320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    käis muidugi läbi ka mõte Massimo Moratti naftarott

    Kommentaar


      Quaresma & Lampard on meedia spekulatsioonide järgi tehtud.

      Kui peaks tõeks osutuma, siis on kaks kõige vajalikumat meest hangitud ja eks näis, mida muidugi veel pakutakse peale Adriano tagasituleku.

      Stankovic on kindel mineja. Väga sümpaatne mängija nii, et loodan siiralt, et Juvesse ei siirdu. Inter tema lahkumisega küll suurt ei kaota, eriti arvestades möödunud hooaega.
      sigpic

      Kommentaar


        Tüüpiline...Interis ei ole endiselt ühtegi Itaallast...mõni ime..





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          tann ära ütle et sa Lampardi talendi austaja oled?

          Kommentaar


            Sümpaatne mängija on lihtsalt. Üks vähestest sellistest inglastest. Pealegi näen ma temas väga suurt panust, eriti Mourinho juhtimisel. Pealegi, viimane inglane sai Interis päris korralikult hakkama.

            JC; Maicon, Samuel, Cordoba, Chivu; JZ, Cambiasso; Quaresma, Lampard; Balotelli, Ibrahimovic

            + Toldo?, Burdisso, Materazzi, Rivas?, Maxwell, Vieira, Dacourt, Figo, Jimenez, Pele, Cruz, Crespo, Adriano, Suazo???

            + 3-4 muud meest. [Inler?, Ferrari?, Mancini?, keegi ründaja? (Drogba??), Carvalho?, Adriano?:P, Rui Patricio? jne]

            Ei kurda...

            Aga pmst, Quaresma ja Lampardi ostmisega saab põhikoosseisu vead lapitud, aga eks pingitäidet on ka vaja hankida.

            Acquafresca on muidu 100% Interi mängija nüüd, kuid mängib järgmine hooaeg Cagliaris laenul.

            Isiklikuilt loodan siiralt, et me suudame Roma käest Ferrari hankida. Saab ühe klubikasvandiku koha täidetud CL'is.
            sigpic

            Kommentaar


              Aga ühe asja unustasin ära - Lampard tundub mulle, kui mees, kelle peale võib suurtes mängudes loota (vähemalt Chelsea eest pelades on silma jäänud) ning meil on sellistest meestest pisut puudust.
              sigpic

              Kommentaar


                pigem on teil suurtest mängudest puudus

                Kommentaar


                  Tanel sai pwni . Aga samas vaata kes räägib suurtest mängudest .
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    ja interil on suurtest mängudest puudust kus mänguseis jääb 7-1 Old Traffordil
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                      Tanel sai pwni . Aga samas vaata kes räägib suurtest mängudest .
                      me mängime aastas 4-5x Interi vastu ja meie jaoks on need suured mängud
                      Ja noh Reali loputamine ka suht suur või mis Põnn

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Aga ühe asja unustasin ära - Lampard tundub mulle, kui mees, kelle peale võib suurtes mängudes loota (vähemalt Chelsea eest pelades on silma jäänud) ning meil on sellistest meestest pisut puudust.
                        Meedia juba loeb mehe Interi hingekirja samas Franki agent lükkas kõik spekulatsioonid eranditult ümber. nii et loodetavasti ta siiski ei tule.

                        Kommentaar


                          Millal ta seda ütles? Mina viimati nägin, et tema ütles, et ta on puhkusel, kuid vihjas küll, et asjad liiguvad.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Millal ta seda ütles? Mina viimati nägin, et tema ütles, et ta on puhkusel, kuid vihjas küll, et asjad liiguvad.
                            Ei tea, sky sports newsi pealt tuli, kui ma seda nägema juhtusin

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              tann ära ütle et sa Lampardi talendi austaja oled?
                              De Rossi vs Lampard
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Pirlo, Materazzi, De Rossi and Del Piero all converted their spot-kicks for the Azzurri but although Sylvain Wiltord, Eric Abidal and Sagnol found the net fo...


                                see siis sellel tasemel sisse löödud kus sinu lemmik maa enam kunagi ei jõua.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X