320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ütleks, et ta eriti ründav oli. Pigem oli tema mäng sellele ehitatud, et Ibra teeb kõik ära...





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Keegi Interi fännidest äkki viitsib kirjutada millist jalgpalli Mancinil meeldib mängida ja mida temalt oodata? Ei ole Itaalia jalgpalli eriti jälginud, aga ta oli ikka vähe ründavam treener?
      yes ta oli ründaja. Ka koondise eest 4 väravat löönud.

      Kommentaar


        Algselt postitas flameas Vaata postitust
        Ei ütleks, et ta eriti ründav oli. Pigem oli tema mäng sellele ehitatud, et Ibra teeb kõik ära...
        Interi mängijatega polnudki ja pole siiani võimalik ilusat jalgpalli mängida.

        Mancini üritas siiski nii palju kui ta üritus tiimi palli mängima panna, aga eks ta eksis ka üsna tihti, aga loodan siiralt, et ta Inglismaal edu hakkab saavutama.
        sigpic

        Kommentaar


          Ma pean mainima, et kui inter sellist mängu näitab Euroopas Chelsea vastu nagu põhjas sipleva Lazio vastu eile siis saab vb angelotti fergusoni 7-1 võitu riomma üle duubeldada.
          Sellised sellid nagu muntari ja stankovic peaksid putsad virna riputama vaikselt.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Keda huvitab kui seis on +8 eksole..Chelsea mäng on kaugel-kaugel, ei põe hetkel..Chelsea sai punkti tänu õnnele ja kahtlasele penaltile WestHami vastu, kes on nagu Lazio, koduliigas väljakukkumise äärel...Ei maksa teha Chelseast mingit ulmevõistkonda kes 1000% võidab kõiki..Ka sinistel kappidel nö on nõrki kohti ja küll Mou need ära arvutab ilusti veebruariks..

            Mängud on läbi selleks aastaks, jääme siis lootma, et vähemalt Juve kriisi halamised/uudised hoiavad kõiki Interi fänne rõõmsana!

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Sellised sellid nagu muntari ....
              Kas Aafrika karikas on üldse selleks ajaks läbi?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Kas Aafrika karikas on üldse selleks ajaks läbi?
                Lõpeb plaani järgi 31.01.10, seega Muntaril võimalus särada küll
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Kas Aafrika karikas on üldse selleks ajaks läbi?
                  Minu teada ei saa Muntari üldse Ghana eest mängida, ma sain aru, et ta jäeti välja dissiplinaarproblade pärast.
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Goran Pandev ametlikult meie!!Lotito sai siis jalaga perse korralikult! Sellistel meestel ei saa lepingud pennide eest olla ja ega see ei jää ka viimaseks..Kolarov nõuab palgalisa ja Ledesma on ka minekul..

                    Kolarov siis uueks sihiks Laziost..vahetuseks mõned noorukid suveni ja enamvähem normaalne ülekanne Lotitole..eks näis..Samas väga ei vaja ka teda, mehi küllalt kes LBs mängida suudavad/Chivu, Capitano, Santon, aga viimane vist väga minuteid vajab World Cupi jaoks..

                    Etoo, Milito, Balotelli, Pandev, Arnautovic!!! Sellised mehed siis ründes nüüdsest..

                    Kommentaar


                      Viimase mehe võid ründenimistust välja jätta ma arvan, sest ma ei näe teda mängimas eriti.

                      Pandevit on tore näha Interis, aga kuna ma olen aasta pessimist, siis ma väga pilvedesse ei lähe tema ostmisega. Ma arvan, et mingit erilist mõju tal meie tiimi suutmatusele normaalset jalgpalli mängida, ei ole.

                      Kolarovi kohta nii palju, et üsna meeldiv mängija ning tegelikult minu jaoks oleks tema ostmine ja Santoni Laziosse laenule saatmine suht win-win diil. Sorri, aga ma seda Chivut küll seal vasakkaitses ei talu. Totaalselt kasutu. Rünnata ta ei oska ju, teeb mängus poole tiimi vigadest, sest ei jõua ühelegi äärele järgi...

                      Ainuke asi, mis minu taas optimistiks muuta võib on see, kui Quaresma tuleb õnnetult vigastuspausilt tagasi ja me saame selliseid mänge jälle näha:

                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                      sigpic

                      Kommentaar


                        See oli Quaresma ainus mäng, mille eest ta FMi 10-palli süsteemis 6 palli saaks? Ausalt, pidevalt jooksis ennast kaitsjatesse kinni ja korralikke lööke ei teinud ühtegi. Kui see oli mingi nii imemäng, siis mina olen Harry Potter.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          See oli Quaresma ainus mäng, mille eest ta FMi 10-palli süsteemis 6 palli saaks? Ausalt, pidevalt jooksis ennast kaitsjatesse kinni ja korralikke lööke ei teinud ühtegi. Kui see oli mingi nii imemäng, siis mina olen Harry Potter.
                          Ma ei tea, ei ütleks just. Kui ta Milani vastu mõne nädala pärast pooltki nii hästi mängib tuleb 4:0 kordus.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Samas Interil vaikselt toimima hakkavasse 4-3-1-2 süsteemi ei mahuta Quaresmat kuidagi ära. Kolmemehelises poolkaitseliinis mängivad kaitseoskustega mängijad, mängujuhi positsioonil pallimisest jääb mehel oskusi vajaka rääkimata ründes mängimisest. Vaevalt Spetsiaalne Üks vaid portugallasse mängitamise nimel 4-5-1/4-3-3 taktikale üle läheb ja Sneijderi pingile lükkab, liiatagi, kui meeskonda toodi üks ründaja juurde. Kui Sneijder peaks taas vigaseks muutuma, siis oleks muidugi teine jutt.

                            Ja seda ka, et Kolarovi lisandumine oleks Interile räme lotovõit, sest vasakult äärelt on just üks Maiconile sarnanev loom puudu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Sorri, aga ma seda Chivut küll seal vasakkaitses ei talu. Totaalselt kasutu. Rünnata ta ei oska ju, teeb mängus poole tiimi vigadest, sest ei jõua ühelegi äärele järgi...
                              ega Chivu ei ostetud ju Interit tugevdama vaid Roma nõrgestamiseks. Romas mängis ta keskel ka mitte äärel, aga äkki tead seda isegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Samas Interil vaikselt toimima hakkavasse 4-3-1-2 süsteemi ei mahuta Quaresmat kuidagi ära. Kolmemehelises poolkaitseliinis mängivad kaitseoskustega mängijad, mängujuhi positsioonil pallimisest jääb mehel oskusi vajaka rääkimata ründes mängimisest. Vaevalt Spetsiaalne Üks vaid portugallasse mängitamise nimel 4-5-1/4-3-3 taktikale üle läheb ja Sneijderi pingile lükkab, liiatagi, kui meeskonda toodi üks ründaja juurde. Kui Sneijder peaks taas vigaseks muutuma, siis oleks muidugi teine jutt.

                                Ja seda ka, et Kolarovi lisandumine oleks Interile räme lotovõit, sest vasakult äärelt on just üks Maiconile sarnanev loom puudu.
                                Kus kohast see 4-3-1-2 toimib... seda oli Barca ja Juve vastu näha kuidas see toimib. Pole see 2-3 aastat toiminud, ei hakka ta ka.

                                4-3-3'ga saaks mängida küll. Mikspeab üldse Sneijderi pingile lükkama? Stankovic, Cambiasso, Zanetti on natuke ideaalsemad kandidaadid. Oleks elu tore näeks üldse Stankovic, Cambiasso, Sneijder poolkaitset (zanetti võiks hoopis vasakut äärekaitsjat mängida ja Santon laenule saata pead selgeks saama) ja Quaresmat ja Eto'ot äärtel Militot toetamas näha.

                                Aitab küll sellest 3 ja poole ründava mehega mängimisest. Me ei saa Chelseale vastu minna nii, et mehed jälle kolmekesi ründes 6 kaitsja vastu on. Loomulikult meid domineeritakse sel viisil.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X