320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Interi mäng esimesed viistest ja viimased 15 minutit oli päris hea, aga kahjuks oli vahepeal periood, kus ka Palermol natuke veeretada lasti ja karistus saadi. Värav jäi natuke JC hingele ka, sest üsna sitalt oli positsioneeritud ja sellist väravat ei tohiks eespostis küll imeda.

    Praegu tahaks küll Balotellit pingilt sisse tulemas näha.

    Maicon on täna olnud absoluutselt kohutav. Kuidagi väga üleoleva olekuga mängis juba algusest peale ja kui väljakul ennast maksma ei suutnud panna, siis hakkas ta oma ebaõnnestunud rünnakuürituste järel ka kaitses väga loiult mängima. Minu pärast võiks ta välja võtta isegi, sest täna ei tule midagi välja ta mängust.

    Väike kohtuniku mistake-list ka siis juba...

    Bovo on kahtlased punase kaardiga flirtinud. Korra oli ta teisele kollase lähedal Militot maha tõmmates ja korra tegi ta käega ikka väga järsku liigutuse Milito lõua vastu, mis vähemalt minu arvamist mööda oli ilmselgelt pahatahtlik, sest niisama palli pärast võideldes täie hooga küünarnukiga ei vehita ikka.

    Lucio kollane oli ka minu meelest lollus, sest kordusest tundus küll, et ta võttis palli ja ohtlik see ka polnud nii väga, seljaga oli Pastore suunas, üks jalg oli ilusti maas ja teine palli suunas ilma, et midagi Pastore peale suunatud olnuks.
    sigpic

    Kommentaar


      Terve keskväli on uimane, Dejan, Capitano..

      Maicon on olnud tõesti nullilähedane.

      Palermo 2 värav ei ole kaugel , Interile vabanduseks siis kesknädala mäng, sitsiillased puhkasid ja vaatasid tvst seda kõike ..

      Kommentaar


        Türa küll kui häiriv see rünnak on. Kohati jäädakse täiesti arusetult toppama... Milito on täna tegelikult üsna kehv olnud oma liikumiste ja söötudega (pole kuidagi samal lainel)... Maicon kelle läbi enamus rünnaktuest toimub tundub kuidagi vigane isegi, sest liikumiste alustamine on uskumatult aeglane (teisel on ta küll veidi parem olnud)... Sneijder keerutab ja keerutab, aga ettepoole tavaliselt head söötu anda pole. Ehk Motta ja Pandevi tulek mõjutas nüüd piisavalt mängukäiku ka et see järgmine käik sisse lülitada ja domineerimine võimalustek teha.

        Edit: on vaja ikka sealt kaugelt ka kõmmutada koguaeg meestel.. ja väga valedel meestel ka
        sigpic

        Kommentaar


          ilus ...

          Kommentaar


            Milan homme liidriks siis.

            Ma ie tea, kas tänasega rahule jääda või mitte. See kuidas domineerida suudeti oli üsna hea, aga kurat küll kui impotentsed kasti lähedal oldi. Kogu kiitus Palermole, kes tegi Mourinho klubiliku esituse fantastilise meeskondliku kaitsega ja võimsate kontratega.

            Tunnistan praegu, et ma kardan, et Milan võidab tõesti Serie A ära. Inter on viimased kuu aega mänginud tõesti nagu tiim, kes on võitnud 3-4 tiitlit jutti - motivatsioonita võita ja väga üleolevalt ja keskendumiseta. Ütleks isegi, et võimalused on totaalselt 50-50, sest Interil on ikka paar väga munni mängu ees.

            Ja tänane mäng kinnitas seda, milline talent on Palermo mängumees Javier Pastore. Kui seni pidasin Hamsikut esimeseks tulevaseks poolkaitse superstaariks, siis tänasega kaldus valik Pastore poole. See mees on palli peal ikka nii mugav, et kohati tundub nagu vaataks Zidane'i. Kui ta MM'ile ei sõida, siis ma ei teagi, kes sinna peaks üldse minema Argentina ridades. Absoluutne maailmaklassi mängija juba.

            Edit: lisan samas jätkuvalt, et sellele Milani tiimile saaks olema väga masendav tiitel kaotada ja ma ei kujuta, et mida ma tunneks, kui see tõeks saab, sest see mis on toimunud viimasel kuul Serie A's on Interi poolt olnud häbiväärne enesehävitus ja alla oma võimete mängimine.
            sigpic

            Kommentaar


              Mourinho kasutas praktiliselt sama meeskonda nd keskel, üldse ei imesta kui team läbi ei põle varsti...koos mitmete vigastustega..Scudettonälga tõesti nagu poleks..Palermo mängis väga hästi..

              Livorno 24
              Roma 27
              CSKA 31
              Bologna 03

              Kommentaar


                Muudaks nüüd väheke jututemat, sest Inter scudettot enivei ei võida...
                Seda et Interil pole mitte midagi pistmist Itaaliaga olen juba ammu rääkinud, kuid nüüd lõppude lõpuks on avanud suu Lippi - mees kes peaks teadma mida räägib ja arvatavasti ei süsti pähe...

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Ei ole Milan veel mängu võitnud
                  Pastore oli hea aga teine poolaeg liigutati kaitsele lähemale ja jäi natuke liiga kaugele ründefaasis? Vaatasin küll ainult suhteliselt pisteliselt mängu niiet võis ka lihtsalt sattuda sellised momendid. Miccoli oli ka tuntud headuses, hämmastav kui hästi ta tahtmise korral jalul püsib. Suurte ja tugevate Interi kaitsjatega õlg-õlg suutis ilusti end maksma panna. Õpetaks nüüd Delio Rossit ka natuke, Hernandez tuli liiga hilja sisse. Mingi hetk viimasel 15 minutil hakkas Lucio väga julgelt rünnakule kappama, sel hetkel oleks Hernandez pidanud kohe sisse tulema ja oleks kontra võimalusi tulnud nagu Torinost Fiatte!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Tunnistan praegu, et ma kardan, et Milan võidab tõesti Serie A ära. Inter on viimased kuu aega mänginud tõesti nagu tiim, kes on võitnud 3-4 tiitlit jutti - motivatsioonita võita ja väga üleolevalt ja keskendumiseta. Ütleks isegi, et võimalused on totaalselt 50-50, sest Interil on ikka paar väga munni mängu ees.
                    Milanil on neid üle paari. Alustame kasvõi homsest ...

                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Ja tänane mäng kinnitas seda, milline talent on Palermo mängumees Javier Pastore. Kui seni pidasin Hamsikut esimeseks tulevaseks poolkaitse superstaariks, siis tänasega kaldus valik Pastore poole. See mees on palli peal ikka nii mugav, et kohati tundub nagu vaataks Zidane'i. Kui ta MM'ile ei sõida, siis ma ei teagi, kes sinna peaks üldse minema Argentina ridades. Absoluutne maailmaklassi mängija juba.
                    Hea, kuid ülehinnatud. Tänane esitus ei kergi kohe mitte Zidane'i võrdlusteni. Paar kasutut daivi koos halamisega, vähemalt neli väga lihtsat sööduviga, paar korda lasi jala niisama sirgeks kui võistkonnakaaslase sööt ei tulnud täpselt jalale.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Ma ei nõustu sinuga Jasper, aga ei viitsi sinuga vaidlema ka hakata nii, et jääme mõlemad oma arvamuste juurde mõneks ajaks. Üldiselt arvan, et teie peaks ta ära ostma, aga te pole vist argentiinlaste fännid eriti olnud.

                      Mina pean ülehinnatuks üht teist Palermo mängijat, keda pool Euroopat tahab, vaatamata sellele, et ta täna väga hea oli. Kjaer siis see poiss. Olen miskipärast veendunud, et ta kukub tipptiimis läbi.

                      Homse Milani mängu kohta ütlen nii palju, et minu jaoks on võimalus, et Napoli sealt midagi võtab üsna null. Nad pole mulle kunagi Milani vastu muljet avaldada suutnud, eriti San Sirol, ja nende viimase aja vorm ei tekita ammugi minus usku. Milani mängijad on samas motivatsiooni täis ja saavad rahulikult Serie A'le keskenduda. Aga homme ei ole muidugi mingi otsustav mäng, usun, et palju oleneb, sellest, mida Inter järgmine nädalavahetus Roomas teeb. Hetkel pean meid jätkuvalt favoriitideks, aga seda eeldusel, et mängijatele jõuab uuel nädalal kohale, millise käkiga on nad hakkama saanud andes üsna suure edu ära Milanile, kes ise ka pea iga teine voor punkte kaotab.

                      Tänased pallivaldamisprotsendid olid 58-42 Interi kasuks. Polegi ammu nii võimsat ülekaalu täheldanud meie juures. Aga eks osa sellest ongi tegelikult Palermo tänase mängu tulemus, sest me ei saanud oma tavapärast mängu mängida, kus võimalikult kiiresti see pall kasti sokutada tahetakse. Palermo hoidis kõik võimalikud teed väravani suurepäraselt suletuna.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Muudaks nüüd väheke jututemat, sest Inter scudettot enivei ei võida...
                        Seda et Interil pole mitte midagi pistmist Itaaliaga olen juba ammu rääkinud, kuid nüüd lõppude lõpuks on avanud suu Lippi - mees kes peaks teadma mida räägib ja arvatavasti ei süsti pähe...

                        http://www.football-italia.net/mar20n.html

                        Inter on ainuke, kes suudab Itaaliale midagigi veel luua, võideldes selle 4 Champsi koha eest.."Itaalia jalgpall ei ole ainult Milan, Juventus, Roma vaid Genoa, Napoli jne" No kuidas ei ole? Nad mängisid ju Euroopas ja FAILISid haledalt, kohutavalt!Terve maailm naerab nende klubide üle!

                        Milani vanurid kukkusid kokku nagu täispeaga inimese ehitatud kaardimajake, Roma unustas mõlemas mängus 5 minutiks, et nad on jalgpallurid üleüldse ja lasid mingi 8 väravat lüüa selle ajaga,, Juventus..oi krt..Juventus on lihtsalt mädanenud klubi sealt kõige tipust, 3-1 + Trezi värav ja johaidiii vanad pidid Londonist lahkumiseks ennast naiseks meikima tundub, fännid oleks nad ära tapnud lihtsalt..niii alandav esitus..Lippi möliseb üldse liiga palju, kui aasta 2011-12 käes on ja sakslased irvitavad 2010 aasta itaalia klubide euroesituste ja hõõruvad käsi uue Chämpions League entry pärast ja kui Lippi on siis Juve treener ja saab liigas neljanda koha, ta hakkab näost punane olles krt kõrvadest välja sittuma..

                        Fiorentina ja Interile respect..Ülejäänud on lihtsalt pasakari saad ju ise ka aru count..Selline ongi Itaalia tase Euroopas..Kahju lihtsalt..

                        Kommentaar


                          Lippiga olen ma ses suhtes ühel meelel, et Interi edu välismaalastega ei tähenda head itaalia koondisele.

                          See, et itaalia klubid pole väga edukad see hooaeg ei tekita minus küll mingit muret. On aastaid, kus on itaallased A ja O olnud. Jumal tänatud, et jalgpall on ümmargune ja kord kõrbevad spaniardid kord englishmenid kord italiaanod.

                          nii et väide terve maailm naerab on sorry idiootne, sama idiootne, kui sakslaste irvitamine, neil pole põhjust, nad pole pikka aega midagi saavutanud.

                          Kommentaar


                            Kõik Interi suured kriitikud eesotsas Lippiga... palun öelge siis üks itaallane, kes annaks meile midagi juurde? De Rossi pole saadaval, Nesta samuti ja minu silmis ei olegi kedagi teist, kes meie algkoosseisu võiks mahtuda. Paar vanemat võib-olla mängijat on, kes küsiks aga mingeid imenumbreid. Inter ei ole süüdi, et Itaalia jalgpall ei suuda toota midagi.

                            Interi ridades on kaks 19-aastast Itaalia koondise algkoosseisu meest ja Interi meeskonna suurim probleem on uute noorte keskkaitsjate ostmine ning viimane kord kui ma vaatasin, siis soovitakse selleks võtta Ranocchiat ja Bonuccit, kes on juhuslikult ühed itaallased, kellest võib asja saada. Viimane on isegi meie enda toodetud mängija.

                            Sellepärast küll Inter mingeid itaallasi mängima ei hakka, et Lippi tahab oma armastatud Juvet meie kõrval heas valguses näidata. Inter ostab mängijaid, kes on võimelised klubi särki kaitsma. (Loomulikult tehakse ka halbu üleminekuid nagu Muntari)

                            Kui Interis oleks itaallased, siis ei saakski praegu mingit edu olla. Parem välismaallastega veerandfinaalis, kui itaallastega Euroopa liigas Fulhami vastu välja kukkuda.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Konservatiivne vanake lihtsalt on ära unustanud globaliseerumise.
                              Jalgpallis loeb praegu ainult raha ja kui sul ikka on silmapiiril hea mees kasvõi Balkanilt, siis kotib treenereid ja meeskonnaomanikke vähe mingi rahvuslikkus. Tähtis on tulemus ja kui kohalikke selle saavutamiseks võtta pole, siis tuleb lihtsalt teenust väljast poolt sisse osta. Isegi Saksamaa ja Prantuse liigas, kus isegi tipptiimides veel enamalt jaolt omad joped, mängivad siiski tähtsat rolli juba "võõrtöölised"
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Ma ei nõustu sinuga Jasper, aga ei viitsi sinuga vaidlema ka hakata nii, et jääme mõlemad oma arvamuste juurde mõneks ajaks. Üldiselt arvan, et teie peaks ta ära ostma, aga te pole vist argentiinlaste fännid eriti olnud.
                                Ühe mängu pealt kedagi sildistama staariks või flopiks on nii või naa liig. Eks annab aega. Aga potensiaalse ülemineku ees seisaks huvi korral ka Zamparini.

                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Homse Milani mängu kohta ütlen nii palju, et minu jaoks on võimalus, et Napoli sealt midagi võtab üsna null. Nad pole mulle kunagi Milani vastu muljet avaldada suutnud, eriti San Sirol, ja nende viimase aja vorm ei tekita ammugi minus usku.
                                meh. Eelmine aasta võitis Milan neid San Sirol viimase veerandtunni omaväravast.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X