320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Majanduslangus.

    Kommentaar


      Algselt postitas alvarez Vaata postitust
      kunagi oli inter nii normaalne klubi, mis juhtus?
      Kui ma hästi pingutan, siis ma mäletan sellist aega, kui Chelsea oli normaalne klubi. Itaallased möllasid platsil ringi jne. Ja mis sellest nüüd alles on

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kui ma hästi pingutan, siis ma mäletan sellist aega, kui Chelsea oli normaalne klubi. Itaallased möllasid platsil ringi jne. Ja mis sellest nüüd alles on
        Neil tekkis soov võita.

        Kommentaar


          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
          kunagi oli inter nii normaalne klubi, mis juhtus?
          Mis siis muutunud on?

          iga hooaeg treener ei vahetu? toodame noori tulevikustaare?
          sigpic

          Kommentaar


            Vibra patareid on väsimatud.

            Kommentaar


              Kui olukorda nii kõrge jalaga sisse lennatakse, siis normaalne kohtunik vist törtsutaks vilet, aga täna mängiti ju Interi reeglite järgi, seega polnud selles ka midagi imelikku
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Kui sa mõtled seda, kui Comotto kõhu peale kena punase juti sai, siis Santon sai selle eest kollase küll.

                Kommentaar


                  109 km/h...
                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Kui olukorda nii kõrge jalaga sisse lennatakse, siis normaalne kohtunik vist törtsutaks vilet, aga täna mängiti ju Interi reeglite järgi, seega polnud selles ka midagi imelikku
                    Milles jälle probleem on? Kogu mängu jooksul vilistati üks olukord võib-olla veidi Interi kasuks ja kohe on vaja Amazonasele üks lisajõgi vaja nutta?

                    Saatke parem Kröldrup kuskile jõusaali, et ta poole ajast perseli ei oleks.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Milles jälle probleem on? Kogu mängu jooksul vilistati üks olukord võib-olla veidi Interi kasuks ja kohe on vaja Amazonasele üks lisajõgi vaja nutta?
                      Kui see igas mängus olev üks vale vile otsustab mängud järjepidevalt Interi kasuks, siis on põhjust nurisemiseks.

                      Kommentaar


                        Täna Inter lihtsalt oleks pidanud punkte kaotama. Kuid läks nii, mis seal ikka. Peale tänast muutusid Juventuse tiitlivõimalused pea nullilähedaseks. Interil on kõigi suurtega mängitud (va Juventus), samas kui Juve peab veel maadlema pea kõigi esiotsatiimidega. Palju õnne.

                        Ja praegune Inter on kuradi sarnane Calciopoli eelse Juventusega. Klubi mängib igavalt, läbi ussi suguelundi ja kahtlaste otsuste tulevad võidud ja kõik vihkavad seda klubi. Violagi fännid arvavad nii: "Voi siete come la Juve"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kui see igas mängus olev üks vale vile otsustab mängud järjepidevalt Interi kasuks, siis on põhjust nurisemiseks.
                          Mida see punane oleks otsustanud? Viola poleks väravat ikka suutnud lüüa.

                          Pealegi oli lihtsalt ohtlik mäng võitluses lahtise palli pärast see, mitte tahtlikult kõhtu tõmbamine vastasele. Sai väikese sõjaarmi ka, juhtub.

                          Kui Maarek mõtleb Ibra avaväravat, siis minu arust ronis Frey ise piisavalt palju madalamale, et Ibra õhulend veelgi kõrgem tunduks.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Enivei, tegelt olgu! Kohtunikud on pro-Inter. Ma ei tea, mis kuradi põhjustel ja ma loodan siiralt, et mitte millegi ebaseadusliku tõttu. Kuid häirib mind siiski see, kui ka kõik 50-50, 60-40 olukorrad (Interi poolt vaadatuna) pööratakse meedias meie vastu ning kui juhtub, et ka meile sitta keeratakse, siis see prindimusta ei vääri (kui see just väljaspool Itaaliat ei juhtu toimuma), sest meediale meeldivad ju skandaalid ning see kui liidril oleks 50 punkti asemel 52 ei huvita kedagi. Lisaks ma olen täiesti veendunud, et olgu mis olgu, aga nii ehk naa juhiks me liigat ja paneks selle ülima kergusega kinni.

                            Fiorentina peaks igatahes aga ennast süüdistama - võimalusi neil oli ja juba enne esimest väravat, kuid neid ära ei kasutatud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Lisaks ma olen täiesti veendunud, et olgu mis olgu, aga nii ehk naa juhiks me liigat ja paneks selle ülima kergusega kinni.
                              No vot, õige! Põhimõtteliselt peaks Juventus ka oma tiitlid tagasi saama, sest liiga oleks kinni pandud nii või naa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                No vot, õige! Põhimõtteliselt peaks Juventus ka oma tiitlid tagasi saama, sest liiga oleks kinni pandud nii või naa.
                                Ainuke asi, mis on veel LOL-im, kui see, et henryfanist saab Interifänn ja foorumi esi-antijuve on see, kuidas selle anti-juventino calciopoli järgsed argumendid oleks vaata, et paremat tööd teinud kohtus juve kasuks, kui nende plekitud advokaadid. keeruline lause, a saate aru küll - tanel on hullem kui spetsiaalüks.

                                kuradi veider lõpp oli mängul. viis minutit karistuslööke interile.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X