320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaheajaks oleme 2:1 ees, aga mäng on nii igav kui olla saab.

    Talvepuhkusest pole ilmselgelt taastatud. Mäng on loid, kommentaator on elust tüdinud ja atmosfäär staadionil tundub olematu. Siena on lihtsalt kõige mõttetum klubi Serie A's. Fänne pole, ise tervet võistkondagi kokku ei jaksa osta (pooled mehed laenul)... No kurat mida teeb Serie A's klubi, kelle fännid teevad nii palju lärmi, et üks mängija suudab ka neist üle kisada.

    Kohtunik andis suht pehme penalti meile. Ainuke mees oma taseme lähedal tundub hetkel Ibra, kes pendla realiseeris ja Cambile täpse söödu andis.
    sigpic

    Kommentaar


      Ibra teine värav oli kobe tükk ning ega Forestierigi omal viga polnud. Masinavärk igatahes veel töötab ning järjekordne võit teel Scudetto poole on kirjas.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel, 6 Maxwell; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 26 Chivu; 11 Jimenez; 9 Cruz, 8 Ibrahimovic.
        A disposizione: 22 Orlandoni, 16 Burdisso, 18 Crespo, 23 Materazzi, 29 Suazo, 30 Pelé, 31 Cesar.
        Allenatore: Roberto Mancini.

        AC Milan: 1 Dida; 44 Oddo, 13 Nesta, 4 Kaladze, 3 Maldini; 8 Gattuso, 21 Pirlo, 23 Ambrosini; 22 Kaka, 10 Seedorf; 9 Inzaghi.
        A disposizione: 16 Kalac, 2 Cafu, 5 Emerson, 11 Gilardino, 25 Bonera, 27 Serginho, 32 Brocchi.
        Allenatore: Carlo Ancelotti.

        Arbirto: Emidio Morganti di Ascoli Piceno.

        Forza Inter!

        Jimenez ilusti sees ja tunne on hea.
        Stadioni väljas Curva Nord´i poole


        Trenni enne mängu


        Curva Nord


        Angelo Moratti Väljak


        Pärast mängu Capitanoga: http://www.youtube.com/watch?v=ol975eYjs_4

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Super-Mario Balotelli.
          Kuidas ta siis mängib kah? Tundub päris andekas. FM-is avastasin ta, kui ostsin ta Reali.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Esimene algkoosseisust mäng karikas Reggina vastu - kaks väravat. Mängib oma ea kohta ikka väga hästi. Ei ütleks, et on väiksem talent kui nt Barca Bojan minu nähtu põhjal. Eriti arvestades, et Balotelli ei treeni regulaarselt põhitiimiga ning mängib vaid aegajal. Praegu küll vigastustega on ta mingiks ajaks põhis.
            sigpic

            Kommentaar


              Moratti`s next target - Ronaldinho....
              ...

              Kommentaar


                Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                Moratti`s next target - Ronaldinho....
                Ei meeldi...ma eelistan Cristiano Ronaldo.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                  Maniche saabumine peaks ka homme või esmaspäev ametliku kinnitust saama.
                  olemas jah. kui silm ei eksinud, siis number on tal vist 28? Mancini pidavat tahtma proovida teda juba homme Reggina vastu
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    Ei meeldi...ma eelistan Cristiano Ronaldo.
                    Teda me kindlasti kahjuks ei saa kui ta just mingi jamaga Alexi ees hakkama ei saa. Aga Ronaldinhost jah, midagi räägiti ja raha ei tohiks kah hetkel probleem olla, sest Nike-ga pikendati sponsorlepingut 10 aasta jagu kui ma nüüd ei eksi...

                    Lorenzo-le: Nr. 28, vastab täitsa tõele.
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Kui ma õigesti aru sain, siis Ronaldinhole ei peaks Moratti sentigi palka maksma, kuna selle eest hoolitseb Nike?
                      ...

                      Kommentaar


                        Pole vaja 27+ aastasi keskväljavirtuoose (Ronaldinho, Deco jms...), kelle mängustiil garanteerib, et 3-4 aasta pärast on nad kasutud.

                        Ronaldinho pole kunagi sümpatiseerinud ning klubi populaarsust võiks pigem muudel viisidel suurendada.

                        Cigarini tundub, et laseme ka Juvesse, mida ma isiklikult näen väga suure veana, sest lõpuks ometi on üks noor Itaalia täkk normaalse hinnaga saadaval ja tuleviku on tal kindlasti.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Cigarini tundub, et laseme ka Juvesse, mida ma isiklikult näen väga suure veana, sest lõpuks ometi on üks noor Itaalia täkk normaalse hinnaga saadaval ja tuleviku on tal kindlasti.
                          Kusjuures selliseid "leping peaaegu kindel" mängijaid on viimase kuu ajal nii palju Juventusega seostatud, et ma ei usu enam midagi. Ja üldüldse on Ranieri oma ostudega niiiiii puusse pannud, et võib kindel olla, et Cigarini põruks Juves täielikult

                          Kommentaar


                            Cigarinist tuleb täkk. Minu silmis ei näinud ükski Ranieri üleminek juba alguses hea välja (kui Andradet mitte arvestada, nii palju kui olen näinud on väärt mängija ja ootustele vastanud). Criscitost küll lootsin paremat, aga mees noor ka ja polnud nüüd mingi suurem kulutus just ka ta Genoast tagasi Juvesse tuua.

                            Aga Regginale siis teistkordselt kott pähe tõmmatud ja võimsa 7:1 tulemusega kahe mängu kokkuvõttes on teine koosseis ja noored ennast kindlasti tõestada suutnud.

                            Väike Mancini tegi ka oma debüüdi.

                            Super-Mario Balotelli täna küll kolli ei saanud, kuid andis põhimõtteliselt kaks väravasöötu. Ühe omaväravale ja teise Cesarile. Oleks väidetavalt ka käärlöögiga peaaegu kolli löönud, aga ei tea, sest mängu ei vaadanud. Nüüd Juve vastu!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kuidas siis Fillipo(Mancini) mängis? Usun et onupoja poliitika taktis ehk pasalt.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Adriano pidas siis oma debüütmängu Sao Paolo eest, mille nad 2-1 võitsid. Mõlemad kollid Adri poolt ning pidavat kaunid väravad olema




                                Eks vaadake!
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X