320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja läbi ta ongi.

    +4

    Ei saa ainult ühe pallivõluriga hakkama. Zlatan kuraditosinas suures mängus täiesti hale olnud.

    Oleks õnne olnud oleks viigi saanud, oleks Juvel õnne (või õigemini veel külmemat pead) olnud, oleks nad 3-4:0 võitnud.

    Balotelli ja Maniche algkoosseisu järgmine nädalavahetus. Materazzi küll EMile ei tohi sõita, koolipoisi etteaste.
    sigpic

    Kommentaar


      Vana hea Alessandro lollitas nii mis hirmus..Väga hea mäng muidu..lihtsalt loodame, et mehed nüüd viimased 8 mängu ka jalgpalli üritavad mängida ja tiitel ära tuua..

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Aga Roma fännid tahavad ikka nuta, kuidas meie kasuks vilistatakse? Esimene värav selge suluseis.
        karma tann, karma

        Ma ju ütlesin, et küll see kõik teile tagasi tuleb...Loodan et koos intressidega ikka maksate

        Kommentaar


          Loodan ka, siis saab sellest Homer Simpsoni kaksikvennast lahti.

          Nagu kaks tilka vett



          sigpic

          Kommentaar


            Palju õnne interlased....nüüd vahe 4 punkti. Peab vist Jumalat uskuma hakkama et roma scudettot ei saaks.
            Mancinit süüdistada oskaks igaüks. Võite kindel olla, et Mancini on järgmine aasta omal kohal.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Palju õnne interlased....nüüd vahe 4 punkti. Peab vist Jumalat uskuma hakkama et roma scudettot ei saaks.
              Mancinit süüdistada oskaks igaüks. Võite kindel olla, et Mancini on järgmine aasta omal kohal.
              Töötunimekirjas?

              Tal puudub autoriteet Interi suguse tiimi valitsemiseks. Seda on juba korduvalt näha. Kui mitme mehega ta alles koos vuti tagus nagu ka meie abitreener Sinisa Mihajlovic ning pole üllatus, et tal on tiimi korra kontrollimine käest ära.
              sigpic

              Kommentaar


                Ma arvan, et Mancini on küllaldaselt kogenud mees, et juhendada sellist meeskonda nagu Inter. Pigem on mul tunne, et kõik interi raped on püksirihma lõdvaks lasknud ja kui tema taktika enamuse Serie-Ast on ilusasti töötanud miks nüüd siis tema kehvade tulemuste taga peaks olema. Kui on kehv tulemus siis muidugi peab treener kogu süü endale võtma.
                Ja kui sa ei tea siis oli Mancini just Sven Goran Erikssoni käealune, kui Sven Laziot juhendas ja muide 3 tiitlini aastal 2000 kui Lazio 100 aastaseks sai.
                Ja Mancini võttis väga kogenamatuna üle Lazio, kes oli lõhestunud ja enamus staarid lahknud, kuid suutis võita Coppa Italia ja jõudis kaugele ka Uefa Cupis. Peale sellist saavutust oli aeg kõrgemale astmele astuda (Inter).
                Kui mees lahti lastakse siis usun, et hakkab Interi järjekordne allakäik.
                MA PALUN, VÕITKE SEE SCUDETTO!!!!!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Saate Mourinho treeneriks või mis?

                  Kommentaar


                    Muide, nähes neid pealkirju võimaliku Lazio meelega kaotumisega seoses, siis ega täitsa loogiline oleks, et kuluaaride taga midagi kokku lepitaks.

                    Täitsa arvestatav pakkumine: Lazio laseb meil täna õhtul võita, meie kaotame omakorda Coppa Italias ning aitame sellega Lazio Euroopasse. Ma ei tea, kas uudistes sama teooriaga on välja tuldud, pole peale pealkirjade midagi lugenud õnneks.

                    Aga loodan, et sellise pasaga siiski Moratti ja Lotito tegelenud pole, aga kurat neid itaallasi teab.

                    Aga Mourinho kohapealt on pöidlad pihus.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Muide, nähes neid pealkirju võimaliku Lazio meelega kaotumisega seoses, siis ega täitsa loogiline oleks, et kuluaaride taga midagi kokku lepitaks.

                      Täitsa arvestatav pakkumine: Lazio laseb meil täna õhtul võita, meie kaotame omakorda Coppa Italias ning aitame sellega Lazio Euroopasse. Ma ei tea, kas uudistes sama teooriaga on välja tuldud, pole peale pealkirjade midagi lugenud õnneks.

                      Aga loodan, et sellise pasaga siiski Moratti ja Lotito tegelenud pole, aga kurat neid itaallasi teab.
                      Väga Itaalialik! Mourinho koha pealt seda, et tema tuleku korral oleks vaja kindlasti tugevalt raha hakata tampima mängijatesse. Sellise materjaliga mis hetkel on, vaevalt peale kohaliku itaalia külaliiga midagi võidab.

                      Kommentaar


                        Möh!? Mängijad on kõik ässad. Aint kaks tüüpi on puudu - üks korralik mängujuhisarnane asjandus ning Zlatanile ründepartner, kes vajalikel hetkedel talt osa koormusest ära võtab.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Möh!? Mängijad on kõik ässad. Aint kaks tüüpi on puudu - üks korralik mängujuhisarnane asjandus ning Zlatanile ründepartner, kes vajalikel hetkedel talt osa koormusest ära võtab.
                          Pigem pidasin silmas Zanetti´t ja Vieira´d ja neid ülejäänud vananevaid staare.Mourinho tulekuga peaks need vennad kindlasti kas siis pingutama hakkama või lahkuma. Kui Mournho peaks tõesti teiega liituma, siis on oodata kindlasti suurpuhastust.Seda ma tahtsin öelda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Muide, nähes neid pealkirju võimaliku Lazio meelega kaotumisega seoses, siis ega täitsa loogiline oleks, et kuluaaride taga midagi kokku lepitaks.

                            Täitsa arvestatav pakkumine: Lazio laseb meil täna õhtul võita, meie kaotame omakorda Coppa Italias ning aitame sellega Lazio Euroopasse. Ma ei tea, kas uudistes sama teooriaga on välja tuldud, pole peale pealkirjade midagi lugenud õnneks.

                            Aga loodan, et sellise pasaga siiski Moratti ja Lotito tegelenud pole, aga kurat neid itaallasi teab.

                            Aga Mourinho kohapealt on pöidlad pihus.
                            Täitsa õige jutt. Laziol pole tõesti enam lootust liigas Euroopa kohta saada ja karikas on nende ainus lootus. Hetkevormiga peaks natsiklubi Interist lihtsalt üle sõitma...aga tunne on, et täna mitte. Itaalias on kõik võimalik ...küsimus on vaid selles, kas Lazio ikka tahab seria A-s Romale kaotada 30 punniga või enamaga...eks see ole kah uhkuse asi ikka. Ega siis Lazio pole veel karikat saand ega Euroopasse pääsenud. Kõik on lahtine. Näis mis saab!
                            MU FCUK

                            Kommentaar


                              Fekalist neevitser võta oma natslikud süüdistused Lazio vastu tagasi. Kui sa terve oma elu oled vihmasadu Manchesteris vaadanud siis hoia oma mokad koomal. Laziot pole juba pea 10 aastat seostatud natslike süüdistustega. Pigem vaata siis mis arsenali fagid teevad teil seal premia jäätises.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Pigem pidasin silmas Zanetti´t ja Vieira´d ja neid ülejäänud vananevaid staare.Mourinho tulekuga peaks need vennad kindlasti kas siis pingutama hakkama või lahkuma. Kui Mournho peaks tõesti teiega liituma, siis on oodata kindlasti suurpuhastust.Seda ma tahtsin öelda.
                                Zanetti ja vana!? Terry peab ka varsti siis pensi peale mõtlema.

                                Kes lõi selle viimase hetke värava Roma vastu? Liverpooli mänge vaatasid? Jne.

                                Sama vanalt oli Maldini üks maailma parimaid kaitsjaid. Ja JZ on samamoodi jätkuvalt kõrgemast klassist kui enamikud jalgpallurid.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X