pingil olema.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Tanel
              Muidugi special thanks to mr. Domenico Messina. Kuidas ta oma kohtunikulitsentsi üldse sai. Nii sita vilet ei ole ma elus näinud. Näeb ta ainult seda, mis toimub viie meetri raadiuses.
              Noh samas pole sa eriti palju oma elus veel näinud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Devil


                Algselt postitas Tanel
                Muidugi special thanks to mr. Domenico Messina. Kuidas ta oma kohtunikulitsentsi üldse sai. Nii sita vilet ei ole ma elus näinud. Näeb ta ainult seda, mis toimub viie meetri raadiuses.
                Noh samas pole sa eriti palju oma elus veel näinud.
                soovitan otsida infot \"minu-lemmik-kohtuniku\" byron moreno vägitegude kohta!!!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel

                  Mancini rotatsiooni taktika käib jätkuvalt pinda. Ta on juba 4 aastat treener olnud, peaks juba nagu piisavalt nutikas olema, et sellest aru saada. Nii palju kui mina olen tähele pannud ei suuda tema võistkonnad just stabiilselt mängida. Eelmine aasta tundus, et on õpinud, kui uuel hooajal on täpselt sama jama.
                  Muuseas, väike kuulujutt juba liikvele lastud teemal \"Prandelli alates suvest 2006 Interi treener\". Della Valle lükkas selle kuuluka muidugi üsna julmalt ümber
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Devil


                    Algselt postitas Tanel
                    Muidugi special thanks to mr. Domenico Messina. Kuidas ta oma kohtunikulitsentsi üldse sai. Nii sita vilet ei ole ma elus näinud. Näeb ta ainult seda, mis toimub viie meetri raadiuses.
                    Noh samas pole sa eriti palju oma elus veel näinud.

                    mina olen oma elus nii mõndagi näinud... ka hullemaid kohtunikke... aga jah, võib-olla Interil isegi vedas, et selline kohtunik oli ... Muidu kes teab, oleks Lazio isegi võitnud (loodan, et saad aru, millele viitan)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Aquilotta


                      Algselt postitas Devil


                      Algselt postitas Tanel
                      Muidugi special thanks to mr. Domenico Messina. Kuidas ta oma kohtunikulitsentsi üldse sai. Nii sita vilet ei ole ma elus näinud. Näeb ta ainult seda, mis toimub viie meetri raadiuses.
                      Noh samas pole sa eriti palju oma elus veel näinud.

                      mina olen oma elus nii mõndagi näinud... ka hullemaid kohtunikke... aga jah, võib-olla Interil isegi vedas, et selline kohtunik oli ... Muidu kes teab, oleks Lazio isegi võitnud (loodan, et saad aru, millele viitan)
                      Ei oska kommenteerida seda lazio võitu kuna ise mängu ei näinud. Aga peale seda kui hughlightsid ära vaatasin, siis tundus mulle paar korda kus martins (kui ma ei eksi) kastis pikali tõmmati. Aga mis siin ikka enam arutada...
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Aquilotta


                        Algselt postitas Devil


                        Algselt postitas Tanel
                        Muidugi special thanks to mr. Domenico Messina. Kuidas ta oma kohtunikulitsentsi üldse sai. Nii sita vilet ei ole ma elus näinud. Näeb ta ainult seda, mis toimub viie meetri raadiuses.
                        Noh samas pole sa eriti palju oma elus veel näinud.

                        mina olen oma elus nii mõndagi näinud... ka hullemaid kohtunikke... aga jah, võib-olla Interil isegi vedas, et selline kohtunik oli ... Muidu kes teab, oleks Lazio isegi võitnud (loodan, et saad aru, millele viitan)
                        Kui sa viitad Cesari olukorrale, siis tõesti, minu esmareaktsioon oli samuti see, et nüüd on 0:1 ka, sest iseenesest viga seal ei näinud Ze Marial, aga samas võib jutu teha ka kahest penaltist, mis Interil jäi saamata. Karistusalas blokkis üks Lazio mängijatest käega ära palli, mis oleks muidu ilusti esimeses postis ootanud Martinsile jõudnud ning sama mees tõmmati ka Behrami või kellegi poolt kastis hiljem maha, kuigi oli täitsa võimalik, et Martins veel palli kätte saab ning selle ka väravasse saadab. Kõige ohtlikumas olukorras libastus Martins ise.

                        Aga Viasatil näeb \"Baltika\" keeles valides mängu ingliskeelse kommentaariga. Vähemalt viimased kaks mängu on nii olnud.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel


                          Algselt postitas Aquilotta


                          Algselt postitas Devil


                          Algselt postitas Tanel
                          Muidugi special thanks to mr. Domenico Messina. Kuidas ta oma kohtunikulitsentsi üldse sai. Nii sita vilet ei ole ma elus näinud. Näeb ta ainult seda, mis toimub viie meetri raadiuses.
                          Noh samas pole sa eriti palju oma elus veel näinud.

                          mina olen oma elus nii mõndagi näinud... ka hullemaid kohtunikke... aga jah, võib-olla Interil isegi vedas, et selline kohtunik oli ... Muidu kes teab, oleks Lazio isegi võitnud (loodan, et saad aru, millele viitan)
                          Kui sa viitad Cesari olukorrale, siis tõesti, minu esmareaktsioon oli samuti see, et nüüd on 0:1 ka, sest iseenesest viga seal ei näinud Ze Marial, aga samas võib jutu teha ka kahest penaltist, mis Interil jäi saamata. Karistusalas blokkis üks Lazio mängijatest käega ära palli, mis oleks muidu ilusti esimeses postis ootanud Martinsile jõudnud ning sama mees tõmmati ka Behrami või kellegi poolt kastis hiljem maha, kuigi oli täitsa võimalik, et Martins veel palli kätte saab ning selle ka väravasse saadab. Kõige ohtlikumas olukorras libastus Martins ise.

                          Aga Viasatil näeb \"Baltika\" keeles valides mängu ingliskeelse kommentaariga. Vähemalt viimased kaks mängu on nii olnud.
                          egas ma muule ei viidanudki, kui sellele, et kohtunik eksis mõlema meeskonna kahjuks, ja hullemad ongi need kohtunikud, kes ainult ühe kasuks/kahjuks vilistavad... aga ma üldiselt ei viitsi enam kohtunike tegevust kommenteerida, vahest paneb küll pead kratsima aga ei enamat... Ja kui õieti mäletan, siis Hr Messina sai mingite kummaliste/arusaamatute otsustega hakkama ka mõni voor tagasi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Jaanuaris liitub tiimiga ilmselt uus mängija. Chievos ilma tegev 18-aastane Victor Obinna, kes on tegelikult Interi mängija kutsutakse ilmselt laenult tagasi, kuna Oba läheb suure tõenäosusega Aafrika meistrivõistlustele.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Vana uudis, kuid Julio Cruz tähistas oma Argentiina come-backi väravaga Qatari vastu.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Nii, lõpuks ometi ka kindel ja selge võit Parma üle 2:0. FIGOO. Väravaid oleks võinud palju palju rohkem olla.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X