320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei kujuta ette ka kes goalis sellist kelbast viitsib kirjutada kuid
    1) After the game Massimo Moratti feigns to shake hands with Silvio Berlusconi, and instead smashes a miniature Scudetto into his face from point-blank range, causing his botox to leap out of his wrinkles. Berlusconi’s loyal friend of 30 years Adriano Galliani enacts revenge by electrocuting Moratti Uncle Fester-style.

    oli lihtsalt liiga hea.

    Kommentaar


      Carlo Garganese poolt siis ..Teada tuntud musta-valge triibuline tropp..

      Kindel on see, et Favalli ja Kaladze kahekesi koos Thiago korval ei m2ngiks ka Nesta tugevust v2lja.. Ilma temata l2heb naabritel v2ga raskeks..Milito-Balo kindlasti muigavad praegu kuuldes tema voimalikust puudumisest..

      Kommentaar


        Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 39 Santon; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 11 Muntari; 10 Sneijder; 27 Pandev, 22 Milito.
        Subs: 1 Toldo, 2 Cordoba, 8 Thiago Motta, 23 Materazzi, 30 Mancini, 45 Balotelli, 89 Arnautovic.
        Coach: José Mourinho.
        AC Milan: 1 Dida; 20 Abate, 19 Favalli, 33 Thiago Silva, 77 Antonini; 8 Gattuso, 21 Pirlo, 23 Ambrosini; 32 Beckham, 22 Borriello, 80 Ronaldinho.
        Subs: 12 Abbiati, 4 Kaladze, 9 Inzaghi, 10 Seedorf, 11 Huntelaar, 18 Janculovski, 25 Bonera.
        Coach: Leonardo.
        sigpic

        Kommentaar


          hahahahahha mis punane no... miks ronaldinho kollast ei saanud esimene mint... mingi superstaar on või?... miks see lucio üldse daiviks loeti kui mees ise veel püsti tõuseb, etpalli hoida???

          faking idioot... öelge veel, et interit soositakse
          sigpic

          Kommentaar


            Poisid, mis asi see nüüd oli? Kohtunik purjus? Lucio kollane just. Sneijder oli muidugi ise ka rumal, aga kämoon.

            Kommentaar


              No mida hekki. Nii kõva mees ei saa olla

              See punane ei pruugi täna ainsaks jääda
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Lucio teine daiv juba ju.

                Kommentaar


                  Kõige stiilseim punane mida kunagi näinud.

                  Kommentaar


                    Mille eest punane oli, ei saanudki aru.

                    Kommentaar


                      Idiootseim punane saamine mida ma ever näinud olen. Maicon oleks hea meelega Sneijderile molli kütnud. Juhul kui Inter viigistama/kaotama peaks, siis saab paar päeva Mourinho "kõik teevad meile liiga" hala kuulata

                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Mille eest punane oli, ei saanudki aru.
                      Pidev kohtunikuga mölisemine, demonstratiivne plaksutamine ja lõppeks tuli vist mehelt päris kurja sõimu ka kohtuniku suunas.

                      Kommentaar


                        Kohtunik pani korralikult Interile ära. Ilmselgelt kasud sees...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Mille eest punane oli, ei saanudki aru.
                          mölises liiga palju

                          Kommentaar


                            Ma vaatasin muidugi põhitähelepanuga Aafrika mängu, kuid ikkagi ei saanud Lucio kollasest aru. Daivis? Keskväljal? Selle eest pole ju mõtet kollast anda`? Või oli kohe nii hull daiv?
                            Sneijder muidugi näitas üllatavat rumalust. Polegi temalt sellist jama näinud, meenus kohe kunagine Mascherano trikk Manu vastu, kuid Sneijder on siiani üsna nupuka ja tasakaaluka mehena end näidanud.

                            Kommentaar


                              Tüüpiline arg kohtunik, nüüd annab kõik kerged puuted Interi kasuks ''ooo ma olen nii erapooletu fafafafafa'' hea mängu rikkus ära, tõeliselt ilus lahtie algus oli mõlema meeskonna ppolt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Idiootseim punane saamine mida ma ever näinud olen. Maicon oleks hea meelega Sneijderile molli kütnud. Juhul kui Inter viigistama/kaotama peaks, siis saab paar päeva Mourinho "kõik teevad meile liiga" hala kuulata


                                Pidev kohtunikuga mölisemine, demonstratiivne plaksutamine ja lõppeks tuli vist mehelt päris kurja sõimu ka kohtuniku suunas.
                                Kui kunagi Gamberini palli vihaga auti küttis ja selle eest punase sai, siis mõtlesin, et mida idiooti. Peab tunnistama, et Wesley täna ületas selle kümnekordselt
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X