320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah kui teil varem ka niipalju õnne ja kohtuniku abi poleks olnud, oleksite ise 6 silma maas...Aga noh võtke jah kokku ennast ja kütke poolile saun ikka. Kuigi kui ma ei eksi, siis teie mäng oli millegipärast nädal hiljem

    Kommentaar


      Ei oleks me maas midagi. Enamikud mängud, kus midagi kahtlast oli, oleks me ilmselt nagunii kotti pannud.

      Aga praeguse vormiga saame me Liverpoolilt, kes jällegi ise sitast hoost heasse saanud, korraliku sauna. Nii paskasi esitusi Interi poolelt ei tule pikemat aega ette. Nagu mingi faking tabelikeskne tiim. Olgu kümme vigastatut või mitte, kui Empolid jms meiega nagu võrdne võrdsega mängivad, siis tuleb kellegi kapsaaeda see kivi visata ja on ainult üks inimene, kes selleks sobiks.

      Praegu tahaks süda, et Sao Paolo selle peolooma lepingu siiski katki rebiks ja meile tagasi saadaks. Ehk suudaks ta midagi muuta.
      sigpic

      Kommentaar


        Põhimõtteliselt on tiitlivõitlus igatahes jälle täies hoos, sest samal ajal kui Romal on ainult kaks suuremat mängu veel ees liigas (Milan ja derby), siis meil neid raskeid vastaseid küll ja veel ning nii Fiorentina, Juventus kui ka Milan, kellega mängida võitlevad ilmselt iga punkti eest surma hinnaga.

        Ja eriti lahe on, et see vorm on nagu ajastatud ilusti suurele 100. sünnipäevale, mis ajaliselt on järgmine nädalavahetus Reggina vastu.
        sigpic

        Kommentaar


          ah Tann ära aja...viimastel minutitel olete mitu korda pääsenud kui olete peksa saamist väärinud.

          ja mis kuradi Adriano, päris täis oled ve? Ilma temata saite ju vahepeal väga hästi hakkama...Teil on kõik mehed olemas kellega hästi mängida. Olek te kolmapäeval ka tappa saanud nagu mängupildi järgi saama oleks pidanud, siis oleks vahe 3 silma ja kui kõik need Parmad ja muud asjad siis otsa panna oleks oleks Roma sama palju ise ees.

          Ära mind valesti mõista, et ma kibestunud oleks vms. Ma isegi olen leppinud teise kohaga, aga parema õnne ja muude asjaolude korral oleksite teie tagaajajad, mitte meie.

          Kommentaar


            Umm.... Parma mängus oli penalti kindel värk. Punane kaart Coutole või mitte, me oleks võiduväravat ikkagi suruma läinud. Võib-olla poleks välja tulnud, võib-olla poleks ka teistes mängudes välja tulnud. Kes teab? Ei vaidle, et valesid otsuseid meie kasuks on tehtud, aga mingeid tabeleid ala Gazzetta, kus kõik isegi 1% kaheldavad otsused peapeale pööratakse, on ka mõttetu teha.

            Ega Interi endagi vastu on otsuseid läinud. Vaata kasvõi tänase mängu penaltiolukorda ja seda, kuidas Contini avapoolajal küünarnukiga Balotellile vastu vahtimist lajatas jooksu peal. Ja see, kes ütleb, et see meelega polnud, on naiivitar.

            Seda jama, mida C4 kaheldavate otsuste kohta ajab ei tasu uskuda. Ma ei viitsi seda saiti enam isegi lugeda mitte, sest objektiivne see sait ega ka Goal.com olema ei kipu. Aga noh, eks see on juba aastaid nii olnud, et Interi kallale hüppab meedia kõvasti rohkem.

            Oleks meie praegu samas seisus, mis Milan, kes poolt Itaalia meediat kontrollib, siis põhimõtteliselt oleks teab, mis siseprobleemid ja muud asjad välja mõeldud. Mida praegu sisuliselt ka tehakse.

            Aga ma ütleks, et võrreldes kahe tiimi esitusi hooaja vältel, on 6 punkti õiglane vahe. 2008. aastal pole õigest Interist kahjuks märkigi. Ning ei meeldi ka endale, et sitade esitustega saadud võidud on tihti ebameeldivalt kaheldavate otsustega tulnud, aga ma olen suht kindel, et isegi siis kui näiteks Empoli ja Catania vastu poleks kohtunikud abikätt pakkunud, oleks me mängust oma võitnud. Parma käest oleks ka viigipunkti kätte saanud nagunii. Roma mängus Mexes'e punane kaart oli tõesti pigem Crespo teenitud, kuid Udinese ja täna Napoli vastu keerati ka mõnusalt meile. Võib-olla vahe oleks väiksem kui ta on, aga ma ei näe, et Inter Roma taga asuks.

            Iseenesest loodan, et kohtunikud ennast nüüd kokku võtavad ja enam lolli mängima ei hakka. Kuni talvepausini olid nad väga head, nutgu Juventus palju ta tahab.
            sigpic

            Kommentaar


              mis Interiga lahti on? Hooaeg algas üli üli võimsalt

              Kommentaar


                Interi edu põhines ikkagi ründajatel. Zlatan on tippvormis olles ehk maailma parim ründaja (ja selle mehe müük oma kõige tugevamale konkurendile on vist Juve kõige lollim tehing läbi aegade). Cruz on eriti alahinnatud mängija. Võta need kaks ära ja pane mängima tulevikumehed Balotelli ja Suazo ning oma hiigelajad üle elanud Crespo ning tulemusi ei tule kuskilt. Ja olgem ausad, poolkaitse, mis koosneb praegu nelikust -Vieira, Pelè, Maniche, Figo- pole just väga loov ja terav.

                Kommentaar


                  pigem on asi ja poolkaitses.

                  Kommentaar


                    Inter OLEKS pidanud riommale kaotama mängupildi järgi maga kaineks cannufallos......
                    Ei pea kaua ootama artikleid pealkirjaga Tottina: "We can beat Inter....we are still the best"
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      mine parem loe artiklit kus Totti ütles et Inter on Itaalia parim meeskond. Et Roma jääb neile alla nii oskuste kui ka võidujanu poolest.

                      Aga seniks Uhuuu käi sitale

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Interi edu põhines ikkagi ründajatel. Zlatan on tippvormis olles ehk maailma parim ründaja (ja selle mehe müük oma kõige tugevamale konkurendile on vist Juve kõige lollim tehing läbi aegade). Cruz on eriti alahinnatud mängija. Võta need kaks ära ja pane mängima tulevikumehed Balotelli ja Suazo ning oma hiigelajad üle elanud Crespo ning tulemusi ei tule kuskilt. Ja olgem ausad, poolkaitse, mis koosneb praegu nelikust -Vieira, Pelè, Maniche, Figo- pole just väga loov ja terav.
                        Pigem tuleks Samueli taga nuta. Kuni vigastuseni oli ta Serie A's ilma küsimusteta parim kaitsja ning ilmselt maailmas hetkevormi põhjal top 3's, kui mitte parim ning pärast tema lahkumist läksid asjad nihu.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          ei nõustu Tann, keskväljalt hakkavad teie probleemid ikka...Üks liin on vilets, siis teistel suurem kormus jne...

                          Kommentaar


                            No ei tea. Seni pidas vähemalt Serie A tasemel ilma probleemideta vastu, Euroopas tugevamate vastastega face 2 face minnes ilma ründava poolkaitsja/playmakeri moodi asjata läbi ei aja muidugi.

                            Pärast Samueli vigastust kadus Jimenez ka täiesti ära. Mõned figuurid lihtsalt mõjuvad kaitsele nii, annavad seda vajaliku kindlust ning võidavad ka ise rohkem palle. Matrix on oma eelmise aasta tasemest ikka veel kaugel-kaugel. Nüüd Cordoba ka veel out'is.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Andke tuld siis täna Inglise ahvidele ja näidake kus vähid talvituvad
                              Edu Teile!!!

                              Kommentaar


                                pole kellegile täna tuld anda, kordusmäng Liverpooliga on järgmisel nädalal. 11 märts.
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X