320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja mina puhkesin naerma, kui keegi mainis, et tegemist on surmagrupiga.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 25 Samuel, 6 Lucio, 4 Zanetti; 11 Muntari, 14 Vieira, 8 Thiago Motta; 5 Stankovic; 22 Milito, 9 Eto'o;
      A disposizione: 1 Toldo, 2 Cordoba, 10 Sneijder, 19 Cambiasso, 26 Chivu, 30 Mancini, 45 Balotelli;
      Allenatore: José Mourinho
      Roma: 27 Julio Sergio; 13 Motta, 3 Andreolli, 5 Mexes, 17 Riise; 33 Brighi, 7 Pizarro, 20 Perrotta; 16 De Rossi; 9 Vucinic, 94 Menez;
      A disposizione: 1 Lobont, 14 Faty, 19 Baptista, 21 Guberti, 22 Tonetto, 77 Cassetti, 89 Okaka;
      Allenatore: Claudio Ranieri


      on ikka vaja lolli ja mannetu keskväljaga alustada, et jälle peaga vastu seina joosta enne kui õiged mehed väljakule pannakse (kui jälle ei jopata ja igat lööki võrku ei saadeta )
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        on ikka vaja lolli ja mannetu keskväljaga alustada, et jälle peaga vastu seina joosta enne kui õiged mehed väljakule pannakse (kui jälle ei jopata ja igat lööki võrku ei saadeta )
        Ülekaal korralik, aga millegipärast külaline isegi rohkem peale löönud ja korra ka lausa raamide vahele väravavahist mööda
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          No Vucinic keeras alguses kohe perse asja... Ja nüüd lõhutakse meie vennad täitsa ära. Niigi palju vigaseid...

          Kommentaar


            Masendav.. sellist asja saab aint Romaga juhtuda..





            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

            Parim laul

            Kommentaar


              37 minut ja riomma 1-0 ees. 90´ minutil on seis 2-1 ja riomma on teeninud punase. Vaatame, kuidas mu tänane ennustus läheb.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                tra viera oleks pidand menezile tehtud vea eest küll kaardi saama

                kohtunik on eriline aju ikka..





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  Putsi saatkse see Muntari Aff nahhui sealt platsilt

                  Kommentaar


                    võiks jah minema tõmmata ta vieira ja muntari väljakule panna ja sneijderit ja balotellit mitte kasutada oli ilmselgelt tark tegu mou poolt
                    sigpic

                    Kommentaar


                      On küll ahv jah Balotelli sama pigi. Kuid Muntari mängis viimases Interi CL mängus tähtat rolli ja teeb seda ka täna.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        muntari imes ja õnneks toodi välja ei teinud ta seal kolmapeäval ka midagi... üsna lootusetu mängija kui tal midagi välja ei tule
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Tanel Muntari tugev pomm pudenes tünamo vv käest ja edasi tead isegi.



                          1-1
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            37 minut ja riomma 1-0 ees. 90´ minutil on seis 2-1 ja riomma on teeninud punase. Vaatame, kuidas mu tänane ennustus läheb.
                            No hetkel on punane puudu kuid vähemalt inter lõi just viigi värava eto'o näol.

                            Kommentaar


                              tra ma ei või...menez välja TONETTO sisse.. sõida seenele ranieri

                              tra miks snickers kaarti ei saa?!





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Algselt postitas flameas Vaata postitust
                                tra ma ei või...menez välja TONETTO sisse.. sõida seenele ranieri

                                tra miks snickers kaarti ei saa?!
                                mille eest?

                                täiesti jube mäng igatahes, kõige koledam mäng, mida ma see hooaeg ükskõik kus näinud olen
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X