320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    +7 koha pealt küll sõna võtta ei saa veel... mehed on ikka nii Meistrite liiga lainel olnud viimasel ajal, et ei suuda liiga mängudel end kokku võtta. Jube, kuidas väravaid ei suudeta üles leida enam.

    E: Q väljakule!
    sigpic

    Kommentaar


      Catanial väga head võimalused vähemalt 2 ära lüüa..

      No tere päevast! Mariga Quaresma asemel! Ma saan aru küll, et rünnakul on abi vaja, aga LeBigMac oli kunn keskväljal täna, söödud-kaitsemäng toimis väga hästi..pigem Dejan oli see, kes ei suutnud joosta ega sööta..

      Aga las siis olla..Pandev ka valikus kui Etoo kräppima hakkab platsil

      EDIT: Thänks Samuuu Etoooooo!

      Kommentaar


        Tra mis geenius Muntari on. 78 minut platsile, 79 kollane, 80 punane ja andis penalti ära... haige värk.
        sigpic

        Kommentaar


          Mõttetu vana täielikult! Loodame, et teda ei näe enam see hooaeg..Mariga näitas väga head mängu ja järgmised mängud on loodetavasti platsil

          Milanile- Romale järjekordselt kaardid kätte!

          Mascara penalt oli super muidugi..

          Kommentaar


            haha, muntari ikka pull kuju

            Kommentaar


              saage pähe kuradi lontrused, kaotage see tiitel ära kasvõi... kui ei taha võita, siis ei taha, keegi ei saa sundida...

              ja üks mees pani nüüd oma karjäärile küll punkti.... kui enne oli veel mingi kahtlus, et Ghana superstaaar võib jalgpallur olla, siis nüüd on selge, et ta seda ei ole, sest see, mis ta oma pooleteist minutiga tegi oli kõige hullem mäng, mida ükski mängija eales on teinud.

              aga tegelt ma olen 100% veendnud, et Inter võidab tiitli, sest sellele sitale Milanile oleks liiga pasane tiitel ära kinkida
              sigpic

              Kommentaar


                HA HA HA HAAAAAAAAAAAAA kul see inter tegi mu tuju tna heaks. See sõnum on spetsiaalselt sulle Tanel ... maletan hästi et irvitasid samamoodi mingi aeg tagasi juve foorumis peale Juve kaotust mingile kotikule. Nii et kuida mang meeldis ... mulle meeldis vga, krt kui heaks mu tuju ikka laks, jaab vaid loota et inter pakub samalaadse elamuse juba teispäeval

                Kommentaar


                  Algselt postitas Joonatan Vaata postitust
                  HA HA HA HAAAAAAAAAAAAA kul see inter tegi mu tuju tna heaks. See sõnum on spetsiaalselt sulle Tanel ... maletan hästi et irvitasid samamoodi mingi aeg tagasi juve foorumis peale Juve kaotust mingile kotikule. Nii et kuida mang meeldis ... mulle meeldis vga, krt kui heaks mu tuju ikka laks, jaab vaid loota et inter pakub samalaadse elamuse juba teispäeval
                  Tabeliseis meeldib rohkem kui tänane mäng. Aga kahjuks ma ei mäleta, mis kotikut sa mõtled, sest neid on nii palju olnud.

                  Aga tänasega sai peale Ghana Punase teha järeldused üsna mitme mängija kohta:

                  Quaresma on kõige tujukam mängija, keda ma Interis olen näinud viimasel kümnel aastal. Kuni viigiväravani oli mees super ja siis ei tulnud midagi välja.

                  Pandev on keskpärane nagu ma esialgu kartsingi.

                  Mu avatar on üsna kõvasti past it.

                  Stankovic on kasutu olend.

                  Eto'o on täiesti ok.

                  Pool tiimi on alavormis ja motivatsiooni ja mängukindluseta.

                  Ju teispäeval krahh ka tuleb.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Muntari loodetavasti ei alusta enam kunagi sini-mustas särgis...
                    palju õnne Cosa Nostra
                    See mäng läheb veel serie a ajalukku, täiesti uskumau kui bent üks liiga võib olla, Lazio fännina loodan, et mängime serie B's või Cs või mida iganes, edaspidi hoooaja lõpuni enam seda liigat live'is ei jälgi, see on euroopas sportlikus mõttes kõige lootusetum liiga

                    Kommentaar


                      Scudetto hakkab käest ära minema ,see on raudkindel..+11 ja pühapäeva õhtul oleme +1..Mängud veel Fiorentina, Roma, Lazio ja Palermoga võõrsil..

                      Uskumatu

                      Muntarit loodetavast enam ei näe Interi särgis..

                      Ndv täiesti vitttttt.us

                      Kommentaar


                        No seda Muntari asja sa Tann kartsid juba ammu. Vend on terve aasa platsil rõvetsenud ja läbi ime pääsenud mitmeid kordi. Nüüd sai ära lõpuks. Nüüd loodetavasti Milan ja Roma võidavad ja on vähemalt põnevust hooaja lõpuni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jr Vaata postitust
                          Scudetto hakkab käest ära minema ,see on raudkindel..+11 ja pühapäeva õhtul oleme +1..Mängud veel Fiorentina, Roma, Lazio ja Palermoga võõrsil..

                          Uskumatu

                          Muntarit loodetavast enam ei näe Interi särgis..

                          Ndv täiesti vitttttt.us
                          Ma ei pabistaks. Me kukkume teisipäeval CL'ist välja ja siis suudetakse oma sitt liigas kokku saada.

                          Fakt on see, et kui Milan või Roma peaks Serie A võitma, on see kurb kurb tõestus sellest, kui madalale on Serie A langenud oma tasemega.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Muntari
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Muntari
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Hahaaa, kui idioot saab olla
                                Aga pennu oli nummi, "hobusehammas" võiks õppust võtta.
                                Tiitlilootusi vist vara hellitada, aga count juba tähistab ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X