320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Kõik Interi suured kriitikud eesotsas Lippiga... palun öelge siis üks itaallane, kes annaks meile midagi juurde? De Rossi pole saadaval, Nesta samuti ja minu silmis ei olegi kedagi teist, kes meie algkoosseisu võiks mahtuda. Paar vanemat võib-olla mängijat on, kes küsiks aga mingeid imenumbreid. Inter ei ole süüdi, et Itaalia jalgpall ei suuda toota midagi.
    No ma ei tea. Te olete viimasest seitsmest mängust (Serie a) saanud vaid ühe võidu. See kah üheväravalise paremusega...

    Seega võta kasvõi viimased vastased Palermo ja Catania ja äkki on neil itaallasi kes teile piisavalt peavalu valmistasid.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      No ma ei tea. Te olete viimasest seitsmest mängust (Serie a) saanud vaid ühe võidu. See kah üheväravalise paremusega...

      Seega võta kasvõi viimased vastased Palermo ja Catania ja äkki on neil itaallasi kes teile piisavalt peavalu valmistasid.
      Igal meeskonnal on perioodid, kus kõik kõige paremini ei lähe. Meestel on teatud põhjustel keskendumisega veidi probleeme olnud. Enne seda oldi aga ülejäänud Itaaliast peajagu üle. Üle jääb (mul) loota, et alatest kolmapäevast hakatakse jälle oma tavapärase võimsusega mängima ka liigas. Võib-olla Mourinho peaks paarile pingipoisile algkoosseisukoha andma - esiteks on nad veidi puhanumad ja kujutan ette, et motivatsiooni hästi mängida on ka. Eelkõige mõtlen Quaresmat ja miks mitte Krhinile üks mäng Stankovici asemel keskväljal anda. Samamoodi võiks Maicon järgmine mäng pingil istuda, sest ta on juba tükk aega ilma peatuseta mööda seda paremat äärt üles-alla tormanud.

      Itaallastest võib näiteks sinu mainitud tiimidest välja tuua ainult Mascara ja Miccoli, kes on aga üsna vanad juba ja oleks Interis ilmselt pingil. Või noh, Miccolist ma ei teagi, pakuks, et Pandevist oleks ta parem.
      sigpic

      Kommentaar


        Herr Mourinhol hakkas täna lausa nii igav, et jäi CSKA mängu ajal tukkuma. Vb demostratiivselt, aga ega sellise mänguga vist talle muljet ei avalda. Ainuke kes CSKA-l mängis oli Akinfeev ning kohati ka see Krasic.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Igal meeskonnal on perioodid, kus kõik kõige paremini ei lähe. Meestel on teatud põhjustel keskendumisega veidi probleeme olnud. Enne seda oldi aga ülejäänud Itaaliast peajagu üle. Üle jääb (mul) loota, et alatest kolmapäevast hakatakse jälle oma tavapärase võimsusega mängima ka liigas. Võib-olla Mourinho peaks paarile pingipoisile algkoosseisukoha andma - esiteks on nad veidi puhanumad ja kujutan ette, et motivatsiooni hästi mängida on ka. Eelkõige mõtlen Quaresmat ja miks mitte Krhinile üks mäng Stankovici asemel keskväljal anda. Samamoodi võiks Maicon järgmine mäng pingil istuda, sest ta on juba tükk aega ilma peatuseta mööda seda paremat äärt üles-alla tormanud.

          Itaallastest võib näiteks sinu mainitud tiimidest välja tuua ainult Mascara ja Miccoli, kes on aga üsna vanad juba ja oleks Interis ilmselt pingil. Või noh, Miccolist ma ei teagi, pakuks, et Pandevist oleks ta parem.
          Ahh ära muretse - jalgpall ongi tõusude ja mõõnade pärusmaa, küll ka Inter saab korralikku mõõna varem või hiljem taas tunda.

          Kommentaar


            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
            Ahh ära muretse - jalgpall ongi tõusude ja mõõnade pärusmaa, küll ka Inter saab korralikku mõõna varem või hiljem taas tunda.
            Mida sa siis Interi hetkeseisust arvad? ainult viigid ja üks napp 3-2 võit seal vahel..see ei ole siis mõõn?see on kohutav kui mitu punkti on käest ära lastud.

            Pigem saab Inter uue hingamise ja hakkab just enne lõppu võite tootma..Kui Romaga võõrsil läheb hästi st võidab siis peaks Milan hoopis kartma..

            Roma üsna tõenäoliselt võitleb Interiga viimase päevani scudetto eest, kui arvestada järelejäänud mänge...

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Mida sa siis Interi hetkeseisust arvad? ainult viigid ja üks napp 3-2 võit seal vahel..see ei ole siis mõõn?see on kohutav kui mitu punkti on käest ära lastud.

              Pigem saab Inter uue hingamise ja hakkab just enne lõppu võite tootma..Kui Romaga võõrsil läheb hästi st võidab siis peaks Milan hoopis kartma..

              Roma üsna tõenäoliselt võitleb Interiga viimase päevani scudetto eest, kui arvestada järelejäänud mänge...
              mõõn kui mõni aasta kestev madalseis

              Kommentaar


                Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                mõõn kui mõni aasta kestev madalseis
                No kuidas võtta. Kui hakata paralleeli tõmbama sellega, millest see väljend tulnud on, siis tegelikkuses on tõusud ja mõõnad ikka vähe tihedamalt vahelduvad
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  No kuidas võtta. Kui hakata paralleeli tõmbama sellega, millest see väljend tulnud on, siis tegelikkuses on tõusud ja mõõnad ikka vähe tihedamalt vahelduvad
                  ma lihtsalt olen loomult pessimist

                  Kommentaar




                    Tema Milanilembus on juba ammu teada olnud, aga loodetavasti on see mees suvel Manchester City's või Arsenalis siis.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      video - http://www.striscialanotizia.mediase..._gongolo.shtml
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Sellega siis "maailmaparim" Balo kindlustas enda Appaino Gentiles Matrixi jt Interi (vanade, kes lihtsalt "jumaldavad Bilani" ) mõnitamise, tahaks väga Curva Nordil kolmapäeval isklikult näha ülisuuri bännereid tema pihta..

                        Uskumatu tüüp, suvel siis minek ja endine Interi treener Man Citys võiks ta EPL osta...Annavad normaalse pleki ka selle ärahellitatud jõmpsika eest..

                        Tänu Bursasporile tegin täna iskliku absoluutse personal besti panustamise osas..See uudis hoiab mu faking õnnelikuna, isegi siis kui ma näen Balotellit seda vastikut särki kandmas ja irvitamas..

                        1700 EURI!

                        Kommentaar


                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                          Mine vittu värdjas!

                          Kommentaar


                            Keegi, kes oskab itaalia keelt ehk tõlgite või annate aimu, millest seal jutt käib ?
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Vaata uudiseid. Football-italias peaks olema.

                              Üldiselt olen isegi fakti, et Balo on Milani fänn (nagu ka Santon) korduvalt toonitanud, aga see viimane käitumine on juba üle piiri astumine. Aga noh, eks kogenud agent Mino Raiola teab, mis ta teeb - loomulikult ei tõsta selline käitumine tema hinda. Puhas mäng on see kõik, et ta Interist minema saaks mujale pirtsutama.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Üldiselt see reporter on teada tuntud Milani pooldaja, keegi mainis foorumis..
                                Balol on talenti kuhjaga, aga IQ tase on algklassi oma ja kui võtta arvesse, et suur osa meediast Itaalias on vägagi Interi vastu siis ei annagi imestada, et vanad kalad kasutavad Balo nõrka kohta ära, mis on tema mõistus ja sealt tulevadki need kergelt "pressitud" särgi andmised ja selga tõmbamised..aga see selleks, see ei õigusta tema tegu , mis on täielik austuse puudumine praeguse klubi vastu..

                                Mädanenud mängija..Krt kus Interil ikka joppab..Üks talent hakkab jooma ja lendab Brasiiliasse ja ei tule enam tagasi, teine paneb selle musta-punase-räbala selga..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X