320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trivela kutt näitas isegi midagi, kahjuks ei anta talle eriti võimalusi..

    Balotelli tahtis Azzurrisse saada? mhm whatever..enne saab Pippo Inzaghi South Africasse..

    Milanile-Romale siis jälle hea võimalus..egas midagi, tuleb punnid noppida lihtsalt sellistelt ulmemängudelt nagu Roma, Lazio, Viola ja seda kõike võõrsil Juhhuuu!

    edit: järgmine nd on Catania võõrsil , missamahästi on nagu Romaga võõrsil..Niivõrd head mängu näitab Sinisa meeskond..kaotas ju töö Mourinho meeskonnale, loodame, et kummitama ei hakka

    Ja siin on siis edasised top3 Serie A mängud :

    Roma: Livorno(A), Udinese(H), Bologna(A), Inter(H), Bari(A), Atalanta(H), Lazio(A), Sampdoria(H), Parma(A), Cagliari(H) and Chievo(A)

    Milan: Chievo(H), Napoli(H), Parma(A), Lazio(H), Cagliari(A), Catania(H), Sampdoria(A), Palermo(A), Fiorentina(H), Genoa(A) and Juve(H).

    Inter: Catania(A), Palermo(A), Livorno(H), Roma(A), Bologna(H), Fiorentina(A), Juve(H), Atalanta(H), Lazio(A), Chievo(H) and Siena(A).

    Kommentaar


      Nojah, ma nüüd Balotellit kohe sõimama ei kipuks... kui teised mehed särada ei taha ega siis temagi saa.

      Tee mis tahad, aga pärast tänast mängu tekkis selline tunne nagu meeskonna sisekliima on kuidagi paigast ära nihkunud.
      sigpic

      Kommentaar


        Mis mind häirib nagu enamike Interistasi on tema liiga pehmed kukkumised alati...lõpus oli olukord kui zanettil oli rünnakule minemas ja balotelli lihtsalt oli pikali maas otsajoone peal..ta ei saanud sööta ka kuhugi ja pidi tagasi tõmbama..kui keegi temal selga puutub siis lendab nagu püssikuul 4meetrit, ja vastupidises olukorras sõidab sisse nii et jalaluud on vastasel puruks ja siis vaatab kohtunikule otsa, et " NALJA TEED VÕI? MA MÄNGISIN PALLI! "sellised hetked ajavad maru vihaseks..

        üldiselt terve meeskond jah sakkis ikka hoolega..kõik võtavad seda scudetto trofeed nagu see tuleks mingi DHL-iga , et kindlasti jõuab kohale..ei tule..ideaalne hetk jälitajatest veel kaugemale põgeneda, aga ei..

        Kommentaar


          Tränsferi jutud hakkavad järjest paremaks minema..Tundub,et Ranocchia suhtes on asi juba otsustatud..15 miljonit räägivad(heameelega kaaasaks sisse Suazo ja nt Mancini vastu tundsid ka hooaaja alguses huvi, see võiks hinda veelgi alla tuua) loodame, et sellised absursed punktid nagu 50% Santoni v Krhini jäävad ära ..Materazzile siis asendus olemas, eks näis kas tuleb suvel v Jaanuaris 2011..

          Aga see ei ole veel kõik...Bonuccit kuuldavasti tahame ka tagasi, nii 2a pärast..ggenoal aitame teha tehingut Grossetoga Pinilla suhtes, endine Interi kutt on lammutanud üle 20 värava juba Serie Bs ja hooaega on jäänud veel 1/3..see on aga vaid spekulatsioon, aga mõte on hea...

          Igatahes need kaks selli on itaalia kaitse tulevik..rohkem itaalllasi ka Interis, ei tea kas Itaalia meedia ja selliste saitide nagu goal.com ja football-italia reporterid-blogijad hakkavad ka paremini siis meisse suhtuma vaevalt..

          Kommentaar


            Arvestades poliitikat, et meeskonnas peab tulevikus järjest rohkem oma riigi vendasid olema, tundub asi loogiline ja mõistlik. Santon on vend keda teil kindlasti hoida tasuks ja Bonucci on vähemalt selle hooaja põhjal küll väga hea valik.

            Kommentaar


              Mourinhot ootamas uus karistus( võimalik, et Palermo vastu on ka pingil Baresi), põhjus väga lihtne..instruktsioonide andmine meeskonnale Genoa vastu, ise samalajal keelu all olles..tänasest Tuttospordist siis , ega üldse ei üllata küll,et Turini mädastnud lehest see tuleb

              Ja Bonuccist niipalju, et Bari-Genoa siis 50-50 omanikud..Baris mängib laenul Almiron ja Genoa omab Criscito 50% lepingut..Niiet , ega Juve ka seda niisama ei jäta..suvel arvatavasti all-attack endise nerazzurro peale..

              Kommentaar


                Bonucci puhul oleks eriti tip-top diil, sest ta täidab ka klubikasvatatud mängija koha. Ja üldiselt oleks ülimalt huvitav näha tulevikus 3 Itaalia jalgpalli suure kaitselootusega tagalat. Aga ma olen siiski üsna skeptiline, ei usu, et mõlemad mehed vähemalt hakkama saaks.
                sigpic

                Kommentaar


                  Catania: 21 Andujar; 22 Alvarez, 23 Terlizzi, 6 Silvestre, 33 Capuano; 19 Ricchiuti, 27 Biagianti, 13 Izco; 25 Martinez, 11 Maxi Lopez, 7 Mascara.
                  Subs: 30 Campagnolo, 2 Potenza, 4 Delvecchio, 5 Carboni, 8 Ledesma, 15 Morimoto, 18 Augustyn.
                  Coach: Sinisa Mihajlovic.

                  Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 23 Materazzi, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 17 Mariga; 10 Sneijder; 22 Milito, 9 Eto'o.
                  Subs: 1 Toldo, 21 Orlandoni, 2 Cordoba, 7 Quaresma, 11 Muntari, 15 Krhin, 27 Pandev.

                  +7

                  Kommentaar


                    +7 koha pealt küll sõna võtta ei saa veel... mehed on ikka nii Meistrite liiga lainel olnud viimasel ajal, et ei suuda liiga mängudel end kokku võtta. Jube, kuidas väravaid ei suudeta üles leida enam.

                    E: Q väljakule!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Catanial väga head võimalused vähemalt 2 ära lüüa..

                      No tere päevast! Mariga Quaresma asemel! Ma saan aru küll, et rünnakul on abi vaja, aga LeBigMac oli kunn keskväljal täna, söödud-kaitsemäng toimis väga hästi..pigem Dejan oli see, kes ei suutnud joosta ega sööta..

                      Aga las siis olla..Pandev ka valikus kui Etoo kräppima hakkab platsil

                      EDIT: Thänks Samuuu Etoooooo!

                      Kommentaar


                        Tra mis geenius Muntari on. 78 minut platsile, 79 kollane, 80 punane ja andis penalti ära... haige värk.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mõttetu vana täielikult! Loodame, et teda ei näe enam see hooaeg..Mariga näitas väga head mängu ja järgmised mängud on loodetavasti platsil

                          Milanile- Romale järjekordselt kaardid kätte!

                          Mascara penalt oli super muidugi..

                          Kommentaar


                            haha, muntari ikka pull kuju

                            Kommentaar


                              saage pähe kuradi lontrused, kaotage see tiitel ära kasvõi... kui ei taha võita, siis ei taha, keegi ei saa sundida...

                              ja üks mees pani nüüd oma karjäärile küll punkti.... kui enne oli veel mingi kahtlus, et Ghana superstaaar võib jalgpallur olla, siis nüüd on selge, et ta seda ei ole, sest see, mis ta oma pooleteist minutiga tegi oli kõige hullem mäng, mida ükski mängija eales on teinud.

                              aga tegelt ma olen 100% veendnud, et Inter võidab tiitli, sest sellele sitale Milanile oleks liiga pasane tiitel ära kinkida
                              sigpic

                              Kommentaar


                                HA HA HA HAAAAAAAAAAAAA kul see inter tegi mu tuju tna heaks. See sõnum on spetsiaalselt sulle Tanel ... maletan hästi et irvitasid samamoodi mingi aeg tagasi juve foorumis peale Juve kaotust mingile kotikule. Nii et kuida mang meeldis ... mulle meeldis vga, krt kui heaks mu tuju ikka laks, jaab vaid loota et inter pakub samalaadse elamuse juba teispäeval

                                Kommentaar

                                Working...
                                X