320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Ma olengi ta talendist vaimustuses. Aga päras tmõnda mängu sai selgeks, et see mees Interisse kauaks ei jää ning ei hakkanud kiindumagi sellisesse mängijasse, eriti avastades, kuidas ta nii väljakul kui ka sealt väljaspool käitub.
    Rassist oled, nagu Benitez
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar




      Huvitav mida Cassano Mourinholt tahab? Otsib lisa oma neljale tuhandele sekspartnerile? Tahab Interiga lepingut sõlmida?

      Vastus on igatahes kolm.

      Kommentaar


        Interi fännid, linki Ibra tõstest, mis oleks täisti perversselt hea värav olnud kui posti poleks läinud?
        Cassano proovis Mourinhot juba mängu ajal ära rääkida, siis kui ta vigastusega äärejoone taha saadeti, kudrutas Josele paar minutit järjest kõrva, selle asemel, et oma treenerilt taktikajuttu kuulata. Ei tea kas õnnestus õhtu lõpuks? Võibolla tal oli mingi seksprtnerite milestone 5000 või midagi ja tahtis natuke uhkemat trofeed kui mingi järjekordne albaania prost

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          linki Ibra tõstest
          Algselt postitas Five Stars

          Highlights - Scarpini
          Rai Sport - Xvid
          DOWNLOAD

          Siin oli sees, kui kõlbab.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Aitehhh

            Interist veel, et tänasest on ametlikult teada antud, et Adrianole tehti leffa-leffa lõplikult, 8 aastat ja 74 väravat.

            Kommentaar


              Ülekaaluline endine Brasiilia jalgpallistaar. Hmmm, ma tean ühte Itaalia klubi, kellele sellised mängijad meeldivad.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ülekaaluline endine Brasiilia jalgpallistaar. Hmmm, ma tean ühte Itaalia klubi, kellele sellised mängijad meeldivad.
                No Ballon D'Or? Next!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Emerson oli vä?

                  Kommentaar


                    Oli ka aeg komistama hakata.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Oli ka aeg komistama hakata.
                      Esimesel poolajal oleks pidanud komistama hakkama. Nüüd jäin ma oma väärtuslikest 10 kroonist ilma
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Emerson oli vä?
                        Emerson oli lihtsalt normaalne juurvili Carlito kottide sügamiseks. Nii et Ballon d'Or on siin pohhui.

                        Kommentaar


                          Niipalju, kui ma teist poolaega nägin (30+ minutit), ei olnud Laziost Interile vastast. Krt, nii võtate te selle Scudetto ära ka :P

                          Kommentaar


                            Eks jah. Lihtsalt ta tuli.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Niipalju, kui ma teist poolaega nägin (30+ minutit), ei olnud Laziost Interile vastast. Krt, nii võtate te selle Scudetto ära ka :P
                              Krt, mina nägin öösel unes, et Inter võitis 7:2 ja mõtlesin, et mis kuradi meeskonnad Serie A's mängivad, et tulemus selline saab olla
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                delio rossi kavaldas interi täiesti üle. milline super treener on Laziol. Inter võidab Scudetto ja väärib seda 100% kuigi ollakse euroopas täielikud luuserid.
                                Maarek ma mäletan ühte euroopa mängu mis lõppes 7-1
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X