320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea et niigi läks. Kõik kohad pasundasid sellest, et kõik osapooled saavad kuudepikkused keelud. Kuigi jah, on vähe kummaline, et Nico sai rohkem kui Marchena, kes kurat sellele kõigele üldse algust tegi. Ma väga loodan, et see mees CL finaali välja ei jõua ja peab oma klubi kohtumisi tribüünilt või kodust tv-st vaatama. Ja Navarrot ei saa lihtsalt mainimata jätta. Kuradi pas.k palju õnne , 7 kuud, tropp. Mu pärast lõpetagu kasvõi oma pingipoisi karjäär mul savi. Sai oma teenitud karistuse, kuigi appellatsioonid lüüakse klubide poolt kohe sisse. 3 päeva aega. Eks siis näis kelle/palju karistusi vähendatakse. Head ööd.

    Kommentaar


      Vaadake inter.it`st pilte, tundub, et täna jäi vist trenn ära, sest meestel Appiano Gentile`s tuli väike isu "barbeque argentiina moodi" järgi. Krillisid ja puha, koos Morattiga. Ja kui selline ettevõtmine tiimi veel rohkem ei ühenda siis mis veel? Ja seda ka, et Interil on lihtsalt nii kõvad fitness treenerid, et nad võivad keset nädalat endale särisevat-rasvast liha lubada. Aga ega see nüüd ausalt küll midagi ei mõjuta. Vinge värk igatahes.

      Kommentaar


        Oleks Ronaldo Interis siis oleks teada, kes kõik barbeque perse pistab
        Aga mehed on teeninud kah selle peo Sai ju viimati pekstud milani Aitähh Inter........isegi Lazio mitteametlikul fännilehel on suur aitähh Interile üleval
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Ilmselt see oligi tehtud Ronaldo õrritamiseks. Coca pudelid, Heinekenid ja ohtralt liha tundub nagu tõesti suvise laupäeva õhtu tegevus. Aga eino tegelikult, mida need top atleedid ikka söövad, paljast leiba ja tablette, musklile on ju ka algmaterjali vaja.

          Almironi liitumine sahistatakse järjest lähemale. Veel üks argentiinlane-itaallane siis, eks näis kas läbimurde korral ka kumbagi koondisesse saab pääseda. Minu arust on tal võimalus mõlema eest mängida.

          Burdisso tundub olevat grillikunn! Nagu Inter on Soccerneti kunn!

          +1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          sigpic

          Kommentaar


            Vaatasin just, et kirj grillima k-ga. Päris hea hjesti kijel. Ja seda rongi(+2) ei peata enam miski. Ilmad on juba paljulubavad, peaks endal ka G!rilli tööle panema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Ilmad on juba paljulubavad, peaks endal ka G!rilli tööle panema.
              Sul on naine Grill või, et sa seda suure algustähega kirjutad
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Sul on naine Grill või, et sa seda suure algustähega kirjutad
                Ei kodanik Maarek, aga nagu näha panin grammatikaga jälle mööda. grill

                Teistest uudistes siis seda, et Recobal jääb see aasta Interis vist viimaseks. Tema enda sõnad. Väga hea jalgpallur kui vormis, aga enamuse ajast ravib vigastusi. Ja nii kahjuks juba viimased aastad. Eks vaatab mis suvi toob. Võibolla jätkab, võibolla mitte.

                Kommentaar


                  Ei Recoba on hea, iseg väga hea aga kui treener ei näe temale kohta põhis, ega ka vahetuses, ega siis pole ka mõtet seal oma viimaseid aastaid passida. Ja kuhu minna? Selles mõttes, et Inglismaa jääb välja ja järele jääb aint Hispaania, Inglismaa sellepärast, et nagu te kõik olete näinud, siis itaaliast inglismale üleminek on talendi raiskamine. Aga olgem ausd, ega Recoba mingi eriline talent ei ole, kuigitihtipeale vend suuudab oma oskustea viistel hetkedel mängu meie kasuks pöörata. (ühesõnaga ma ise ka ei saa aru kas m rääkisin mingit normaalst juttu või ei) Jüri-ära joo enam!!!
                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    Ma ei usu, Jüri, et sa preagu normaalset jutu ajasid. Recoba ilma vigastuseta võiks olla sama hea mängija, kui Ronaldinho, kuid oleksid ei maksa midagi. Fakt on see, et 2/3 hooajast ravib ta vigastusi ning ülejäänud 1/3 teeb ta vaatamata oma probleemidele lihtsalt imelisi esitusi. Ma arvan, et Mancini näeks talle kohta, kuid mis teha kui teda kunagi võta pole. Igakord kui on, siis saab ta ka võimaluse, suht kindlalt oleks derby's mänginud kui kahte vigastust poleks olnud ma arvan.

                    Ma ei tea, kas ma tahan teda lahkumas näha või mitte. Kolmandat suve järjest üks pika aega tiimis olnud ründaja kaotada on suhteliselt valus. Kõigepealt Vieri, siis Martins ja nüüd siis Recoba. Järgmine oleks siis Adri või Cruz? Aga olusid arvestades temast nii palju puudu ei tunneks kui ObaOba'st ning juhul kui asendajaks oleks keegi nimega Kerlon ei oleks väga kurb.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Järjekordne võit läks kirja tänu Ibra kahele kollile. Väikene lootus on, et ehk isegi suudab veel Capocannionieregi talle püüda, kui vaid tema peale mängida. Kolm väravat, mis Totti ees on pole 10 mängu (või õigemini 9, sest Ibra jääb järgmisest mängust kaartidega välja kahe dive'mise pärast järjestikustes mängudes :P) peale teab mis suur summa.

                      Adrilt kaks väravasöötu ja muidu täitsa kobe mäng pingilt tulles! Figo oli teist mängu järjest suurepärane ning mõlemad äärekaitsjad valmistas Ascoli umbkaitsele tõsiseid probleeme.

                      Penalti oli totaalne lollus Samuelli poolt. No ei ole vaja viimasel minutil karistusalas 2:0 eduseisus käärlööke proovida ja vastaseid (ja oma mängijaid) sellega ohtu panna.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        No vaadates allesjäänud mängude listi siis on see kindlasti veel võimalik.
                        Mina ise arvan, et Toni laseb nii Ibra kui ka Totti capocanniere tiitlist veel üle.

                        Mis headmeelt valmistas oli Adri sekkumine ja kaks väga head söötu Ibrale. Super. Hakkab vaikselt tulema. Järgmises mängus Parma vastu on ta siis juba algkoosseisus ja loodame, et ta suudab Ibra kohustused edukalt enda peale võtta. Sammy viga 90 minutil ei meeldinud üldse, aga õnneks tulid punktid koju.

                        Kommentaar


                          Ibra väravad -

                          0-1
                          0-2
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Inglise sopalehed seostavad meid Terry'ga. Ei julge midagi öelda, sellest kas see on tõsi kuni selleni kas ma teda üldse tahaks Interisse. Kuigi arvestades seda, et Samuel ilmselt lahkumas ning Cordoba vorm on ikka väga ettearvmatu (kuigi viimasel ajal on see jälle heaks muutunud), siis võib ehk päris mõnus Terry - Materazziga mängida. Kuid probleem on meil hoopis teine, kui vaja uut kaitsjat osta. Üks noor tulevikumehest ja juba maailmaklassi lähedal olev ründav poolkaitsja (Figo asendus) ja paar noort keskvälja/ründe talenti ning kõik!

                            Tegelikult mind paelub üldse rohkem küsimus, kes lahkuvad, kui kes tulevad. Figo kindel mineja, Gonzalez vägagi ligilähedal sellele ning Recoba ka, Solari, Andreolli (Laen) & Samuel on võib-olla, väga väga väikesed ning ebatõenäolised võimalused on ka Crespo (enam vast mitte, kuna Sheva tundub, et on ennast leidnud), Grosso (vähe mänguaega, Maxwell on parem), Toldo & Adriano minekuks.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Tore pohhuist ju

                              Kommentaar


                                Hopa! Interit seostatakse Arsenali Rosickyga ja Sampi noore itaalia ründetuusaga. Huvitav huvitav...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X