320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3 Interi meest ka erilise tähelepanu all- Etoo siis saab kõvad ovatsioonid. Mourinho on niijanaa, oma viimaste päevade sõnavõttudega on kindlasti oma suhteid Barca fännidega parandanud. ja siis vip-kabiinis pidi mängu vaatama ka Luis Figo. temale on kindlasti parem et keegi culedest teda ei näeks.

    Thiago Mottale on ka muidugi jälle ilus kojutulek.
    ja Milito-vennad saavad jälle kokku.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      kena kena kena... võib teleka kinni panna... Inter on maailmaklass lihtsalt
      sigpic

      Kommentaar


        ÕPPIGE KURAT JUBA JALGPALL SELGEKS MIDA TE TOLGENDATE SEAL KURADI VÄLJAKU PEAL KUI TE EI OSKA MIDAGI TEHA!??????????

        Mourinho kõva geenius jälle oma kolme (või antud juhul nelja) osava musketäriga keskväljal. GOGO 0:5.

        Vaatame asju posiitivsest küljest, võib vist magama minna juba ja saab rahulikult une täis.
        sigpic

        Kommentaar


          Ma olen sõnatu - kas nii halvasti on võimalik mängida?

          Kommentaar


            ma pole sõnatu, sest ma aimasin, et nii juhtub

            barcelona senise hooaja kõige raskem mäng on nendele tehtud kõige lihtsamaks....

            ma ei taha seda poolkaitset näha enam, mitte ükski mees, kes seal on pole võimeline alustama tõelise maailmaklassi tiimi eest (kõik on head lahedad mängijad, aga mentaliteet ja/või oskused ei ole (enam) piisavad)
            sigpic

            Kommentaar


              Mida te tahate, teil on NELI DMFi! Ostke mõni reaalne midfielder lõpuks.. Thiago Motta suguste koht ei ole CLis.





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                tõsi ta on. Stankovic on vana juba, oleks võinud koos Figoga lõpetada, ja Motta on kaitsev poolkaitsja, lõhkuja. võiks ju 2. poolajal pulli pärast Quaresmat proovida.
                ja noh kaitseliin on ka juba vat et Milanil ehk siis jubedalt vananev
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Ah mis te nutate. Edasisaamine ei nõua sellest kaotusest olenemata mingit eneseületust. Või siiski?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ei kuulu küll Barcelona toetajaskonda, kuid mida sa ikka tahad. Xavi on oma kuldsetes aastates ning parimas vormis, lisaks veel ka Iniesta. Nooruke ''tõusev täht'' Pedro äärel jne. Ise ei arva muud, kui seda, et Mourinhole tuleks jõuludeks kinkida lennupiletid UK-sse ning sinna ta ka saata. Uut treenerit on vaja, uut verd. Eto'o näol tundub, et tegemist on kustunud tähega või teine võimalus, et pole Interis selliseid mehi, kes suudaks talle vajalikke palle ette mängida ning Milito on rohkem selline Serie A vend. Kahju, et Quaresma sedasi alla käind, Portos oli tema mängu sama hea vaadata kui Ronnie oma Barcas. Aga mäng pole veel läbi.

                    Kommentaar


                      Olen öelnud seda varem ja ütlen arvatavasti ka edaspidi: kolme kaitsva poolikuga ja ilma äärteta mängimine on idiootsus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Ah mis te nutate. Edasisaamine ei nõua sellest kaotusest olenemata mingit eneseületust. Või siiski?
                        Mul on absoluutselt ükskõik kas pääsetakse edasi või mitte kui niimoodi mängitakse.

                        Nüüd on lihtsalt lõhkuma hakatud.

                        See tiim ei vääri Meistrite liigat.

                        Kes iganes on öelnud, et Ibra ei ole suurte mängude mängija, siis ma arvan, et see mäng näitas ilusti ära, miks ta ei suutnud palju teha viimastel aastatel Euroopas. Kõva ründaja Eto'o on jätkuvalt umbes sama hea Euroopas kui pool Ibrat.

                        Ma olen seda eika pointi juba ka pikemat aega korrutanud ja võiks uskuda, et Mourinho tasemel treener on piisavalt tark selleks, aga ei. Igakord kui me ründame peame suudame vähemal mingitki mängu mängida, aga kui läheme tugeva tiimi vastu seisult 0:0, siis ei tule mitte kunagi mitte midagi välja.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Suht mõnusalt masendav mäng oli Interi Roma mängu kordus, ainult et Interil ei jopanud kuidagi seda palli barca väravasse saada. Väga imestasin et mängu lõpus 11 meest Interi eest väljakul oli...nii umbes 8 mängjat oleks maksimum reaalselt olnud. Aga eks kohtunikud on ka inimesed ja mõend lihtsalt kinnimakstud.
                            Ja kõige selle komöödia peale pani täna veel Eto mu uuesti naerma

                            Inter striker Samuel Eto'o hopes his side finds redemption and meets Barcelona again in the Champions League Final.

                            höhööhöhöhöhöhöhöh
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Inter: 12 Julio Cesar; 4 J.Zanetti, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 11 Muntari; 7 Quaresma, 22 Milito, 9 Eto'o.
                              Subs: 1 Toldo, 2 Cordoba, 8 Thiago Motta, 14 Vieira, 15 Krhin, 30 Mancini.
                              Coach: José Mourinho.
                              Fiorentina: 1 Frey; 25 Comotto, 2 Kroldrup, 3 Dainelli, 19 Gobbi; 18 Montolivo, 15 C.Zanetti; 32 Marchionni, 24 Santana, 6 Vargas; 11 Gilardino.
                              Subs: 35 Avramov, 8 Jovetic, 9 Castillo, 20 Jorgensen, 21 Babacar, 23 Pasqual, 29 De Silvestri.
                              Coach: Cesare Prandelli.


                              Ja kurat Q peab selle võimaluse ära võtma!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Siiamaani päris hea olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X