320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ballack platsil?
    Kui keegi ta üles leiab, siis tagastada pole vaja.

    Kommentaar


      Lampard oli ikka totaalselt kadunud. Ilmselt kadunud asjade kastis oli. Aga Interilt väga hea esitus. Ütlen ausalt, et mina, Interi pooldaja, ei uskunud sellist etteastet näha.

      Kommentaar


        Palju õnne! Ma olen nii õnnelik, et see sitt-tiim nüüd CL väljas!!! Samuti ka väga positiivne on CSKA edasiminek, edu neile!
        1. UniBet £ 20
        2. TrioBet € 50
        3. Betdevice.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Ahjaa, rääkimata mängijatest, väärivad hiiglasliku kiitust Interi fännid, kes terve teise poolaja tekitasid telekat vaadates tunde nagu Inter mängiks oma kodus, sest nii palju, kui mingeid laule või hüüdeid sai kuuldud, olid kõik Interi omad.
          Miks ainult teine poolaeg? Minu meelest terve mängu olid nad esiplaanil. Samas kunagi ei tea, kus need mikrid on ...

          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          Mitte regulaarselt Interi mänge vaadanuna, kas Sneijder jagab alati selliseid maailmaklassi sööte. Mees oleks justkui teise hingamise saanud Realist lahkumise järel. Tänase mängu üks vaieldamatu eduarhitekt Nerazzurri särgis.
          Selle üle, kuidas Real nii hea mehe ära saatis naerab kogu Serie A. Kuni inter oma edu sulatama asus, oli ta vaieldamatult kogu liiga parim mängija.

          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
          mitu aastat ma seda edasipääsu juba oodanud olen...ei mäletagi enam.
          Neli.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Lampard oli ikka totaalselt kadunud. Ilmselt kadunud asjade kastis oli. Aga Interilt väga hea esitus. Ütlen ausalt, et mina, Interi pooldaja, ei uskunud sellist etteastet näha.
            tegelikult käib praegu siin foorumis võistlus, et kas Pooli või Chelsea fännid saavad enne aru, et vastavalt Gerrard ja Lampard ei kuulu maailma parimate mängijate hulka.

            Niipalju kui ma lugenud olen nende teemasid, siis Chelsea fännid on viimasel ajal tugeva sammu võidu suunas teinud.

            Kommentaar


              Ma nüüd ei ütleks, et mr Ballakut päris näha polnud. Üks maad mööda löök, mida vv poleks ära toonud läks napilt väravast mööda ja paar väga head söötu tuli ka.

              Ja teine teema on see Reali poolt ära antud hollandlased - ka Bayern liikus edasi just Robbeni esituse toel. Ainuke, kes edasi ei saanud oli Real ise

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                tegelikult käib praegu siin foorumis võistlus, et kas Pooli või Chelsea fännid saavad enne aru, et vastavalt Gerrard ja Lampard ei kuulu maailma parimate mängijate hulka.

                Niipalju kui ma lugenud olen nende teemasid, siis Chelsea fännid on viimasel ajal tugeva sammu võidu suunas teinud.
                mina arvan, et maailma parim on messi, aga samas, et c.rondaldo ka kehva pole ja rooney lööb palju väravaid. ja kui torres oleks terve, siis oleks tema ikka maailma parim.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Interi fännid võivad väga uhked olla oma kaitsemängijate üle. 2 maailmaklassi blokki (mis oleks muidu kindlalt sisse läind) esimesel poolajal ntx ja neid oli tegelikult veelgi. Mr. Samuel !!
                  Sneijder ei vaja kommentaare - täielik kunn !

                  Kommentaar


                    Fantast tulemus! Algkooosseisu 4-3-3 oli lausa shokk vaadata...Mourinhol on ikka terasest kerad ja Etoo tegi lõpuks seda, mida temalt esimesena üldse oodati siia ostes: olla faking otsustav mängija CLis!Vaatasin mängu ristiisas ja olin vist ainuke Interi fänn seal..Mingid vene tüübid olid ka täpselt ees 3kesi seal , fännasid Chelseat seal, mul hakkas lausa kahju nendest HAHA aga tagasi ei hoidnud, iga võimaluse peale tegin lärmi ja teised ehmusid kohe

                    INTER veerandfinaalis! YEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

                    Piletid olemas Roma - Inter mängule 28ndaks...24ndal vaatan veel Livorno mängu esimesena..võiks ainult loota, et Roma lutitakse samamoodi, aga Totti on ka tagasi ja eks näis mis saab..


                    FORZA INTER !!!!

                    Kommentaar


                      Ja Matrixi sõnum Balotellile football-italias on epic ! Konkreeetselt: "tõmba tuld kui väga soovid, kui ei soovi siis anna oma parim ja ära keeruta tolmu üles"..See , et ta koju jäeti oli alguses üsna hirmutav, kuna 1 mäng tuli noorukil väga hea..aga Inter võitis ilma temata ja see peaks väga hea sõnum talle olema..Baoltelli ei ole Inter..ükski mängija ei saa klubist kõvem olla..

                      Matrix võiks tõesti jätkata Interis peale karjääri, ülikõva karakter ja kordi parem meeskonnaliige kui SuperMario, isegi siis kui saab 4-5x hooajal platsile..

                      Kommentaar


                        Aga, kuidas te Interi fännid sellesse suhtute, et Thiago Motta and Lucio will miss next match ? Muidu olen õnnes, et sinised ebasümpaadid välja lükkasite

                        Kommentaar


                          Muide kas kuskilt saab üldse vaadata, et kes Clis järgmise mängu peab vahele jätma ?


                          EDIT: Leidsin juba: http://76.13.116.113/soccer/news?slu...ters&type=lgns

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iniesta Vaata postitust
                            Aga, kuidas te Interi fännid sellesse suhtute, et Thiago Motta and Lucio will miss next match ? Muidu olen õnnes, et sinised ebasümpaadid välja lükkasite
                            Matrix ja Cordoba on võtta. Motta pole harilikult algrivistuses.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust
                              Piletid olemas Roma - Inter mängule 28ndaks...24ndal vaatan veel Livorno mängu esimesena..võiks ainult loota, et Roma lutitakse samamoodi, aga Totti on ka tagasi ja eks näis mis saab..


                              Because of Inter’s Champions League progress, the big game with Roma has been brought forward to Saturday March 27.





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Algselt postitas flameas Vaata postitust
                                Because of Inter’s Champions League progress, the big game with Roma has been brought forward to Saturday March 27.
                                Yep..Tean sellest, mailil oligi vastus, et ootavad official aja ära, ja alles siis prinditakse need..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X