320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas lorenzo


    villarreali vastu solari ei manginud. ega ju? just jain motlema et miks teda valjakul polnud
    Solari pole peale seda Rangers\'i käki koosseisu eriti pääsenud ning osteti veel maailma parim winger Cesar ka tema ette... Aga nüüd ei saa Mancini ilmselt teda ignoreerida..
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas lorenzo


      villarreali vastu solari ei manginud. ega ju? just jain motlema et miks teda valjakul polnud
      Solari pole peale seda Rangers\'i käki koosseisu eriti pääsenud ning osteti veel maailma parim winger Cesar ka tema ette... Aga nüüd ei saa Mancini ilmselt teda ignoreerida..
      minu arvamus kull, aga selle mehe sittus ara real. nuud sai mees uue voimaluse. loodetavasti inter teda ara ei situ. see mees on rohkem vaart
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        3:0... teisel poolajal ei suudetud ülekaalu võimalusteks muuta, aga rahul võib olla siiski! Väga hea uni tuleb ning eelmisel nädalal kaotatud 3 puntki Milanile on nüüd tagasi teenitud ning derby\'s läheb ilmselt kõvaks madinaks teise koha peale.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          \"But I am hoping Inter can win the Champions League, it would be good for (Inter chairman) Massimo Moratti, who deserves it.\"

          - Gianfranco Zola.



          Lihtsad, kuid kaunid sõnad legendaarselt mängumehelt.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Inter pani laupäeval päris normaalselt

            Andke andeks, ma pidin ju juubelpostituse tegema
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Mancini saatke karuperse!
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Täitsa putsis.. Interist on kahju. Õnneks suutis Milan olukorra viimasel hetkel päästa Itaalia klubidele..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Hale mäng oli!!!!!!! tuju nullis..vi***
                  ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Silver


                    Täitsa putsis.. Interist on kahju. Õnneks suutis Milan olukorra viimasel hetkel päästa Itaalia klubidele..
                    Tüüpiline Inter. 11 mängijat platsil ning mina nägin vaid 3 meest, kes üldse midagi teha üritasid. Materazzi, Toldo & Martins. Argentiinlased vitu! Brasiillased perse! Oma mehi vaja!

                    Ja paremat treenerit. Kui sa ei oska oma tiimi kaitsvalt mängima panna, siis mine ründma!

                    Milanist ma ei räägiga. See on tšempionite tiim. Neid vaadata on lausa ilus! Eriti siis, kui mängud muutuvad tähtsaks.

                    Tänase mängu kohta veel üks asi. Kohtunik, kelle nime ma tema enda huvides teada ei taha, oli ikka Serie C2 tasemel. Täiesti arusaamatud otsused. Vile 5 sekundit peale sündmuse toimumist (väravale eelnenud karistuslöök), Martinsile ei millegi eest kollane kaart jne. Aga see ei muuda fakti, et me ei väärinud edasi pääseda täna.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel

                      Tänase mängu kohta veel üks asi. Kohtunik, kelle nime ma tema enda huvides teada ei taha, oli ikka Serie C2 tasemel. Täiesti arusaamatud otsused. Vile 5 sekundit peale sündmuse toimumist (väravale eelnenud karistuslöök), Martinsile ei millegi eest kollane kaart jne. Aga see ei muuda fakti, et me ei väärinud edasi pääseda täna.
                      See C2 tasemel kohtunik unustas 2 Interi mehe kätt karistusalas ka nagu muuseas ära. Muidugi mõista sai ka Villreali vv müstilisel kombel kollase, mis tähendab järgmise mängu vahelejätmist.

                      Igal juhul oli Villareal igati väärt edasipääsu kuna teisel pooalajal enam Interit platsil polnud. 85-ndal minutil näidatud pealelöökide arv 21-9, pallivaldamine 54:46. Ainus millega Inter hakkama sai, oli kirvenäo abiga Sorin veriseks äiata. Sellele järgnev käteviibutus oli muidudi parim: \"andke andeks, olen juba kord selline ....\"
                      Mancinile vahetuse eest 12 punkti 10-st. Ta oleks hoopis teise väravavahi Figo asemel pidanud sisse vahetama, oleks vist isegi rohkem lootust olnud
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas lorenzo


                        samas jalle midagi uliroomustavat ka teil pole, piisab villarrealil 1-0 st kodus
                        ja kus oli Solari? polnud isegi mitte pingil? vigastus? või tõesti Mancini kangekaelsus?

                        Tanel, loe mu eelmise lehe postitusi Villarreali kohta, kas pole ma mitte prohvet

                        a la Arruabarrena vajalikkus jne..
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'



                          Algselt postitas lorenzo


                          Algselt postitas lorenzo


                          samas jalle midagi uliroomustavat ka teil pole, piisab villarrealil 1-0 st kodus
                          ja kus oli Solari? polnud isegi mitte pingil? vigastus? või tõesti Mancini kangekaelsus?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Väravale eelnenud karistuslöögis lasi kohtunik lihtsalt olukorra lõpuni mängida. kui ma nüüd õigesti mäletan. Samas eksis kohtunik mitmel korral Materazzi kasuks olukrodade tõlgendamisega. Lihunik töötles juba esimesel poolajal Sorini üsna aktiivselt ning teisel poolajal pani korraliku paugu ära. Igatahes tuleb Materazzile siit tõenäoliselt mõned mängud karistust. aga jah. Peatreener on alati kõiges süüdi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas dannar


                              Väravale eelnenud karistuslöögis lasi kohtunik lihtsalt olukorra lõpuni mängida. kui ma nüüd õigesti mäletan. Samas eksis kohtunik mitmel korral Materazzi kasuks olukrodade tõlgendamisega. Lihunik töötles juba esimesel poolajal Sorini üsna aktiivselt ning teisel poolajal pani korraliku paugu ära. Igatahes tuleb Materazzile siit tõenäoliselt mõned mängud karistust. aga jah. Peatreener on alati kõiges süüdi.
                              Ongi! Tema ei suuda mängijad üles krutida. Kui tema valikud ei tööta, siis on tema süüdi, sest väga harva nõustuvad fännid tema tegemistega. Tal on vabadus üleminekuturul (vabamad, kui teistel Serie A klubidel), tal on maailmaklassi mängijad, kuid ometi on tema suurim saavutus Coppa Italia/Supercoppa. Kui ta saab tiitlit jahtiva tiimi oma tahtmise järgi ehitada, siis ta peaks ka suutma selle sellisena teha, mis võita suudaks. Ning kui ta fänne ei kuula, siis ta võiks ka tõestada, et tal on õigus.

                              Materazzist niipalju, kui sa vihjad sellele poolpenaltile, siis Inter oleks pidanud ka lõpus Martinsi vea eest pennu saama, kui selle malli järgi hinnata. Kuid minumeelest polnud kumbki pennu. Ja, kui selle eest bänn tuleb, siis olen ma sada protsenti veendunud, et kõik organisatsioonid on meie vastu. Matrix isegi ei näinud, et Sorin joostes tema selja tagant tuli ning esmalt ei saanud ta arugi kuhu ta lõi.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                unsita edasi. see oli väga selgelt näha, et sihilikult virutatud. terve esimese poolaja töötles Materazzi Sorini, neid käeolukordi ma pendlaks suurt ei pea, sest tegu polnud lahtise käega ega ka sihiliku mängimisega, aga see küünarnukilöök oli täiesti 100% sihilik ning selle eest oleks täiesti õigustatud olnud punane kaart ning penalti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X