320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah mis te nutate. Edasisaamine ei nõua sellest kaotusest olenemata mingit eneseületust. Või siiski?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ei kuulu küll Barcelona toetajaskonda, kuid mida sa ikka tahad. Xavi on oma kuldsetes aastates ning parimas vormis, lisaks veel ka Iniesta. Nooruke ''tõusev täht'' Pedro äärel jne. Ise ei arva muud, kui seda, et Mourinhole tuleks jõuludeks kinkida lennupiletid UK-sse ning sinna ta ka saata. Uut treenerit on vaja, uut verd. Eto'o näol tundub, et tegemist on kustunud tähega või teine võimalus, et pole Interis selliseid mehi, kes suudaks talle vajalikke palle ette mängida ning Milito on rohkem selline Serie A vend. Kahju, et Quaresma sedasi alla käind, Portos oli tema mängu sama hea vaadata kui Ronnie oma Barcas. Aga mäng pole veel läbi.

      Kommentaar


        Olen öelnud seda varem ja ütlen arvatavasti ka edaspidi: kolme kaitsva poolikuga ja ilma äärteta mängimine on idiootsus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Ah mis te nutate. Edasisaamine ei nõua sellest kaotusest olenemata mingit eneseületust. Või siiski?
          Mul on absoluutselt ükskõik kas pääsetakse edasi või mitte kui niimoodi mängitakse.

          Nüüd on lihtsalt lõhkuma hakatud.

          See tiim ei vääri Meistrite liigat.

          Kes iganes on öelnud, et Ibra ei ole suurte mängude mängija, siis ma arvan, et see mäng näitas ilusti ära, miks ta ei suutnud palju teha viimastel aastatel Euroopas. Kõva ründaja Eto'o on jätkuvalt umbes sama hea Euroopas kui pool Ibrat.

          Ma olen seda eika pointi juba ka pikemat aega korrutanud ja võiks uskuda, et Mourinho tasemel treener on piisavalt tark selleks, aga ei. Igakord kui me ründame peame suudame vähemal mingitki mängu mängida, aga kui läheme tugeva tiimi vastu seisult 0:0, siis ei tule mitte kunagi mitte midagi välja.
          sigpic

          Kommentaar


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Suht mõnusalt masendav mäng oli Interi Roma mängu kordus, ainult et Interil ei jopanud kuidagi seda palli barca väravasse saada. Väga imestasin et mängu lõpus 11 meest Interi eest väljakul oli...nii umbes 8 mängjat oleks maksimum reaalselt olnud. Aga eks kohtunikud on ka inimesed ja mõend lihtsalt kinnimakstud.
              Ja kõige selle komöödia peale pani täna veel Eto mu uuesti naerma

              Inter striker Samuel Eto'o hopes his side finds redemption and meets Barcelona again in the Champions League Final.

              höhööhöhöhöhöhöhöh
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Inter: 12 Julio Cesar; 4 J.Zanetti, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 11 Muntari; 7 Quaresma, 22 Milito, 9 Eto'o.
                Subs: 1 Toldo, 2 Cordoba, 8 Thiago Motta, 14 Vieira, 15 Krhin, 30 Mancini.
                Coach: José Mourinho.
                Fiorentina: 1 Frey; 25 Comotto, 2 Kroldrup, 3 Dainelli, 19 Gobbi; 18 Montolivo, 15 C.Zanetti; 32 Marchionni, 24 Santana, 6 Vargas; 11 Gilardino.
                Subs: 35 Avramov, 8 Jovetic, 9 Castillo, 20 Jorgensen, 21 Babacar, 23 Pasqual, 29 De Silvestri.
                Coach: Cesare Prandelli.


                Ja kurat Q peab selle võimaluse ära võtma!
                sigpic

                Kommentaar


                  Siiamaani päris hea olnud.

                  Kommentaar


                    Ja vot, mees panebki hullu täna. Ehk saab varsti midagi head ka kirja. Täna on küll tema Interi karjääri parim mäng. Lõpuks ometi kasutab ta oma kiirust ja suurepärast pallikontrolli ning on enesekindlust täis. pöidlad pihus, et see nii ka jätkub ning varsti näeb teda ja sneijderit koos.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      No ulme mis pommitamine käib ja ulme, et seis ikka 0:0 on. Kurat Quaresma vigastatud, ehk väike jama lihtsalt, sest see oleks küll ikka juba ebaõnn kui mees lõpuks oma vormi kätte saab ja kohe auti langeb.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        tra teil on ju ründetegevuses liinide vahel nii suured vahed. ründajad peavad üksi ees rahmeldama, sest poolkaitset ju abiks peaaegu et polegi
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          võit tuli ära, pennalt läks vaja, aga ära tuli juvega kümme punni vahet nüüd
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            võit tuli ära, pennalt läks vaja, aga ära tuli juvega kümme punni vahet nüüd
                            Jah, aga sellise mänguga pole teil Euroopas tõesti mitte sittagi peale hakata, sest seal väravaid naljalt ei kingita.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              no selle koha pealt ma ei loodagi midagi... fiorentina seis tunduks tänase mängu põhjal veelgi masendavam samas, sest kaitse oli taaskord nagu sõelapõhi.

                              enivei läks ässa veidi, juvega peaks vahe väiksem olema, 8 punni. läks see roma viik meelest ära vahepealt.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Olen kaotuseks valmis täna õhtul. Sneijderit pole ja eelmisel nädalal säranud Quaresmat ka. Ei ole üldse sees mingit tunnet nagu täna midagi head võiks juhtuda.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X