320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uefa.com algkooseisus on mehed nii paigutatud:
    ------------------------Cesar--------------------------
    ---------Maicon - Cordoba - Materazzi - Maxwell---------
    -------------Zanetti - Burdisso - Dacourt--------------
    ----------------------Stankovic------------------------
    -------------------Crespo - Ibrahimovic-------------------
    Nõustun Taneliga, kooseis on tõesti veits imelik. Kui ma oleks Mancini asemel, oleks ma kooseisus mõningaid parandusi teind, aga kõik mängijad heal tasemel ja loodetavasti pääseb Inter edasi.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Midaa Chinot pole isegi pingil? No loodame parimat igatahes. Kõik ITAALLASED VEERANDISSE.

      Kommentaar


        Tervitaksin kõiki Interi fänne!

        Kommentaar


          Ma tean, et see asi pole kohustuslik ja eriti ilus minust ka ei ole, aga ma siiski tahaks tiba õelutseda. Nimelt herr Tanel, et kuidas selle juve avatariga siis jääb?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Ei vedand. Valencia edasi. Inter surus vahepeal päris kõvasti, aga viimased 5 minta kuulusid Valenciale. Kahju, et te võita ei suutnud, aga nüüd saab Serie A ära võita ja see tiitel ka kindlasti väga hea.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Oi, Juve avatari tahaks mina ka Tanelil näha. Musid Valenciale!

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Tervitaksin kõiki Interi fänne!
                Tervitused ka minu poolt!

                Olite täitsa tublid, aga psüühilised tegurid said otsustavaks

                Meeldetuletuseks ka üks väike varasem tsitaat Taneli suust:
                "Serie A ongi nõrk. Sel hooajal on olnud ainult üks Euroopa tipptasemel klubi, Roma ja Milan on olnud väga vahelduva vormiga"
                Ei tea, keda küll silmas peeti
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  kaklus oli päris põnev vaadata peale Roma mängu. Enne seda jalgpalli ka mängiti? Miks üldse kaklema hakati? Mõni viga tehti või vaieldav olukord?

                  Kommentaar


                    ma nagin ka kaklust siis kui juba oli suht labi see, Figo seal ruseles jne...aga Burdisso ja Marchena vist olid alustanud, mingi sonasoda kais igatahes. pull oli tegelt vaadata, et ka Valencia treener Quique Flores oli platsil mehi rahustamas, seletas seal Ibrale
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      noo rsk! Mis värk on! Tutti Putzi vms ei teindki mängu ära ve?
                      fakk juu!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kaklus (YouTube)

                        Kommentaar


                          Äge kaklus.
                          Riietusruumi isegi mindi.

                          Ma vaatan, Inter ei oska vist enam kaotada, kardan, et derbymängus lähevad ka kaklema.

                          Kommentaar


                            Mis ma oskan öelda, sitt niff vb. Kaklusest nii palju, et Burdisso sai ikka oma ninaluu sodiks. Naljakas oli vaadata mingit valencia pässi hallis jopes, kes tormas väljakule, pani kellegile paugu ära ja hakkas kohe minema kihutama, meie poisid teda tagaajamas.

                            Edit: Navarro oligi selleks meheks kes nina lõhkus ning seejärel ära jooksis. Hea töö!!!(Pis..kas)
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                              Ma vaatan, Inter ei oska vist enam kaotada, kardan, et derbymängus lähevad ka kaklema.
                              Loomulikult võib Interit oma eelmiste aastate väljalangemiste pärast pidada halvimaks kaotajaks läbi aegade aga, kui mingi "võitja" otsustab sinu võistkonna mängijal nina lömmi lüüa, siis on ikka äärmiselt raske ennast tagasi hoida. Muuseas tšempionite kodu nautides kirjutas keegi, et kakluse rahutegijatena astusid välja Materazzi ja Ibrahimovic. Omamoodi naljakas mõelda. Nagu ka seda, mis oleks Navarrost järgi jäänud, kui Cruz ja Cordoba oleks ta kätte saanud.


                              Pildimaterjali ka:

                              Crodoba jahil
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                [QUOTE=Jasper;752924] Nagu ka seda, mis oleks Navarrost järgi jäänud, kui Cruz ja Cordoba oleks ta kätte saanud.
                                QUOTE]

                                Selle peale ei julge ma üldse mõelda, mis tast saanud oleks ja iseenesest on hea, et nad teda kätte ei saanud. Kas see mitte Zanetti ei olnud Cordobaga, kes Navarrot taga ajasid???
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X