320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Morinho teeb paska seal platsil ve? Või on ta nii kehva treener, et ütles meestele et mängige sitasti, sest ta ei tea mis õige treener ütleb meeskonnale?
    Teada tuntud FM värk ju. Inter pole juba alates eelmise aasta lõpust korralikke tulemusi saanud.

    Kommentaar


      INter juhib vist 3-0..........mul arvuti monitor näitab kõike peegelpildis...Moronho parimad ostud see jaanar olid kindlasti C.Doni ja S.Floccari
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Head isu

        "Kääbikud ja kole koletis"

        http://inter.it/aas/news/reader?N=30672&L=en
        sigpic

        Kommentaar


          Pilt siis ennem Cityga lepingu vormistamist?
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Ehk Inter libastub täna Coppa Italial! Ehk pole veel toibunud Atalanta saunast!
            Ma ise täna ei mängi, mul veel vigastus vaevab, aga Napoli vastu olen platsil!
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Ma ise täna ei mängi, mul veel vigastus vaevab, aga Napoli vastu olen platsil!
              Sa oled päris Francesco Totti?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ära tee nii üllatunud nägu. Rooney on ka viimasel ajal siin ringi jõlkumas

                Kommentaar


                  pange see võit omale sinna samusesse

                  Kommentaar


                    cannu...2-1 võit on tõesti pandud www.inter.it leheküljele kirja. Asi lihtne ja selge.
                    Saatsin Ibrale ja Mourinhole smsi ka õnnesoovidega. Tottile kahjuks ei saanud saata kuna tal arve 2006 aastast maksmata.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Mängust eitahaks üldse rääkidagi. Aga no Ibra näeb välja nagu vanaema mopp. Tüüp on umbes sellise suhtumisega, et mul on pappi ja saan nii või naa naisi. No tra vähemalt juuksurisse võiks ju minna...

                      Ja toldo oli ka otse joomast tulnud. Väga kõva mängu tegi seda arvestades...Adriano on vist 2 päeva ilma kepita olnud ja tahtis paugu lahti joosta...mis tal isegi õnnestuda võis tegelikult. Roma poolt sõimaks meie käpikuid kes esimese värava kinkisid ja samuti au ja kiitus neile selle eest kui Ibra täiesti maha magasid ja see üle Arturi tõstis peaaegu...Ega midagi järgmises mängus ehk Totti tagasi saab neljandat kohta püüdma hakata...Ja kui teie sitavaresed Manku vastu ka välja kukkuma peaksite, siis kuulutan teid Maret Maripuuuuuu eriauhinna võitjateks!

                      Kommentaar


                        Sa Cannu oled ikka täitsa rumal inimene ma vaatan, mida postitus edasi seda rohkem see mulle selgeks saab. Mine nüüd rahulikult oma teemasse postitama ja ära seda teemat oma rumalustega risusta.
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          äkki argumenteerid ka? Mina pärast sellist võitu oleksin üsna kuss. Aga noh eks parim kaitse on rünnak ja eks sa ikka tunned et sul on vaja Interit kaitsta eks.

                          Kommentaar


                            Mida ma siin argumenteerima pean? Loe oma kahte viimast posti siin ja mõtle natukene järele. Sellist lollust on raske kommenteerida! Ja mida ma siin kaitsma pean, teenitud võitu? Ole õnnelik, et ainult 2 väravat teile löödi.
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              Teenitud võit? Suluseisust värav on teenitud?

                              Kommentaar


                                Uuu sai vist cannumani paroolid kätte

                                Kommentaar

                                Working...
                                X