320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Muidugi on sul õigus seda loota ja tahta aga seda on ju viimasel ajal näha olnud, et mujal peale koduliiga ei suudeta suurt midagi ära teha ja koduski mängitakse atraktiivset ja ilusat jalgpalli vaid nõrgemate vastu.
    See pole mitte Interi probleem, vaid hetkel kogu Itaalia jalgpalli ja ma kardan et koduliiga kehv seis kajastub selgelt ka MM finaalturniiril, milles ma loodan, et ma muidugi eksin.
    Paluks mitte rääkida Interist ja Itaalia jalgpallist ühes lauses-tekstis-jutukeses. Inter on sama Itaalia kui Narva Trans Eesti... Ma ausalt ei tea ühtegi Interi meest kes isegi konkureeriks Itaalia koondissesse MMil, neid lihtsalt pole olemas. Aga seda peaksite te isegi teadma. BTW, I LOVE MUNTARI
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Miks ei ole, Balotelli ja Santon on täitsa konkureerivad mängijad MM-i koondisesse, kõik lihtsalt oleneb peatreeneri enda valikust. Koondisesse kutsuks ma neid ikkagi kasvõi pingile ja need noored suudaksid ennast MM-il tõestada kah.
      ...

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Paluks mitte rääkida Interist ja Itaalia jalgpallist ühes lauses-tekstis-jutukeses. Inter on sama Itaalia kui Narva Trans Eesti... Ma ausalt ei tea ühtegi Interi meest kes isegi konkureeriks Itaalia koondissesse MMil, neid lihtsalt pole olemas. Aga seda peaksite te isegi teadma. BTW, I LOVE MUNTARI
        Natuke kahtlane. Kui me ei kasutaks võrdluses Narva Transi, Sillamäed või mõnd muud meeskonda, kus eestlasi on vähe või puuduvad sootuks, langeks meie Meistriliiga tase kardinaalselt. Samamoodi on ka Interiga, kui seda meeskonna mitte arvesse võtta on tase sealses liigas veelgi kehvem. Inter on ju tabeliseisu järgi siiski tugevaim klubi liigas hetkel.
        Koondisekoha pealt pidasin silmas aga eelkõige seda, et enamus koondisest mängib sealses liigas, seetõttu kannatab ka nende mängijate tase võrreldes näiteks Inglismaa või Hispaaniaga, kus klubid on ka Euroopas vägagi konkurentsivõimelised.

        Kommentaar


          Kui palju inglasi või hispaanlasi mängib enda mõistes välismaal? Selle arvelt Itaalia jalgpalli tase ei kannata, põhjust tuleb mujalt otsida.

          Kommentaar


            No seda nüüd küll vaja polnud.....Tundub, et Sinisa on vaikselt küpseks saamas ennem, kui ta koju tagasi pöördub.....lapsed tal juba mängivad Lazio katuse all.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Kui palju inglasi või hispaanlasi mängib enda mõistes välismaal? Selle arvelt Itaalia jalgpalli tase ei kannata, põhjust tuleb mujalt otsida.
              Ma ei viitsi enam off topicut lasta aga seletan sulle siis ära. Itaallased, kes hakkavad MM finaalturniiril koondisse kuuluma, mängivad enamuses koduliigas aga Itaalia meeskonnad pole võrreldes näiteks Hispaania või Inglismaa meeskondadega just ühel pulgal hetkel,. Seevastu enamus hispaania ja inglismaa koondislasi tuleb just oma koduliigast. Got it?

              Kommentaar


                Jah küll alles superstaar Lampard saab tasemel vutti taguda kui Chelsea West Hamiga kohtub...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Ma ei viitsi enam off topicut lasta aga seletan sulle siis ära. Itaallased, kes hakkavad MM finaalturniiril koondisse kuuluma, mängivad enamuses koduliigas aga Itaalia meeskonnad pole võrreldes näiteks Hispaania või Inglismaa meeskondadega just ühel pulgal hetkel,. Seevastu enamus hispaania ja inglismaa koondislasi tuleb just oma koduliigast. Got it?
                  Kõik itaallased, kes tulid maailmameistriks olid Serie A-st, samalajal kui rahas suplevad EPLi ja La Liga mehed läbi kukkusid. Ja aeg ei olnud drastiliselt erinev. Get it? Nagu vähe oli juttu sellest, kuidas leegionärid mängivad, treenivad ja omavad klubisid Inglismaa pinnal.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Oleneb mida "drastiliseks" nimetada. Fakt on see, et 4 aastat tagasi olid Itaalia meeskonnad võimelised CL-i võitma, kuid kahel viimasel hooajal on raskusi isegi 8 parema sekka jõudmisega.

                    Kommentaar


                      Huvi pärast vaatasin et Eto'o pole 10 mängu järjest väravavõrku leidnud
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Huvitav, mis see Inter siis täna teeb. Mul on see huvi muidugi seotud nädalavahetusele mõteldes, sest minek Palermosse ja piletid Palermo-Interile praeguseks olemas ka. Peaks ju top clash olema, aga mõlemad satsid on saanud kaotused eelmine nädalavahetus ja see teeb asja eriti keeruliseks psühholoogiliselt - kaks red cardi pluss penalti mäng tundub tulema.

                        Kommentaar


                          Inter teeb täna seda, et CL`is astutakse samm edasi ja Chelseale lüüakse uksega nina pihta. Tegelikult sooviks juba näha Q`d väljakul tegemas seda, mille pärast ta nii suure rahaga Interisse toodi! Raisk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Huvitav, mis see Inter siis täna teeb. Mul on see huvi muidugi seotud nädalavahetusele mõteldes, sest minek Palermosse ja piletid Palermo-Interile praeguseks olemas ka. Peaks ju top clash olema, aga mõlemad satsid on saanud kaotused eelmine nädalavahetus ja see teeb asja eriti keeruliseks psühholoogiliselt - kaks red cardi pluss penalti mäng tundub tulema.
                            Palermo on hetkel Serie A parim nn kodumeeskond 10W-4D-0L. Lootused on üleval, et kodumeeskond võtab revanši andata vooru 5-3 kaotusele.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ma olen miskipärast üsna veendunud, et Palermost me võidu võtame. a) ajalugu on hea... b) motivatsiooni (enesekindlust kui peaks ka edasi pääsema) peaks pärast Chelsea mängu kindlasti olema kõvasti... c) Mou on tagasi platsiääres

                              aga tänasele mängule vaatan vastu optimismiga, mida pole juba aastaid tundnud Interi mängu eel. Samas see toidab veel enam minus peituvad pessimismi. Tunne on, et siit võib ära tulla, aga vaadates mineviku suuri mänge Euroopas on hirm nahas.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                mitte, et ma interile halba sooviks aga mina olin ka optimistlik selle suhtes, et real saab edasi eelmine kolmapäev aga vaat mis juhtus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X