320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milano Inter\'

    Meistrite Liiga 3.kvalifikatsiooni ringi vastaseks saime endale juustumaa mehed- FC Basel. Saime ühe tugevaimatest vastastes nende seast keda saada oli võimalik. Aga vedas, et Benfica ega CSKA-ga kokku ei läinud.

    Teine Itaala klubi, Juventus, saab, aga vastase paarist Djurgarden-Kaunas.
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milano Inter\'

      Nonii vastane CL-is teada. Võistkonnaga liitus Sinisa Mihajlovic. Tegelikult ilmselt päris mõttetu käik. Nüüd on 5 tasemel keskkaitsjat. Cordoba, Burdisso, Materazzi, Mihajlovic ja Cannavaro. Mancini võiks oma Lazio armastusega natukene tagasi tõmbuda. Lõpuks ongi Interi põhikoosseis endisi Lazio mängijaid täis. Cesari vastu poleks mul midagi, kuid Mihajlovic, mees on 35 ja ta nüüd nii hilja endale võtta. Ma olen kindel, et mees küsib nagunii mingit ülepea palka oma kaartide ja muude värkida eest. Kui Treze rääkis siin põlvkondade vahetusest, siis tundub pigem, et koosseisu tahetakse võimalikult vanaks teha. On hoitud küll päris korralikult võrreldes eelnevate hooaegade papi kokkuhoitud, kuid samas on tehtud vähemalt kaks mõttetut käiku minumeelest: Mihajlovici ja Choutuse sisse toomine.

      Kuid see on minu arvamus, teised Interi fännid võibolla nii ei arva.



      Edit: Vanus, veel mõttetum ütlen ainult.
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milano Inter\'

        Originally posted by Henryfan


        mees on 32 ja ta nüüd nii hilja endale võtta.


        Ta peaks ikka 35 olema!
        ...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milano Inter\'

          Ja meeskonnaga liitus jälle üks mängija- Brass Ze Maria. Mängib ta siis, kas \"full back-ina\" või keskväljal.

          Ja oodata on vist veel ühte nime. Cesar ilmselt.
          sigpic

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milano Inter\'

            Originally posted by Henryfan


            Nonii vastane CL-is teada. Võistkonnaga liitus Sinisa Mihajlovic. Tegelikult ilmselt päris mõttetu käik. Nüüd on 5 tasemel keskkaitsjat. Cordoba, Burdisso, Materazzi, Mihajlovic ja Cannavaro. Mancini võiks oma Lazio armastusega natukene tagasi tõmbuda. Lõpuks ongi Interi põhikoosseis endisi Lazio mängijaid täis. Cesari vastu poleks mul midagi, kuid Mihajlovic, mees on 35 ja ta nüüd nii hilja endale võtta. Ma olen kindel, et mees küsib nagunii mingit ülepea palka oma kaartide ja muude värkida eest. Kui Treze rääkis siin põlvkondade vahetusest, siis tundub pigem, et koosseisu tahetakse võimalikult vanaks teha. On hoitud küll päris korralikult võrreldes eelnevate hooaegade papi kokkuhoitud, kuid samas on tehtud vähemalt kaks mõttetut käiku minumeelest: Mihajlovici ja Choutuse sisse toomine.

            Kuid see on minu arvamus, teised Interi fännid võibolla nii ei arva.



            Edit: Vanus, veel mõttetum ütlen ainult.

            Nägin just Eurospordist ühte tema karistuslöögist löödud kolli na ,ja ma olen kindel ,et just tema on Interi Selle suve ost!!! Sellest mehest vormitakse seal veel supperstaar na ,vanus ei loe seal midagi na ,vaadake kasvõi David Seamani (see Inglise vv kunagi na) ,Inter läheb see aasta kindlalt medali suunas ,pronks ei ole sugugi võimatu ,kuigi seda arvatakse
            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milano Inter\'

              Originally posted by Decofan


              Originally posted by Henryfan


              Nonii vastane CL-is teada. Võistkonnaga liitus Sinisa Mihajlovic. Tegelikult ilmselt päris mõttetu käik. Nüüd on 5 tasemel keskkaitsjat. Cordoba, Burdisso, Materazzi, Mihajlovic ja Cannavaro. Mancini võiks oma Lazio armastusega natukene tagasi tõmbuda. Lõpuks ongi Interi põhikoosseis endisi Lazio mängijaid täis. Cesari vastu poleks mul midagi, kuid Mihajlovic, mees on 35 ja ta nüüd nii hilja endale võtta. Ma olen kindel, et mees küsib nagunii mingit ülepea palka oma kaartide ja muude värkida eest. Kui Treze rääkis siin põlvkondade vahetusest, siis tundub pigem, et koosseisu tahetakse võimalikult vanaks teha. On hoitud küll päris korralikult võrreldes eelnevate hooaegade papi kokkuhoitud, kuid samas on tehtud vähemalt kaks mõttetut käiku minumeelest: Mihajlovici ja Choutuse sisse toomine.

              Kuid see on minu arvamus, teised Interi fännid võibolla nii ei arva.



              Edit: Vanus, veel mõttetum ütlen ainult.

              Nägin just Eurospordist ühte tema karistuslöögist löödud kolli na ,ja ma olen kindel ,et just tema on Interi Selle suve ost!!! Sellest mehest vormitakse seal veel supperstaar na ,vanus ei loe seal midagi na ,vaadake kasvõi David Seamani (see Inglise vv kunagi na) ,Inter läheb see aasta kindlalt medali suunas ,pronks ei ole sugugi võimatu ,kuigi seda arvatakse


              Jah, sul on vist siiski õigus.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                Ööl vastu tänast suri Interi ründaja Adriano 44.aastane isa, Almin Leite Ribeiro. Adriano peaks hetkel olema Brasiilias.

                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milano Inter\'

                  Ohhjaa, meie koosseis ML-i kolmandaks eelringiks [copy paste Interi koduleheküljelt: http://www.inter.it ]:

                  1 Francesco Toldo
                  12 Alberto Fontana
                  87 Giacomo Bindi
                  2 Ivan Ramiro Cordoba
                  4 Javier Zanetti
                  11 Sinisa Mihajlovic
                  13 Ferreira Josè Marcelo Zé Maria
                  16 Giuseppe Favalli
                  17 Fabio Cannavaro
                  23 Marco Materazzi
                  26 Giovanni Pasquale
                  5 Belozoglu Emre
                  6 Cristiano Zanetti
                  7 Andy van der Meyde
                  8 Edgar Davids
                  14 Juan Sebastian Veron
                  19 Esteban Cambiasso
                  21 Giorgos Karagounis
                  25 Dejan Stankovic
                  9 Julio Ricardo Cruz
                  10 Adriano Leite Ribeiro
                  20 Alvaro Recoba
                  22 Nicola Ventola
                  32 Christian Vieri
                  83 Ianis Alin Zicu


                  B list:

                  35 Moreno Impagniatello (goalkeeper)
                  36 Luca Bonfiglio (goalkeeper)
                  37 Paolo Tornaghi (goalkeeper)
                  38 Paolo Hernan Dellafiore (defender)
                  39 Simone Fautario (defender)
                  40 Nicolas Giani (defender)
                  41 Flavio Visconti (defender)
                  42 Daniele Semenzato(defender)
                  43 Saidi Oluseyi Adeshokan (midfielder)
                  44 Omar Laribi (midfielder)
                  30 Obafemi Martins (forward)
                  45 Francesco Bilardo (forward)
                  46 Yrius Francesco Carboni (forward)

                  Ja väike inglisekeelne jutuke seal kõrval:

                  \"FC Internazionale has provided Uefa with its list of 25 players for the two Champions League third qualifying round matches. The B list of players (those born after 1 January 1983 and at Inter for at least two seasons since turning 15) was also given to the governing body of European football and includes Obafemi Martins, born on 28 October 1984.\"

                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milano Inter\'

                    Ja siit ta tuleb, Martinsi tähelend algab. Mancini ütles, et tema esimene valik ründapaaris on Martins-Adriano. Kurb on see muidugi Vieri\'le, kellel on ilmselt nüüd ütleme kolm võimalust: uut klubi otsida, pingil istuda või taastada oma hiigelvorm ja murda põhisse. Recoba jt on juba pingirolliga muidugi harjunud. Kuid küsimus, kes vananevat Vierit enam tahab, kaks potensiaalset kandidaati: Juve ja Real ilmselt enam teda ei taha. Chelsea ka vist tänavu enam ei kuluta. Kuid samas see võib olla nipp Vierit kõvasti pingutama panna. Ning Vieri võiks pea igapäev Adrianole külla minna, et koostööd suurepäraseks harjutada. :P
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milano Inter\'

                      Eks martinsile endale puhkust kah vaja, vaevalt, et igas mängus põhis, ning ta pole veel valmis mängima kogu 90 minutit.
                      ...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milano Inter\'

                        Originally posted by Henryfan


                        Ja siit ta tuleb, Martinsi tähelend algab. Mancini ütles, et tema esimene valik ründapaaris on Martins-Adriano. Kurb on see muidugi Vieri\'le, kellel on ilmselt nüüd ütleme kolm võimalust: uut klubi otsida, pingil istuda või taastada oma hiigelvorm ja murda põhisse. Recoba jt on juba pingirolliga muidugi harjunud. Kuid küsimus, kes vananevat Vierit enam tahab, kaks potensiaalset kandidaati: Juve ja Real ilmselt enam teda ei taha. Chelsea ka vist tänavu enam ei kuluta. Kuid samas see võib olla nipp Vierit kõvasti pingutama panna. Ning Vieri võiks pea igapäev Adrianole külla minna, et koostööd suurepäraseks harjutada. :P
                        nomaeitea, ma arvan küll, et juventus tahaks vierit (mõistliku hinna eest muidugi). meil ju ainult kolm arvestataval tasemel ründajat (kellest del piero on väga vigastustealdis) ja kui arvestada, et hooaja pikkus on ~60 mängu, siis läeb meil küll väga raskeks.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milano Inter\'

                          Vieri ei hakka kindlasti pingil istuma ja pole ta vana midagi!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milano Inter\'

                            Originally posted by Henryfan


                            Ja siit ta tuleb, Martinsi tähelend algab. Mancini ütles, et tema esimene valik ründapaaris on Martins-Adriano. Kurb on see muidugi Vieri\'le, kellel on ilmselt nüüd ütleme kolm võimalust: uut klubi otsida, pingil istuda või taastada oma hiigelvorm ja murda põhisse. Recoba jt on juba pingirolliga muidugi harjunud. Kuid küsimus, kes vananevat Vierit enam tahab, kaks potensiaalset kandidaati: Juve ja Real ilmselt enam teda ei taha. Chelsea ka vist tänavu enam ei kuluta. Kuid samas see võib olla nipp Vierit kõvasti pingutama panna. Ning Vieri võiks pea igapäev Adrianole külla minna, et koostööd suurepäraseks harjutada. :P
                            näed, said ise ka sellise avalduse mõttest aru, tubli
                            Deviliga täiesti nõus! Ma tahaks näha lolli, kes jätab meskonna parima ründaja pingile, ilma mõjuva põhjuseta!

                            PS! tundub, et mul hakkab tekkima kerge \"Robinho R9onmaailamaparim\" laadne haigus:P
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milano Inter\'

                              Originally posted by zaz
                              PS! tundub, et mul hakkab tekkima kerge \"Robinho R9onmaailamaparim\" laadne haigus:P
                              Tahad sa sellest lähemalt rääkida?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                                Interi koosseis: Toldo, J.Zanetti, Favalli, Cordoba, Materazzi, Ze Maria, Stankovic,
                                Veron, Cambiasso, Recoba ja Adriano

                                Pingil istuvad ka igasugused krantsid, keda nimetama ei hakka :P Emre võib ehk ära nimetada :P Teised pole osad isegi \"regulaarsed pingimehed\" :P

                                Aga tundubki, et kui Cesarit ei tule võib vasakpoolkaitsja positsiooni ülevõtta Stankovic, kes täna suure töenäosusega mängib seda kohta. Aga selles osas ei oska lahendust öelda kumb nüüd mängib paremkaitses/poolkaitses, kas Ze Maria või Javier Zanetti, mõlemad on mängus, kus positsioonil peaks selguma pärast paari minutilist mängu. Kuigi pakkun, et poolkaitsjaks on siiski Ze Maria. Ründes, siis eelmine aasta hästi kokku mänginud paar: Recoba-Adriano. Keskkaitses on üks kahtlemata maailma üks paremaid keskkaitsjaid, kuid minule mitte just väga sümpaatne Cordoba (distsipliini probleemide tõttu :P) ning vana kala Materazzi. Nii, et kokkumänginud paar, mis on väga hea. Huvitav on näha kuidas, siis need neli uut meest: Favalli, Ze Maria, Veron ja Cambiasso. Cambiasso on pandud mängima lõhkuvat poolkaitsjat, mis on realmadridfani arvates mehe loomulik pos. Koos Veroniga on nad juba jõudnud pälvida treeneri ja juhtkonna kiituse, mis on väga hea märk. Vaatame, mida \"mitte interi täielik põhikoosseis\" saab võõrsil kellameitsrite vastu teha.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X