320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Goran Pandev ametlikult meie!!Lotito sai siis jalaga perse korralikult! Sellistel meestel ei saa lepingud pennide eest olla ja ega see ei jää ka viimaseks..Kolarov nõuab palgalisa ja Ledesma on ka minekul..

    Kolarov siis uueks sihiks Laziost..vahetuseks mõned noorukid suveni ja enamvähem normaalne ülekanne Lotitole..eks näis..Samas väga ei vaja ka teda, mehi küllalt kes LBs mängida suudavad/Chivu, Capitano, Santon, aga viimane vist väga minuteid vajab World Cupi jaoks..

    Etoo, Milito, Balotelli, Pandev, Arnautovic!!! Sellised mehed siis ründes nüüdsest..

    Kommentaar


      Viimase mehe võid ründenimistust välja jätta ma arvan, sest ma ei näe teda mängimas eriti.

      Pandevit on tore näha Interis, aga kuna ma olen aasta pessimist, siis ma väga pilvedesse ei lähe tema ostmisega. Ma arvan, et mingit erilist mõju tal meie tiimi suutmatusele normaalset jalgpalli mängida, ei ole.

      Kolarovi kohta nii palju, et üsna meeldiv mängija ning tegelikult minu jaoks oleks tema ostmine ja Santoni Laziosse laenule saatmine suht win-win diil. Sorri, aga ma seda Chivut küll seal vasakkaitses ei talu. Totaalselt kasutu. Rünnata ta ei oska ju, teeb mängus poole tiimi vigadest, sest ei jõua ühelegi äärele järgi...

      Ainuke asi, mis minu taas optimistiks muuta võib on see, kui Quaresma tuleb õnnetult vigastuspausilt tagasi ja me saame selliseid mänge jälle näha:

      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
      sigpic

      Kommentaar


        See oli Quaresma ainus mäng, mille eest ta FMi 10-palli süsteemis 6 palli saaks? Ausalt, pidevalt jooksis ennast kaitsjatesse kinni ja korralikke lööke ei teinud ühtegi. Kui see oli mingi nii imemäng, siis mina olen Harry Potter.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          See oli Quaresma ainus mäng, mille eest ta FMi 10-palli süsteemis 6 palli saaks? Ausalt, pidevalt jooksis ennast kaitsjatesse kinni ja korralikke lööke ei teinud ühtegi. Kui see oli mingi nii imemäng, siis mina olen Harry Potter.
          Ma ei tea, ei ütleks just. Kui ta Milani vastu mõne nädala pärast pooltki nii hästi mängib tuleb 4:0 kordus.
          sigpic

          Kommentaar


            Samas Interil vaikselt toimima hakkavasse 4-3-1-2 süsteemi ei mahuta Quaresmat kuidagi ära. Kolmemehelises poolkaitseliinis mängivad kaitseoskustega mängijad, mängujuhi positsioonil pallimisest jääb mehel oskusi vajaka rääkimata ründes mängimisest. Vaevalt Spetsiaalne Üks vaid portugallasse mängitamise nimel 4-5-1/4-3-3 taktikale üle läheb ja Sneijderi pingile lükkab, liiatagi, kui meeskonda toodi üks ründaja juurde. Kui Sneijder peaks taas vigaseks muutuma, siis oleks muidugi teine jutt.

            Ja seda ka, et Kolarovi lisandumine oleks Interile räme lotovõit, sest vasakult äärelt on just üks Maiconile sarnanev loom puudu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Sorri, aga ma seda Chivut küll seal vasakkaitses ei talu. Totaalselt kasutu. Rünnata ta ei oska ju, teeb mängus poole tiimi vigadest, sest ei jõua ühelegi äärele järgi...
              ega Chivu ei ostetud ju Interit tugevdama vaid Roma nõrgestamiseks. Romas mängis ta keskel ka mitte äärel, aga äkki tead seda isegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Samas Interil vaikselt toimima hakkavasse 4-3-1-2 süsteemi ei mahuta Quaresmat kuidagi ära. Kolmemehelises poolkaitseliinis mängivad kaitseoskustega mängijad, mängujuhi positsioonil pallimisest jääb mehel oskusi vajaka rääkimata ründes mängimisest. Vaevalt Spetsiaalne Üks vaid portugallasse mängitamise nimel 4-5-1/4-3-3 taktikale üle läheb ja Sneijderi pingile lükkab, liiatagi, kui meeskonda toodi üks ründaja juurde. Kui Sneijder peaks taas vigaseks muutuma, siis oleks muidugi teine jutt.

                Ja seda ka, et Kolarovi lisandumine oleks Interile räme lotovõit, sest vasakult äärelt on just üks Maiconile sarnanev loom puudu.
                Kus kohast see 4-3-1-2 toimib... seda oli Barca ja Juve vastu näha kuidas see toimib. Pole see 2-3 aastat toiminud, ei hakka ta ka.

                4-3-3'ga saaks mängida küll. Mikspeab üldse Sneijderi pingile lükkama? Stankovic, Cambiasso, Zanetti on natuke ideaalsemad kandidaadid. Oleks elu tore näeks üldse Stankovic, Cambiasso, Sneijder poolkaitset (zanetti võiks hoopis vasakut äärekaitsjat mängida ja Santon laenule saata pead selgeks saama) ja Quaresmat ja Eto'ot äärtel Militot toetamas näha.

                Aitab küll sellest 3 ja poole ründava mehega mängimisest. Me ei saa Chelseale vastu minna nii, et mehed jälle kolmekesi ründes 6 kaitsja vastu on. Loomulikult meid domineeritakse sel viisil.
                sigpic

                Kommentaar


                  Võib-olla on mul lihtsalt selline mulje jäänud, sest peale igasuguste 4-3-3 ja kuusepuu ja 4-4-2 ja 4-2-4 taktikate katsetamise on Mourinho ikka ja jälle 4-3-1-2 juurde tagasi pöördunud, kui kõige paremini toimiva formatsiooni juurde. Ründaja ja ründava vasakkaitsja hankimine vihjaks ka nagu sellele. Aga eks saab näha, Serie A`s pole põhimõtteliselt vahet, kuidas mehed platsile asetada, sest võit kobistatakse ikka kuidagi ära.

                  Minu silmis on Quaresma ja Eto`o/Balo mängitamine ääretel veel idiootsem kui see 4-3-1-2.

                  Kommentaar


                    Kus Quaresma siis mängima peaks?

                    Muidugi pole 4-3-3 töötanud, kui pole õigeid mängijaid kasutatatud. Kolme kaitsvama poolkaitsjaga (ja out of form äärtega nagu Quaresma ja Mancini tol ajal olid) ei tööta ükski asi korralikult (Juvel on sama probleem suht ju ).
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Kus Quaresma siis mängima peaks?
                      Enda tasemele vastavas liigas.

                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Muidugi pole 4-3-3 töötanud, kui pole õigeid mängijaid kasutatatud. Kolme kaitsvama poolkaitsjaga ei tööta ükski asi korralikult (Juvel on sama probleem suht ju ).
                      Kaitsev poolkaitse on kah selline suhteline mõiste, mis haldab endas nii Sissoko suguseid kondimurjaid kui ka heas vormis Pirlo suguseid mängu käima tõmbajaid. Just selline kunagise Pirlo sarnane mees on nii Juventuses kui ka Interis puudu, kes juba keskväljal suudaks palli liikuma panna.

                      Teine asi, mida kolme keskpoolikuga mängimine nõuab on see, mis on puudu kõigis Itaalia tippklubides elik korralikud äärekaitsjad, kellel oleks tippklassi tehnika ja kes suudaks 90 minutit väismatult rünnakut aidata ja kaitses abistada. Maicon on põhimõtteliselt ainuke Serie A äärekaitsja, kes kõlbaks ka teiste suurliigade klubidesse.

                      Kommentaar


                        Pirlo-suguseid mängijaid ei ole enam võtta kuskilt (mõned püüdmatud hispaanlased tulevad ehk pähe aga rohkem mitte) ning mul on omajagu kahtlusi selles, kuidas nemadki tänapäeva ülikiire tempoga mängus hakkama saavad. Oleme ausad, Inglise füüsiline mängustiil on end ikka väga tugevalt peale surumas ning see toob endaga kaasa palju jooksmist ja palju kiirust. Tuleb ka sellega veidi kaasa minna ja proovida seda Saapamaa stiiliga segada.

                        Quaresma kohta ütlen ma vaid niipalju, et ma ei tea, kui väga ta tahab ja kus ta mõistus on, aga mul on temasse tegelikult rohkem usku kui sel päeval, mil ta Interiga liitus. Üldiselt ma ei oleks sinu kommentaariga välja tulnud veel.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Pirlo-suguseid mängijaid ei ole enam võtta kuskilt (mõned püüdmatud hispaanlased tulevad ehk pähe aga rohkem mitte) ning mul on omajagu kahtlusi selles, kuidas nemadki tänapäeva ülikiire tempoga mängus hakkama saavad.
                          R.Meireles.

                          Kommentaar


                            Chievo: 28 Sorrentino; 20 Sardo, 5 Mandelli, 33 Yepes, 4 Mantovani; 10 Luciano, 16 Rigoni, 7 Marcolini; 9 Bentivoglio; 23 Bogdani, 31 Pellissier.
                            Subs: 18 Squizzi, 2 Morero, 6 Pinzi, 11 Granoche, 19 Ariatti, 21 Frey, 22 Abbruscato.
                            Coach: Nicola Pierpaoli.
                            Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 14 Vieira, 4 Zanetti; 45 Balotelli, 10 Sneijder, 27 Pandev; 22 Milito.
                            Subs: 1 Toldo, 7 Quaresma, 23 Materazzi 28 Stevanovic, 29 Donati, 48 Crisetig, 89 Arnautovic.
                            Coach: José Mourinho.
                            Referee: Nicola Pierpaoli (Florence).


                            Väga väga huvitav.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vahest on siin alamfoorumis olnud üleskutsed, et miks ei antud teistele teada erinevatest/ebaharilikest ülekannestest. Olgu siis mainitud, et Chievo-Inter algab Serie A kohta väga ebaharilikul ajal ehk 10 minuti pärast.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Väljak on küll Veronas üsna jube.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X