320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väljaku Cesar muidugi. Värava Cesar on üks maailma parimaid ja Toldo pole mitte teps palju maas temast.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Suazo virutab 20 kolli vähemalt järgmine hooaeg.
      Arvestades meeskonna tippründajate arvu, siis mina selles nii väga kindel pole.
      Palju väravaid tahavad lüüa ka Adriano, Ibrahimovic, Crespo, Cruz, Recoba () ja soovib ka sel hooajal kindlasti vähemalt 10 kolli taguda Materazzi.
      Erinenevalt Cagliarist ei ole ta põhimõtteliselt ainus mees, kes väravaid oskab lüüa.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        soovib ka sel hooajal kindlasti vähemalt 10 kolli taguda Materazzi.
        Taobki, aga pooled on kindlasti omaväravad.

        Kommentaar


          Inter võib vabalt 100 väravat Serie A's lüüa ma ütleks. Eelmine aasta Ibra ja Crespo mõlemad oleks võinud 20 saada ilusti, kui nii palju poleks eemale jäädud. Suazo annab ründele veel lisa juurde ning nüüd kui on ka uus korralik asendaja Figole. Recoba läheb ära, Moratti ütles, et tal pole Torino võimaluse vastu midagi. Ning Adriano pole juba pika aega suurem asi väravalööja.

          Materazzi võib kümnest pooled omaväravad lüüa, aga teine pool on ikka rohkem, kui Milani kaitsjad kokku saavad.
          sigpic

          Kommentaar


            Mitte siis, kui Favallinho hoos on

            Kommentaar


              Matrixiga ei plõksi, Matrix on maailmameister ja ma olen temale elulõpuni tänulik

              Kommentaar


                Umbes sama loogika, et selle neliteist inimest tapnud sarimõrvariga ei mölise, sest ta armastab kasse.

                Matrix on rõve kukk ja jutul lõpp.

                PS. Kui selline mängija Juves mängiks, siis oleks teine asi muidugi

                Kommentaar


                  Ja ma vaatan, et Jumala poolt Tanelile antud püha missioon Interi teema Juve teemast mööda viia postituste poolest töötab päris hästi. Juba peaaegu 200 postitusega ees

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Matrixiga ei plõksi, Matrix on maailmameister ja ma olen temale elulõpuni tänulik
                    jah ei tohi plõksida,tema ju tõi võidu itaaliale
                    real

                    Kommentaar


                      Ma tuletaks meelde, et jalgpall on siiski meeskonnamäng...
                      Ja üleüldse, keegi ei taha mäletada, et Matrixi põhjustas nt just Prantsusmaa penalti, mille Zizou sisse lõi. Kui kedagi eriliselt esile tõsta MM`i võitnud tiimist, siis pigem Grossot (suurepärane daiv Austraalia mängus, täna millele teeniti penalt ja võit; võiduvärav eelviimasel minutil lisaajal Saksamaa vastu ja ka otsustava penalti Prantsusmaa vastu lõi just tema sisse). Hirmus kahju, et tema täht Interist särama ei löönud ja ta nüüd enda karjääri konnasööjate maal edendada proovib.

                      Kommentaar


                        See oli kõva penalti ka peaks mainima. Nagu kaardimaja kukkus Malouda väljakule pikali pärast väikest jalalaba puudet kintsule.

                        Marco pole juba ammu ise midagi jõhkrat teinud, täklab suhteliselt puhtalt, aga tegijatel juhtub kõigil mõnikord asi valesti minema ja tundub, et tõmbab maha aga nagu iga teine võitleja, on tal alati siht palli võita, mitte vastast vigastada. Kui just tegu pole Sheva või Inzaghiga.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma tuletaks meelde, et jalgpall on siiski meeskonnamäng...
                          Ja üleüldse, keegi ei taha mäletada, et Matrixi põhjustas nt just Prantsusmaa penalti, mille Zizou sisse lõi. Kui kedagi eriliselt esile tõsta MM`i võitnud tiimist, siis pigem Grossot (suurepärane daiv Austraalia mängus, täna millele teeniti penalt ja võit; võiduvärav eelviimasel minutil lisaajal Saksamaa vastu ja ka otsustava penalti Prantsusmaa vastu lõi just tema sisse). Hirmus kahju, et tema täht Interist särama ei löönud ja ta nüüd enda karjääri konnasööjate maal edendada proovib.
                          Kõik kolm osapoolt jäid rahule ja see on peamine. Grossost ootasin väga palju, aga las ta jääb. Maxwell ja Chivu on tulevik ja maailmaklass.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            See oli kõva penalti ka peaks mainima. Nagu kaardimaja kukkus Malouda väljakule pikali.
                            Nagu Materazzi Zidane`i peakõksust

                            Ei noh, tegelt pohh, mis ma ikka siin selle Materazzist jahun. Lihtsalt see iganädalane ülistamine hakkab närvidele käima. On väga korralik mängumees, kes mängib keskmisest robustsemat jalgpalli, aga ei midagi enamat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ma tuletaks meelde, et jalgpall on siiski meeskonnamäng...
                              Ja üleüldse, keegi ei taha mäletada, et Matrixi põhjustas nt just Prantsusmaa penalti, mille Zizou sisse lõi. Kui kedagi eriliselt esile tõsta MM`i võitnud tiimist, siis pigem Grossot (suurepärane daiv Austraalia mängus, täna millele teeniti penalt ja võit; võiduvärav eelviimasel minutil lisaajal Saksamaa vastu ja ka otsustava penalti Prantsusmaa vastu lõi just tema sisse). Hirmus kahju, et tema täht Interist särama ei löönud ja ta nüüd enda karjääri konnasööjate maal edendada proovib.
                              Meeskonna mäng jah, aga Matrix oli kunn. Ja nagu Tann juba mainis, siis see Malouda poolt teenitud penalti oli ikka väga pehme küll...niiet pole neil ega kellelgi teisel õigus plõksida Grosso poolt teenitud penalti üle, kus kaitse selgelt ette viskas ennast ja ka kontakt oli. Ma üldse ei kahtlegi, et Grosso püsti oleks võinud jääda kui ta oleks soovinud, aga mis kuradi pärast pidi ta püsti jääma kui Aussi mees kandikul penaltit pakkus...

                              Grosso oli samuti väga hea olen temalegi elu lõpuni tänulik, ükskõik mis temast ka edasi ei saa...

                              Kommentaar


                                Kuidas tulevikulootus Jimenez preseason gamedesssss siis ka edeneb......pole midagi kuulda olnud.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X