320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    mille eest?
    Motta niitis tagant maha näiteks. Muidugi see mis teise poolaja alguses toimus oli haige. Inter tegi iga minuti kohta umbes 3 viga... Türapead

    Kommentaar


      Inter ei tundunud eriti tugev täna millegi pärast.. oleks DDR mängu jäänd oleksime võitnud.. ta oleks selle ära löönd mida Faty ei suutnud. Ime et keegi punast ei saand.. Muntari oleks pidand 2 saama..





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        Mou oli õnneks pärast mängu maruvihane Balotelli peale ja ka meeskonna esitusega. Loodame, et teist nii sitta mängu see hooaeg ei tule enam.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
          Ei tea kas niimoodi kuidagi võita ei saaks, et ma oma viimaseid juukseid välja ei kisuks? Teist poolaega oli isegi suurem piin vaadata, sest kindlaid väravaid ei suudetud ära lüüa aga vähemalt lõpuks võeti äärmiselt vajalikud 3 punkti!
          Viripill. Milanil on see hooaeg massiivne üks kaheväravaline võit, kus teine koll löödi lisaminutitel (ja üks mitmeväravaline kaotus, mille tõttu oleks võinud kõik karvad lihtsalt põlema panna). Aga seda küll, et vähemalt saab puhta südametunnistusega vaadata.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Mou oli õnneks pärast mängu maruvihane Balotelli peale ja ka meeskonna esitusega. Loodame, et teist nii sitta mängu see hooaeg ei tule enam.
            tundub, et tiim ja eriti baltoelli on ka vahepeal korraliku peapesu saanud ja täna mängivad täiesti kena mängu... bologna pole peale üksiku olukorra, mis ühel korral tõi meie kaitsjate uinaku tõttu ka värava kaasa, suutnud üle oma poolegi tulla. Balo ja Motta on seni olnud üsna tasemel.

            Seis võiks olla palju suurem kui 2:1 (milito ja balo väravad kui keegi ei viitsi vaadata), aga noh ei kurda. Stankovici olukorra laadset pole juba ammu näinud live's (pall veeres ühest postist teise )
            sigpic

            Kommentaar


              Lõpuks siis 3:1 ja Maicon suutis endale väga tobeda punase hankida ning pealekauba võib ka Mottat karistus oodata, sest läks vales kohas oma kätega vehkima ja kohtunik piirdus kollasega... mõned rasked mängud on ees nii, et kahju näha, kuidas mehed nii kindlas võidumängus lollusi tegema hakkavad, mis kätte maksta võivad.

              Esitus oli igatahes väga positiivne.
              sigpic

              Kommentaar


                Eile, siis sai käidud/löpetatud sellises meeleolukas kohas nagu Inferno, sest Depeche'i pidu oli minu saabudes juba hääbumas ja puhtast huvist tahtsime mingit uut kohta checkida.
                • Venelased check
                • räme andmine check
                • tuttav barman, kes on elanud minu juures check
                • tasuta shotirivi(d) check
                • 1=2 happy hour kogu aeg check
                • 'paariline' tellis topeltkokse ja siis tuli ise ka kuidagi sammu pidada


                Tippmälus olles läksin siis letiäärest ära ja riietehoiu körval oli mingi teine ruum. Ei viitsinud järtsis seista ja tsekkasin, mis ruum siis on. Ruum nagu ruum ikka koos vesipiipude ja telekaga. Ja näidati eilset mängu. Olin mälus ja nägin täpselt seda hetke, kui 2-1 löödi. Töstsin nautivalt åles oma mölema käe keskmised sörmed.

                Loo moraal: Interit ilusaks juua on isegi teoreetiliselt vöimatu.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Barcelona: Valdes; Dani Alves, Puyol, Piquè, Abidal; Xavi, Busquets, Keita; Iniesta, Pedro, Henry
                  Barcelona bench: Pinto, Marquez, Ibrahimovic, Messi, Bojan, Maxwell, Jonathan
                  Inter: Julio Cesar; Maicon, Samuel, Lucio, Chivu; Zanetti, Cambiasso, Thiago Motta; Stankovic; Milito, Eto'o
                  Inter bench: Toldo, Cordoba, Quaresma, Muntari, Vieira, Materazzi, Balotelli

                  Loodetavasti ei pea pettuma... aga ilmselt tuleb üks korralik palli tagaajamine.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    3 Interi meest ka erilise tähelepanu all- Etoo siis saab kõvad ovatsioonid. Mourinho on niijanaa, oma viimaste päevade sõnavõttudega on kindlasti oma suhteid Barca fännidega parandanud. ja siis vip-kabiinis pidi mängu vaatama ka Luis Figo. temale on kindlasti parem et keegi culedest teda ei näeks.

                    Thiago Mottale on ka muidugi jälle ilus kojutulek.
                    ja Milito-vennad saavad jälle kokku.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      kena kena kena... võib teleka kinni panna... Inter on maailmaklass lihtsalt
                      sigpic

                      Kommentaar


                        ÕPPIGE KURAT JUBA JALGPALL SELGEKS MIDA TE TOLGENDATE SEAL KURADI VÄLJAKU PEAL KUI TE EI OSKA MIDAGI TEHA!??????????

                        Mourinho kõva geenius jälle oma kolme (või antud juhul nelja) osava musketäriga keskväljal. GOGO 0:5.

                        Vaatame asju posiitivsest küljest, võib vist magama minna juba ja saab rahulikult une täis.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ma olen sõnatu - kas nii halvasti on võimalik mängida?

                          Kommentaar


                            ma pole sõnatu, sest ma aimasin, et nii juhtub

                            barcelona senise hooaja kõige raskem mäng on nendele tehtud kõige lihtsamaks....

                            ma ei taha seda poolkaitset näha enam, mitte ükski mees, kes seal on pole võimeline alustama tõelise maailmaklassi tiimi eest (kõik on head lahedad mängijad, aga mentaliteet ja/või oskused ei ole (enam) piisavad)
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Mida te tahate, teil on NELI DMFi! Ostke mõni reaalne midfielder lõpuks.. Thiago Motta suguste koht ei ole CLis.





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                tõsi ta on. Stankovic on vana juba, oleks võinud koos Figoga lõpetada, ja Motta on kaitsev poolkaitsja, lõhkuja. võiks ju 2. poolajal pulli pärast Quaresmat proovida.
                                ja noh kaitseliin on ka juba vat et Milanil ehk siis jubedalt vananev
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X